Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrıça Athena'nın Bana Verdiği Küçük Bir Görev

2 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Tanrıça Athena'nın Bana Verdiği Küçük Bir Görev Empty
MesajKonu: Tanrıça Athena'nın Bana Verdiği Küçük Bir Görev   Tanrıça Athena'nın Bana Verdiği Küçük Bir Görev Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 3:17 am

Tanrıça Artemis’le oldukça uzun bir süre görüşmüştüm. Ya bana sunduğu o kusursuz teklife ne demeliydim? Ah haydi ama Serena, bu yıllardır sana sunulan en cazip teklifti. Tabi düşünmemde gerekiyordu. Tanrıça bu fikrime saygı duymuş fakat kısa sürede de teklifine cevap vermemi söylemişti. Bir tanrı ya da tanrıça bekletilmeyi hiç sevmezdi. Özellikle de bu Tanrıça Artemis ise… Küçük bir kızken onun feministliğini benimsemiştim. Erkeklere karşı olan nefretini… Aslında nefret değildi. Sadece o sonsuz aşkını kaybetmişti. Ayrıca kardeşi Tanrı Apollon yüzünden. Kim bilir benim ağabeylerimden biri böyle bir şey yapsa ne kadar sinirlendirdim. Düşüncelerimi durdurmam ile saatime bakmam bir olmuştu. Annem beni kesinlikle öldürecekti. Koşar adımlarla merdivenlerden çıktım ve konseyin büyük kapısını ittirdim. Büyük bir kapı olmasına rağmen onu açmakta hiç zorlanmamıştım. Kapıdan içeri girdim ve kızgınca beni izleyen anneme baktım. Önünde eğildim ve ciddi yüz ifademi korudum. Doğrulduğumda başım dik bir şekilde ona baktım ve konuşmama devam ettim. ‘‘Buyurun anneciğim. Beni istemiştiniz.’’ Büyük ihtimalle Tanrıça Artemis’in teklifi biliyordu. Acaba kabul etseydim tepkisi ne olurdu? Büyük bir merakla vereceği tepkiyi beklemeye başladım.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Tanrıça Athena'nın Bana Verdiği Küçük Bir Görev Empty
MesajKonu: Geri: Tanrıça Athena'nın Bana Verdiği Küçük Bir Görev   Tanrıça Athena'nın Bana Verdiği Küçük Bir Görev Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 6:23 am

Sert yüz ifademi koruyarak "Sonunda gelebildin, Serena." dediğimde kızımın suratında biraz mahçup bir ifade belirdi. Aslında Artemis ile karşılaşıp uzun bir konuşma yapmasa, beni bekletmemiş olacağını ikimiz de biliyorduk. Ben kendisinden bir özür cümlesi beklerken o bana "Tanrıça'nın bana yaptığı teklifi duydunuz mu?" diye sordu. Sinirle derin bir nefes aldıktan sonra, "Elbette. Bunun için ilk konsey toplantısında kendisiyle sert bir tartışma yapacağım." cevabını verdim. Serena sözlerime tepki olarak yalnızca bakışlarını kaçırmakla yetindi. Ona arkamı dönüp tahtıma doğru yürüdüm ve oturdum. Biraz sakinleştikten sonra "Neyse. Seni buraya çağırma nedenim Artemis ile yaptığınız konuşmayı sorgulamak değildi. O teklifi kabul edersen başına geleceklerden kork tabii ama şimdi konumuz başka." dedim. Serena merakla bana baktıktan sonra "Peki, konumuz nedir?" diye sordu. Bir süre söyleyeceklerimi aklımda toparladıktan sonra "Kabul edersen sana bir görev vereceğim kızım. Tehlikeli ve benim için çok önemli bir görev." açıklamasını yaptım. Serena'nın vereceği cevabı tahmin ediyordum ama görevi yalnızca beni sinirlendirmemek için kabul edeceği de bariz bir şekilde belliydi. Kızım sert yapım veya onlara davranış biçimim yüzünden, bana düşkün değildi. Hatta bazen içten içe onun nefretini kazanmış olduğumu bile düşünüyordum. Onunla ilişkimizin de ablası Lucianna ile ilişkimiz gibi olmasından korkuyordum. Belki bu görev ve benim için kendini tehlikeye atması, aramızdaki buzları bir nebze de olsa eritmeyi başarabilirdi. Ah, tabii görev başarıyla tamamlanır ve Serena hayatta kalmayı başarırsa.

http://olimpos.my-rpg.com

Tanrıça Athena'nın Bana Verdiği Küçük Bir Görev
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Atemis'in Verdiği Görev..
» Babam bana bir görev teklif ediyor.
» Annem Athena'nın Bize Verdiği Görev.
» Tanrıça Artemis'le Küçük Bir Tartışma...
» Tanrıça Artemis'le Küçük Bir Görüşme