Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşlerin dayanışması

2 posters
YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Kardeşlerin dayanışması Empty
MesajKonu: Kardeşlerin dayanışması   Kardeşlerin dayanışması Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 8:39 am

Kulübede oturmuş kitap okuyordum.Son sayfasındaydım.Bitince biraz karikatür dergilerime baktım.Ama koleksiyonumdaki tüm karikatür dergilerini en az 100 kere okumuştum ve artık bıktırmaya başlamıştı.Melez kampından ilk çıktığım zaman gidip en son çıkan tüm dergileri alıcaktım.Tabi dışarda sonunda normal bir gün geçirebilirsem dışarda ne zaman çıksam başıma bir şeyler geliyordu.o yüzden fazla dışarı çıkmıyordum.Odamdan çıkıp salona geçtim biri vardır diye ama bir tek summer vardı onunla da fazla konuşmamıştım.yani fazla iyi tanımıyordum.Daha çok erkek olanlar bir de kulübe lideri olduğu için Lucy'i tanıyordum.Oda oturmuş kitap okuyordu..Beni görüncebana baktı ve sonra tekrar kitabına döndü.ben

Merhaba summerdedim

Yüzünü kaldırmadan

Merhaba Daviddedi.

Ne yapıcağımı bilemeyerek mutfağa gittim ve bir şeyler içtim.Sonra dışardan sesler gelmeye başladı kulübeye doğru geliyordu.Birden dışarı çıktım ares çocuklarıydı bunlar
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Kardeşlerin dayanışması   Kardeşlerin dayanışması Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 1:17 pm

Sabahın ilk ışıklarıyla gözlerimi açmıştım. Yatağımdan kalkıp lavaboya gittim ve sabah mahmurluğunun gitmesi için yüzümü yıkadım. İşe de yaramıştı, şimdi kendimi daha canlı ve dinamik hissediyordum. Sonra dolabıma yöneldim. Pijamalarımdan kurtulup günlük kıyafetlerimden giydim üstüme. O anda, karnımın aç olduğunu hissettim ve vakit kaybetmeden mutfağa geçtim. Mutfak boştu. Ya kardeşlerim henüz kalkmamışlardı ya da çoktan çıkıp bir yerlere gitmişlerdi. Belki de uyanık olanlar ve yalnızca odalarında oturanlar da vardı. Kim şu an ne yapıyor bilmiyordum ama benim şu anda acil bir şekilde kahvaltı etmem gerekiyordu. Kahvaltıyı hazırladıktan sonra kardeşlerimi kahvaltıya çağırmayı düşündüm ama sonra uyanmamış olabileceklerini düşünerek bundan vazgeçtim. Sonra da kahvaltımı etmeye koyuldum. Kahvaltımı bitirdikten sonra da birkaç gün önce başladığım ama heyecan ve maceranın hiç eksik olmadığı kitabı elime aldım ve salondaki bir koltuğa oturarak okumaya başladım. Ben kitap okumaya dalmışken içeri birisi girdi. Gelen en yeni kardeşim David idi. Bana dönerek "Merhaba Summer." dedi. Ben de buna karşılık olarak ona "Merhaba David." dedim ve sonra bulunduğum bölümü bitirmek için kitabıma döndüm. Biraz kabalık ettiğimin farkındaydım ama kitabın bir bölümü bitmeden elimden bırakamamıştım işte. Ne yapayım, kitap fazlasıyla merak uyandırıyordu. En son olarak David'in mutfağa geçtiğini gördüm ve tekrar kitabın etkisine kapıldım. Beni bu etkiden çıkaran şey ise dışarıdan gelen gürültüydü. Ayracımı kaldığım sayfaya yerleştirerek kulübenin kapısına yöneldim.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Kardeşlerin dayanışması   Kardeşlerin dayanışması Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 7:48 am

Hey bu seslerde neydi böyle mutfaktan koşarak dışarı çıktım summerda benle birlikte dışarı çıkmıştı dışarda çocuklar kulübeye bombalar fırlatıyordu bunlar kimlerdi tanıyamamıştımAma summerın tanıdığını anladım çünkü çok kötü bakıyordu.Tam üzerimize bir şey attılar ve üzerimize doğru geliyorduki summer hemen kapıyı açıp beni çekti ve içeri soktu sonra kendi girdi ve kapıyı kapadı öyle bir ses çıktı ki odanın içinden bile duyuluyordu.Summer bu attıkları neler bunlar kim ve neden yapıyorlar açıklarımısın.
Bunlar ares kulübesindekiler attıkları bombalar ve neden attıkları ise kötü bir eşşek şakası yapmak Peki bunu yaptıklarıyla mutlu mu oluyorlar
Bunu anlamak zor işte.O sıra bombalar devam ediyordu sesler çok kötü geliyordu ne yapıcağımı bilmiyordum.Çok rahatsız olmuştum.Peki bu durumda biz ne yapıcaz böyle oturup bekliyecekmiyiz Beni beş dakka bekle hemen geliyorumdiyip cephaneliğe doğru koşmaya başladı

Kardeşlerin dayanışması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşlerin Eşitlenişi
» Kardeşlerin Yeraltı Macerası - 1
» Kardeşlerin Yeraltı Macerası - 2
» Kardeşlerin Yeraltı Macerası - 3
» Kardeşlerin Yeraltı Macerası - 4