Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Marcus Leon Golden

2 posters
YazarMesaj
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Marcus Leon Golden Empty
MesajKonu: Marcus Leon Golden   Marcus Leon Golden Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 3:41 am

Kulübemde otururken yine son gittiğim görevi düşünüyordum. Lura ile gitmek istediğim yere varmıştım fakat hepsi babam Zeus'un sayesindeydi. Lura ile birçok göreve çıkacaktım. Bu yüzden onunla iyi anlaşmalı ve en iyi pegasus sürme taktiklerini öğrenmeliydim. Kamptaki arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla Pegasus Binicilik Sınıfı vardı kampta. Ah , işte bu çok iyiydi (!) , uğramam gereken bir derslik daha... Bu aralar dersliklerde çok vakit geçiriyordum. Pegasus ahırlarına gidip Lura'yı almam gerekiyordu. Ahırlara gittiğimde Lura yine uyuyordu. Son görevden sonra her tarafı ağrımış olmalıydı. Birkaç küp şeker ve biraz havuçtan sonra güç bela ahırlardan çıkarabildim onu. Dersliklere doğru giderken aklımda tek bir şey vardı ; "Pegasusumla tek vücut gibi olmak" hatta belki pegasusumla bile düşmanlara karşı koyabilirdim , kim bilir ? Dersliğe vardığımda Lura çevredeki çok sayıda pegasusu görüp neşelenmişti ama onu yine tutamıyordum. Eğitmenin çabucak gelmesi gerekiyordu ; yoksa pegasusumu kaçıracaktım. Lura'yı tutmakta çok zorlanıyordum artık. Nefes nefese eğitmenin gelmesini beklemeye başladım.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Marcus Leon Golden Empty
MesajKonu: Geri: Marcus Leon Golden   Marcus Leon Golden Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 10:20 am

Bugün derslik bendeydi. Kulübemden çıktım ve dersliğe doğru yürümeye başladım. Dersliğe vardığımda Lura koştura koştura karşıdan bana doğru geliyordu. Lura'yı durdurup biraz sakinleştirdim. Lura'yı okşamaya başladım. Lura'nın sahibi Marc'tı. Peki Lura burdaysa Marc nerdeydi? Tam bu sorunun yanıtını düşünürken arakadan bağırma sesleri gelmeye başladı. Bir süre sonra da Marc yanımızda belirdi.

" Ahh Lura. Neden bu kadar hareketlisin ki? Aaa Selam Clay. Bu arada Lura'yı tutuğun için çok sağol. Ben hiç zaptedemiyorum. "

Marc'ın hali komiğime gitmişti. Kıkırdamaya başladım. Sonra kendimi toplayıp cevap verdim. " Selam Marc. Lura'yla birlikte burda olduğuna göre sanırım eğitim alacaksın? " dedim gülümseyerek.

" Evet Clay. Eğitim almak istiyoruz biz. Lura'yla tek vücut olamm gerek. " dedi Marc. Anlaşılan yardıma ihtiyacı vardı.

En son Claire Angel Deeply tarafından Cuma Mart 18, 2011 7:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Marcus L. Stanislaus
Marcus L. Stanislaus

Marcus Leon Golden Empty
MesajKonu: Geri: Marcus Leon Golden   Marcus Leon Golden Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 6:34 am

Eğitmenin arkadaşım Clay olduğunu görünce sevinmiştim. Clay ile her zaman iyi anlaşırdık ve benim için her zaman iyi bir dost olmuştur. Fakat sorun şu ki pegasusumu zor zaptediyordum. Aslında bu bir sorun değildi ; savaş zamanında bana uyardı Lura. Ama tek vücut değildik. Pegasus ile savaşırsam çok daha güçlü bir savaşçı olabilirdim. Eh , Clay'ın da beni iyi eğiteceğinden şüphem olmadığı için pür dikkat onu dinleyecektim. Lura yanımdan kaçtığımda Clay onu tutmuştu. Clay'ın yanına gidip [color=blue]" Ahh Lura. Neden bu kadar hareketlisin ki? Aaa Selam Clay. Bu arada Lura'yı tutuğun için çok sağol. Ben hiç zaptedemiyorum. " Clay biraz güldü ve [color=violet] " Selam Marc. Lura'yla birlikte burda olduğuna göre sanırım eğitim alacaksın? " dedi. Ben de onun gülüşüne ortak oldum. " Evet Clay. Eğitim almak istiyoruz biz. Lura'yla tek vücut olamm gerek. " Clay bir süre düşündü ve konuşmaya başladı. "Pegasusunla tek vücut olmak istiyorsan bilmen gereken ilk şey şu ; pegasusunu hayvanın gibi görmemelisin. Vücudunun bir parçası olduğunu düşünmen gerekiyor."
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Marcus Leon Golden Empty
MesajKonu: Geri: Marcus Leon Golden   Marcus Leon Golden Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 7:28 am

"Pegasusunla tek vücut olmak istiyorsan bilmen gereken ilk şey şu ; pegasusunu hayvanın gibi görmemelisin. Vücudunun bir parçası olduğunu düşünmen gerekiyor."

Biraz duraksadıktan sonra cümlelerime yenilerini ekledim. " Düşünmekle kalmayıp bunu icraata geçirmen gerekiyor. Lura çok duygusal biri olduğu için daha da dikkatli olman gerekiyor. Ona hep pegasustan daha fazla olduğunu hissettirmen gerekiyor..."

Marc beni pür dikkat dinliyordu. Marc'la birlikte Lura'da bizi dinliyordu. Arada bir kafasını sallıyor kişniyordu. " Eeee hadi bakalım havada nasılsınız. " dedim gülümseyerek. Lur uçacaklarını anlayıp sevinçle kişnedi.

" Birkaç dakika bekleyin Arianna'yı gertireyim. " dedim. Marc " Tamam biz burda Luna'yla uslu uslu oturacağız merak etme. " dedi gülerek. Arianna'yı bulmam hiç zor olmadı. 10 dakika sonra Marc'la Lura'nın yanına Arianna'yla birlikte gittim. Arianna'nın sırtına binip Marc'ında Lura'nın sırtına binmesini bekledim.
Marcus L. Stanislaus
Marcus L. Stanislaus

Marcus Leon Golden Empty
MesajKonu: Geri: Marcus Leon Golden   Marcus Leon Golden Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 7:37 am

Claire konuşmalarına devam ediyordu. " Düşünmekle kalmayıp bunu icraata geçirmen gerekiyor. Lura çok duygusal biri olduğu için daha da dikkatli olman gerekiyor. Ona hep pegasustan daha fazla olduğunu hissettirmen gerekiyor..." Pür dikkat Clay'ı dinliyordum. Arkama baktığımda Lura da Clay'ı dinliyordu. Pegasusların bu kadar akıllı olduğunu düşünmemiştim. " Eeee hadi bakalım havada nasılsınız. " dedi Clay. Sonra da kendisini beklememizi ve Arianna'yı almaya gideceğini söyledi. Lura'nın üstüne binip düşünmeye başladım. Madem Lura bedenimin bir parçası olacaktı , o olmadığı zamanlarda eksik kalacaktım. Her zaman pegasus ile savaşmanın çok iyi bir şey olmayacağını düşünüyordum ki Clay geldi. "Hadi bakalım , yükselelim." dedi. İki kişi pegasuslarla göğe yükseldik ve son sürat kampın üstüne geçtik. "Lura ile her zaman konuşmalısın. Fakat savaş sırasında veya onu sürerken konuşmanı pek tavsiye etmiyorum. Sadece yapacağı şeyi veya gideceği yeri söyle. O da olaya konsantre olmalı."
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Marcus Leon Golden Empty
MesajKonu: Geri: Marcus Leon Golden   Marcus Leon Golden Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 8:14 am

"Lura ile her zaman konuşmalısın. Fakat savaş sırasında veya onu sürerken konuşmanı pek tavsiye etmiyorum. Sadece yapacağı şeyi veya gideceği yeri söyle. O da olaya konsantre olmalı. Fakat geziye falan giderken onla yolda konuş."

Marc tamam anlamında başını salladı. Bugün hava çok güzel olduğu için yüzümüze çarpan rüzgar diğer günlere göre daha hafifti. Marc, Lura'yı havada başta kötü kontrol etsede vakit geçtikte alışmış şimdide iyi kontrol ediyordu. " Hadi birkaç dönemeçleri yapalım. " dedim Marc'a bağırarak. " Tamam " yanıtını da Marc'tan alınca ani dönme hareketini gösterdim. Bu hareket savaşlarda çok işine yarayacaktı. Marc ilk deneyişine göre çok iyiydi. Birkez daha denemk istedi ve denedi. İkinci deneyişinde ise gayet yeterliydi.

" Hadi inelim. Bu kadar yeter. " " Ama ben daha fazla hareket öğrenmek istiyorum. Her şeyi öğrenmek istiyorum. " Marc daha fazla hareket öğrenmek istiyordu fakat bu hareketler için diğer seviyeye katılması gerekiyordu. Bu hareketleri şimdi ona gösteremezdim.

" O zaman bir sonraki düzeye gel Marc. Lura'yı ihmal etme. Hakimiyetin gayet güzel. Seni Yardımcı Pegasus Eğitmeni olarak Pegasus binicilik dersinden mezun ediyorum. Tebrikler. Bir iler ki seviyeye de beklerim. "

RP BİTMİŞTİR!..

Marcus Leon Golden
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Marcus Leon Golden
» Marcus Leon Golden
» Marcus Leon Golden
» Marcus Leon Golden
» Marcus Leon Golden