Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım.

2 posters
YazarMesaj
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım. Empty
MesajKonu: Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım.   Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 9:07 am

Hıh! Salak Afrodit kızı! Neymiş efendim, üstüne üzüm atmanın bedelini ödeyecekmişim. Ha ha ha! Benim iki gün boyunca hiç uyumadan durma ihtimalim bile bundan daha yüksekti!

Aslında o üzümü salak Bella Crystal Montéz'in üzerine kasıtlı olarak atmamıştım. Kahvaltıda bir tek o vardı ve beni takip edecekmiş gibi görünüyordu. Ve taip edilmemem gerekiyordu çünkü kahvaltıdan sonra tarlalara gidip biraz çilek aşırmayı amaçlıyordum. Şu anda da Tarla yolundaydım zaten. O salak kız beni takip edebilir ve ne yapacağımı anlar anlamaz koşup Athena'ya haber verebilirdi. Bu riski göze alamazdım. Aslında onu uyutmak daha güvenli olurdu ama herhalde bir kızı kahvaltı masasında iki günlük bir uykuya yatması dikkat çekerdi. O yüzden kıza üzüm atmıştım. Kıyafetiyle ilgilenirken beni takip edemezdi. Beni hatırlayıonca da çoktan iş işten geçmiş, ben kulübeme dönmüş hapur hupur çilek yiyor olurdum. Keh keh keh...

Ben bunları düşünürken çoktan tarlaların girişine gelmiştim bile. Şimdi işin gergin kısmı vardı - çilek toplamak. Gergindim çünkü tarlalara doğru bakan birisi her an beni görebilirdi. O yüzden bu işi çabuk ve güvenli bir şekilde halledecektim.

Yanımda getirdiğim sepeti yarılamışken arkamdan cırtlak bir kahkaha geldi. Kanım donmuştu. Kulaklarım yanılıyor muydu yoksa Bella Crystal Montéz beni üzerindeki üzüm lekesiyle buraya kadar takip mi etmişti gerçekten?!
Crystal Stephanie Montéz
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Crystal Stephanie Montéz

MesajKonu: Geri: Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım.   Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 9:18 am

O salak kız yeni aldığım mükemmel bluzumu iğrenç lekelerle kirlettiğinden beri onu takip ediyordum. Bende bir şey yapacak hissi uyandırmıştı. Ve işte! Sadece aptal değil aynı zamanda hırsızmış da!

Kim çilek çalacak kadar aşağılık olur ki? Demek Georgina Orwell öyleymiş! Kendimi tutamayıp bir kahkaha patlattım. Bunu fark etmişti. Arkasına baktı. Korkmuş görünüyordu. Saklanmama gerek yoktu. Suçlu ben değildim ki. En sıcak ve yapmacık tavrımla gülümsedim:"Selam Georgina! bakıyorum üzümleri bırakıp çileklere yönelmişsin!" Yanına yaklaşıp sırtını okşar gibi yaptım. "Vah zavallı kız! Bunu Tanrıça Athena'nın bilmeyeceğini mi sanıyorsun? Bakalım küçük uykucu Hypnos kızımızın tarlalarda çilekleri götürdüğünü duyunca ne yapacak? Sonunda o salak Orwell'a bunu ödetecektim.Bana; Bella Crystal Montéz'e üzüm fırlatıp sonra da çilek çalmanın cezasını neyle çekeceğine de Tanrıça Athena karar verecekti. Mutlu bir şekilde ellerimi belime koyup Orwell'a gülümsedim.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım.   Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 9:38 am

"Selam Georgina! bakıyorum üzümleri bırakıp çileklere yönelmişsin!" Yanıma yaklaşıp sırtımı okşar gibi yaptı. Hızlıca ayağa kalktım. "Vah zavallı kız! Bunu Tanrıça Athena'nın bilmeyeceğini mi sanıyorsun? Bakalım küçük uykucu Hypnos kızımızın tarlalarda çilekleri götürdüğünü duyunca ne yapacak?" Yüzünde öyle bir ifade vardı ki beni gerçekten Athena'ya söyleyeceğini anladım. Mızmız bebekler işte. Kendi başlarına bir şeyi halledemiyorlar.

Bizim salak Afrodit kızımıza da bakın siz. Kendini aslan sanan kuzuymuş meğer. Beni takip etmek ha. Ona yarın sabah herkesin ortasında tavuk dansı yaptırmazsam adım da Georgina Orwell olmasın! Beni Athena'ya şikayet etmek ha!

Alaycı bir tavırla gülümsedim. "Bizim şirin Afrodit kızımıza da bakın siz! Kendini aslan sanan kuzuymuş meğer." Daha sonra ciddileştim. "Sen o pek güzel mağazalardan kıyafet alırken ben bu yollardan geçiyordum güzelim! Sen giderken biz dönüyorduk! Ve salak bir Afrodit kızı benim ceza almamı sağlayamaz! Üzgünüm güzelim! Beni takip etmek yerine o cici bluzünü temizlesen senin için daha yararlı olurdu. Ama madem buradasın yarınki tavuk dansının provasını iyi yap!" Sonra susup konsantre oldum.

Beni burada gördüğünü kimseye söylemeyeceksin Bella Crystal Montéz. Kahvaltıda üstüne üzüm döktün ve beni tarlalara kadar takip etmedin.

Sonra hipnozumun etkilerini görmek için Montéz'e baktım. Bu yeteneğimi Alexis dışında kimse bilmiyordu. Bilmemeleri benm yararımaydı. Bilse Bella Crystal Montéz beni buralara kadar takip eder miydi zaten? Ben bu arada kendimi kutlarken Montéz arkasını dönüp tarlalardan ayrılıyordu bile. Onu Afrodit kulübesine gidene kadar hipnoz altında tutmalıydım. Sonra da bir damla uyku iksirimden içirip iki üç gün uykuya yatmmasını sağlardım. Böylece kimse neler olduğunu bilmezdi ben de bugün çileklerimle mutlu mesut kulübemde oturabilirdim. Öyle de yaptım zaten.

Crystal Stephanie Montéz
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Crystal Stephanie Montéz

MesajKonu: Geri: Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım.   Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 9:51 am

Sen giderken biz dönüyorduk mu? Ne saçmalıyordu bu? Tam ona güzel bir cevap vermeye hazırlanırken başımın döndüğünü hissettim. Bu kız ne yapıyordu böyle? Daha önce hiç böyle garip hissetmemiştim. Yere yığılacak gibi oldum...

Kendime geldiğimde karşımda Hypnos Kulübesinden bir kız vardı. Adını hatırlamıyordum. Bana ne olduğunu da. Kıza doğru ilerledim."Sen.. Sen neden buradasın? Ben neden buradayım peki? Ne işim var çileklerin ortasında? Kulübeme... Kulübeme dönmeliyim."Sevgili kulübeme geri dönmem gerektiğini hissetmiştim. Bütün bunların kızın işi olduğunu anlasam da neden olduğunu ve ne olduğunu anlamamıştım. Adının Georgina olduğunu hatırladığım kıza arkamı dönüp kulübeme doğru ilerledim. Bunu neden yaptığımı bilmiyordum ve de üzerimdeki üzüm lekesine bir anlam verememiştim. Bu tişörte bir şey dökmemek için çok uğraşmıştım ama demek ki işe yaramamış. Tarlalardan uzaklaşıp kıza ve lekeli üstüme tekrar tekrar şaşırarak Afrodit Kulübesine döndüm. Kızın arkamdan çilek yemek ve salaklıkla ilgili bir şeyler söylediğini hayal meyal duyabiliyordum.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım.   Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 9:57 am

RP Bitmiştir!

Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New York'ta yakalanıyorum
» Deniz Kızına Teklif
» Çilekleri Kontrol Ederken(!)Yakalanıyorum
» Hermes Kızına Ağacın Hikayesini Anlatıyorum...
» Afrodit'e/Afrodit'ten armağan...