Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pegasusum Tulpar'la Tanışıyorum

YazarMesaj
Alicia Roxanne Wideen
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Alicia Roxanne Wideen

Pegasusum Tulpar'la Tanışıyorum Empty
MesajKonu: Pegasusum Tulpar'la Tanışıyorum   Pegasusum Tulpar'la Tanışıyorum Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 8:57 am

5- Bir pegasus edineceksin!
Mekan: Pegasus Ahırları
Katılacaklar: Sen ve pegasusun.
(Bu görevi tamamladıktan sonra Admin'e pegasusunun ismi ve bilgilerini içeren bir pm atmalısın, böylece profiline ekleyebilirim.)

Kulübemde oturuyordum. Birden aklıma çıkıp dışarıda biraz dolaşmak geldi. Kardeşim Mana bana kampı gezdirmişti ancak bilmediğim çok yer vardı. Artık burada yaşayacağıma göre her yeri keşfetmem lazımdı. Hem dışarısı da soğuktu. Soğuk havalarda dolaşmayı çok severdim. Üstüme kazağımı taktım. Altıma pantolon giydim botlarımı da giydikten sonra hazırdım. Sonrasında dışarı çıktım. Sırayla her yeri gezdim. Kulübelere dışarıdan bir göz attım. Arena, cirit sahası, amfitiyatro, voleybol sahası, kano gölü vb. her yeri gezdikten sonra son olarak ''Pegasus Ahırları'nın'' oraya gittim. Sessizce içeri girdim. İçerisi pegasus doluydu ve çok güzel pegasuslar vardı. Ah, benimde bir pegasusum olsa hiç fena olmazdı. Sonlara geliyordum. Bir pegasus dikkatimi çekmişti. Sarı gibi ama tam sarı olmayan tüyleri vardı. Hatta aralarda kahverengilerde vardı. Tüylerine göre simsiyah gözleri vardı. Bu pegasusu çok beğenmiştim. Görevlinin yanına gittim. ''Acaba, şuradaki pegasusun sahibi var mı?'' diye sordum. Adam şaşırmış gibiydi. ''Sahibi yok zaten o pegasusu da kimse istemez. Çok hırçındır.'' Çok mutluydum. O pegasus benim olmalıydı. Hırçınsa da ne önemi vardı ki. Sakince pegasusumun yanına gittim. Üzerine bindim. Pegasus birden havalandı. Bu duygu bambaşkaydı. Göklerdeydim, uçuyordum. Kısa sürelik bu zevkten sonra pegasusum yere indi. Şimdide ona bir isim bulmalıydım. Uzun süredir aklımda olan bir isim vardı. 'Tulpar' Evet senin adın artık bu. Büyük mutlulukla pegasus ahırlarından çıktım ve kulübeme doğru ilerledim.

Pegasusum Tulpar'la Tanışıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pegasusum
» Pegasusum ve ben
» Pegasusum
» Pegasusum Çam
»  bir pegasusum oluyor