Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#)

5 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#) Empty
MesajKonu: Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#)   Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 1:16 am

Her zamanki gibi Afrodit çocukları olarak hep birlikte temizlik yapacaktık.Kulübeleri denetleyen kişi Alex olmasına rağmen torpilli değildik,bu da geçen seferki denetlemeden belli oluyordu.Gerçi bu bir sorun değildi eninde sonunda temizlik yapacaktık.

"Evet sevgili kardeşlerim,temizliğe başlayalım."dedim ve temizliğe başladık.Ben,Claire ve Selly toz alacaktık;Arthur,Alex,Odessa ve Amanda ise dolapları düzenleyecek ve diğer işleri yapacaktı.

Yatakların kenarları çok tozlanmıştı.Onları silmek uzun sürdü,ardından dolapların tozunu almaya başladık.Biz bunları yaparken Arthur yerde ki çöpleri temizliyor,Odessa,Alex ve Amanda ise kıyafetleri katlıyordu.Yedi kişi olduğumuz için temizliği hızlıca yapıyorduk.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#)   Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#) Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:49 am

Derin bir nefes aldım.Ve dolap aralarındaki tozları silmeye başladım.İçinden örümcek bile çıkıyordu ama artık alışmıştım.Daha işim bitmeden koltuğa oturdum.

''Ayy!Çok yorulmuşum.''

Diyerek esnedim.Anna bana kızgınca baktı ve koluma vurmaya başladı.

''Hadi,iş başına!''

Elimi koluma götürdüm ve Anna'ya sert bir bakış attım.Sonra oflaya puflaya ayağa kalktım.

''Off Ya!..Tamam!''

Diyerek tekrar işimin başına döndüm.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#)   Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#) Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 6:57 am

Ben komidinlerin ve yatak kenarlarının tozunu alacaktım. Komidinlerin tozunu alırken Anna ve Emilly'nin ufak tartışması kulağıma geldi. Bir yandan temizliğimi yapıyorum bir yandan da onları diniyordum. Emilly temizlikten kaytarmak istiyordu. Fakat Anna buna kesinlikle izin vermeyecek gibi görünüyordu. Emilly en sonunda kaytaramayacağını anlayarak işinin başına döndü. Anna'yla Emilly'e bakarak gülümsedim.

Komidinler artık pırıl pırıl olmuştu. Şimdi yatak kenarlarının tozunu almam gerekiyordu. Belime kadar gelen saçımı dağınık bir tapuz yaptıktan sonra işe koyuldum. Bu benim kulübemde ki ilk temizliğimdi. Çünkü kampa daha yeni gelmiştim. Gerçi kampa gelmeden önce de evde temizlik hiç yapmıyordum. Temizlik gerçekten çok zor, yorucu bir işti ve hiç bana göre değildi. Kampa yeni geldiğim için merhametli kardeşlerim ilk günden beni temizliğe çağırmamışlardı.
" Keşke bu haftada merhametli olsalardı " diye içimden geçirdim.

Her hafta temizlik yapıyorduk. Bu bana çok fazla geliyordu. Bana göre iki hafta da bir yapsa yeterdi. Ben odamı iki hafta da bir temizlerdim. Ben bunları düşünürken Alex ve Artur'un bana baktığını gördüm. Bende onlara gülümseyerek bakışlarına cevap verdim.
Jason Parker
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Jason Parker

MesajKonu: Geri: Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#)   Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 7:58 am

Kampta dolaşırken birden aklıma bugün temizlik denetlemesi olduğu aklıma geldi ve hemen klübeye koştum.Sanırım geç kalmıştım.İçeriye girdiğimde herkes işine başlamıştı.Fakat ben bunu unutmuştum.Nasıl unutabilirdim?.İçeridekiler beni görür görmez hepsi kızgın bir yüz ifadesiyle bana baktı ve Anna ''Jason nerde kaldın sen böyle, biz burda klübeyi temizliyoruz sen dışarda gezip tozuyorsun, kampa yeni gelmiş olabilirsin ama sorumluluklarını bilmen lazım'' dedi.Aslında kardeşlerimden birinin böyle bir şey demesini bekliyordum.

Kendime çok kızmıştım.Nasıl böyle bir şeyi unutabilirdim.Kısık bir ses tonuyla ''Bakın, çok özür dilerim.Gerçekten nasıl unuttuğumu anlayabilmiş değilim ve kendime çok kızıyorum.Çok özür dilerim.'' dedim ve ardından Emily ''Tamam boşuna dil dökmene gerek yok Jason.Fakat bundan sonra böyle sorumsuzluk yaparsan başına çok kötü şeyler gelebilir haberin olsun.Hemen al şu bezi ve hemen toz almaya başla, çabuk!'' dedi ve hemen işe koyuldum.Bu laflardan sonra moralim bozulmuştu.Aslında benim hatam olduğu için kendi moralimi kendim bozmuştum...
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#)   Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#) Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 2:09 am

Gerilmiş bir halde temizliğe devam ettik,camları birimiz silerken diğeri dolapları düzeltiyordu. Kısa süre içerisinde bitecek gibi görünen temizlik biraz uzadı.

elime aldığım parfümü Anna'ya göstererek "Bu mu bu mu?" dedim. Anna biraz düşündükden sonra "Tütsü kokusu olanı sık." dedi ve gülümseyerek istek parfümü sıktım. İçerisi aşk karışık romantizm kokuyordu. Yeni aldığım şamdanları odanın köşelerine koydum böylece içerisi hem tütsü kokacak hem de romantik olacaktı.

Bu denetlemede 1. olmalıyız dedim içimden. Bir kaç saat içerisinde görülmeye değer bir kulübeye çevirdik burayı.

RP BİTMİŞTİR.
Eğer puanlamadan önce yazacak varsa yazsın.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#)   Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#) Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 3:07 am

Değerlendirmede.

Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus aşkına yine mi temizlik! [Denetleme 9 ]
» Temizlik!!-Denetleme 4
» Temizlik- 12. Denetleme
» İlk Günden Temizlik! ~Denetleme 11~
» Denetleme 15 - Zorlu Temizlik