Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası...

2 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası... Empty
MesajKonu: Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası...   Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası... Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 4:22 am

Tırmanma duvarına doğru yaklaşıyordum. Bugünlerde antrenman yapmam yasaktı ama yerimde duramıyordum. Bilirsiniz biz melezler içinde kötü olan budur. Eğer yaralıysanız ve hareket etmiyorsanız, dünya sizin için çekilmez hale geliyor. Bir melez bunu yaşamıyor olabilir ama ben yaşıyorum. Hareket etmem lazım, kılıcım ile etrafı toz duman etmeliyim. Bir Athena kızından da beklenen bu değil midir? Beyni, hareketleri ve planları ile düşmanını alt etmek. Bir an kendimi ifade ettiğimi anlayarak gülümsedim. Kulübeden çıkarken kardeşlerime emirler yağdırdım ve öğütlerini dinlemeden dışarı çıktım. Kulübe lideri değildim ama Lucy’den daha çok sorumluluk sahibiydim. Hem oda bir şey demiyordu. Zaten kızsa bile haklı olduğumu biliyordu. Bir kere temizlik denetlemesinden yüksek puan almalıydık. Hala puanımız fazlasıyla yüksek değildi ve yakışmıyordu.

Tırmanma duvarına yaklaştığımda elimi belime koyup etrafa baktım. Leo’nun bana doğru yaklaştığını gördüm. ‘‘Ne yani, benimle tırmanmak mı istiyorsun?’’ dedim. Başını sallayınca gıcık bir bakış attım ve görevli kiklop’a selam verdim. Üzerime verilen koruma giysilerini giyince hemen tırmanmaya başladık.
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası...   Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası... Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 4:56 am

Uyandığım da hemen yüzümü yıkadım. Üstümü değiştirdim ve dünden beri planladığım Tırmanma Duvarına gittim. Tırmanma duvarına gittiğimde orada tırmanmaya hazırlanan Serena'yı gördüm. Onun yanına koştum.

'Ne yani,benimle tırmanmak mı istiyorsun ?' dedi. Evet anlamında başımı salladım. Bana gıcık bir bakış attı. Görevli kiklopa selam vardik ve verdiği koruma giysilerini giydik. Tırmanmaya başladık. Yavaş yavaş ve dikkatli bir şekilde duvara tırmanıyorduk. Buraya gelen bütün melezler neredeyse beni hep uyarmıştı. Buradan birkaç yanık almadan gidiemeyeceğimi söylemişlerdi.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası...   Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası... Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 5:09 am

Leo ile sakince duvara tırmanıyorduk. Ben biraz hızlanırken, Leo beni arkamdan takip ediyordu. Sanırım bana öncelik vermek istiyordu. Ona gülümsedim ve yoluma devam ettim. Duvar biraz sallandı. Korkuyla gözlerimi kırptım. Umarım bir sorun olmazdı. Lucy ve Rose beni hep uyarmıştı. Dikkatli olmam gerektiğini… Hele de Lucy kendini parçalamıştı. Yaram ile gitmemem gerektiğini söylüyordu. Ama artık buradaydım ve Leo yanımdaydı. Vazgeçemezdim yani. Yaramla ilgili bir sorun olmamasını diliyordum. Duvar daha şiddetli sarsılınca göğsüm ve sırtımı sert biçimde duvara çarptım. Yaram sızlamak yerine artık acıyordu. ‘‘Ah!’’ Çok güçlü bir çığlık attığım için canım daha çok yanmıştı.
Leonard L. Carter
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası...   Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası... Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 1:10 am

Sakince duvara tırmanıyorduk. Serena hızlanırken ben onu arkasından takip ediyordum. Bana gülümsedi ve yoluna devam etti. Ben ise afalladım ve bir süre daha durduktan sonra kendime gelip ilerlemeye devam ettim. Duvar biraz sallandı.Sere korkuyla gözlerini kırptı. Duvar daha şiddetli sarsılınca göğsünü ve sırtını sert biçimde duvara çarptı.

‘‘Ah!’’ diyerek çok güçlü bir çığlık attı.

'İyi misin ?' diye sordum. Aslında salakça bir soruydu. Kızın resmen canı yanıyordu.

Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası...   Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası... Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 6:50 am

Derin bir nefes aldım ve cevap vermeye hazırlandım. ‘‘Şey… İyiyim. Sağol.’’ Yinede hızlanmaya devam ediyordum. Beş dakika sonra konuşmaya başladım. ‘‘Hayatın nasıl gidiyor? Nasılsın yani?’’ dedim ve güldüm. Tabi bu sırada duvar hem sarsılıyor hem de lavlar sıçratıyordu. Bir ara üzerimden tüylü bir ok geçmişti. Atlattığıma sevinmiştim. Önde gitmek hem zordu hem de cesaret istiyordu. Yani benim gibi biri önde olmalıydı. Tekrar gülümsemiştim.

Zeus oğlu ve Athena kızının tırmanma macerası...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tırmanma Duvarı
» Tırmanma duvarı macerası
» Tırmanma Duvarı Nasılmış..
» Julia'la Tırmanma Duvarı
» Apollon Oğlu ve Athena Kızı Tırmanışta