Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hermes Kızına Ağacın Hikayesini Anlatıyorum...

YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Hermes Kızına Ağacın Hikayesini Anlatıyorum... Empty
MesajKonu: Hermes Kızına Ağacın Hikayesini Anlatıyorum...   Hermes Kızına Ağacın Hikayesini Anlatıyorum... Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 3:32 am

O gün ormanda değilde Thalia'nın ağacının orada okumak istemiştim kitabımı.Kitabımı okurken karşıdan çekik gözlü birinin geldiğini gördüm,bu yeni Hermes kızı Yuri'ydi.Onunla daha önce tanışmamıştım ama Aly gibi iyi bir kız olduğunu biliyordum.Gelip yanıma oturdu.

"Selam Anna,Anna'ydı değil mi?Oturmam sorun olur mu?"dedi.

"Selam Yuri,eve ismim Anna.Oturmanda da sorun yok.Ben de sıkılmıştım zaten.Sen gelmeseydin Thalia diye ağaçla konuşacaktım."dedim.

"Thali?"dedi Yuri,sanırım ağacın hikayesini bilmiyordu bende anlatmaya başladım.

"Bak Yuri,bir zamanlar Kıvırcık adındaki bir satir üç tane melezi kampa getiriyormuş.Bunlar,Athena kızı Annabeth,Hermes oğlu yani abin Luke ve Zeus kızı Thalia.Kampa gelirken peşlerine canavar takılmış.Tam burada ağacın bulunduğu yerde arkadaşlarının kurtulması için Thalia cesurca savaşıp can vermiş.Sonra Zeus onu ağaca dönüştürmüş.Yıllar sonra Altın Post'un gücü Thalia'yı yaşama döndürmüş.Ardından Thalia Artemis avcılarına katılmış."dedim.Yuri bana baktı.

"Yani Thalia şu an bir yerlerde avlanıyor"dedi.Gülümseyerek;

"Evet,büyük ihtimalle avlanıyordur"dedim.Sonra kalkıp kulübelerimize gittik.

Hermes Kızına Ağacın Hikayesini Anlatıyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ağacın Hikayesi
» Deniz Kızına Teklif
» Afrodit kızına yakalanıyorum - iyi ki Athena'ya yakalanmadım.
» Hermes İle Rp
» Hermes'in Görevi -1