Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik- 12. Denetleme

2 posters
YazarMesaj
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

Temizlik- 12. Denetleme Empty
MesajKonu: Temizlik- 12. Denetleme   Temizlik- 12. Denetleme Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 6:27 am

Sabah erken saatte gözlerimi açmıştım. Yatakta gözlermi tavana dikip bakıyordum. Diğer yatakta Feo yatıyordu. Yatağın üzerinde sarı saçları birbirine karışmış bir şekilde gözüküyordu. Üzerimde bir ağırlık vardı. Bundan kurtulmalıydım,yataktan fırladım. Fırlarken bir iki şişeyi devirdim. Feo'yu kontrol ettim ve hala uyuyordu. Daha fazla ses çıkarmadan salona koştum. Salona girdiğimde her yer her yerdeydi. Şişeler, cips paketleri, üzümler, bazı yerlerdeki kusmuk lekeleri... Sanırım bugün temizlik yapmamız gerekiyor yoksa burayı mühürleyecekler. Önce kahvaltı edip sonra temizleye başlamayı düşündüm. Mutfaka koştum en sevdiğim şeyi yapacaktım ve kardeşlerimle kahvaltı edecektim tabii bu arada temizlik konusunda biraz azarlamayı düşünüyordum. Mutfağa girmemle kaçmam bir oldu. Ayaklarım geri geri gidiyordu ama mutfağa girmek zorundaydım. Mutfaktı burası ama biz orayı çöplükle karıştırmışız. Salonun iki üç katı kirliydi. Temiz bulduğum bir tavayı aldım ve pankek kazırlamaya başladım. Annem şu halimi görse gözleri yaşarırdı ki bugün temizlik de yapacağım. Mutfakta ufak bir kısmı biraz olsun temizlemiştim. İçeri gittim ve masayı hazırlamaya başladım. Herkes hala horul horul uyuyordu. Mutfağa gittim pankekleri pişirmeye başladım. İçeri gidip tabakları yerleştirdim. Yaklaşık bir 20 sefer yapmıştım. Pankekleri de alıp masanın ortasına yerleştirdim. Masa hazırdı. Şimdi sıra yiyecek kişi bulmaktaydı. Odama gittim ve Feo'yu fazla sinirlendimeden uyandırmaya çalıştım. "Feo... Feo haydi uyan." dedim sakince. "Tamam kalkıyorum. Sen git." dedi. "Döndüğümde kalmazsan su dökerim." dedim ve odadan çıktım. Şimdi asıl eğlence başlıyordu. İki metal kapak bularak odaya daldım. Bir yandan da bağırıyordum. "Kalkın pis uykucular! Bugün çok işimiz var." diye bağırdım. Herhalde sesim tüm kampta yankılanmıştır. Ne uğradıklarını şaşıran kardeşlerim ya garip sesler çıkardı ya da Wocky gibi yataktan düştü. "Ya ne bu sabah sabah ?" diye sordu Caleb. "Günün programını söylüyorum. Karşı çıkanı boğarım ona göre." dedim. Şimdi herkes beni dinliyordu. "Kahvaltı edilecek sonrasında temizlik yapılacak." dedim. "Beş dakika içinde salonda olun." dedim ve Feo'yu uyandırmaya gittim. Gittiğimde üstünü giyinmiş, saçını tarıyordu. "Günaydın." dedim gülerek. "Salonda bekliyoruz seni." dedim ve salona doğru ilerledim.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Temizlik- 12. Denetleme Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik- 12. Denetleme   Temizlik- 12. Denetleme Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 1:53 am

Kulübesi

Temizlik- 12. Denetleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Temizlik!!-Denetleme 4
» Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#)
» Temizlik ~Denetleme 4 İçin~
» Denetleme 15 - Zorlu Temizlik
» Temizlik Cenneti - Denetleme 6