Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde

2 posters
YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde Empty
MesajKonu: athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde   athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 4:39 am

O gün izinliydim kampta ve eğlenmek için Las Vegas'a gitmiştim burası harikaydı dostum.Her taraf renkliydi ve müzik çalıyordu.Sabah bu kadar değildi bende Newyorktan babamın yanından dönünce geldim ilk defa sarhoş değildi.Herhalde özlemişti beni her halde bu beni mutlu etmişti.Öğlene doğru da buraya gelmiştim Tabiki carrionitela gelmiştim ama buraya çok uzakta olmalıydı yada uçarak geziyordu.Sonunda gezinirken bir kişiye çarptım of bu sakarlık ama bu sefer ne iyiki o karşımdaki kişi bana çarpmıştı.Gülerek kalktım ve öbürüde kalkıyordu.Bana

az önce yere düştük ve sen gülüyorsun öylemi

PArdon kusura bakmayın bu sefer benim yüzümden olmadıdedim

Yüzüne baktığımda fark ettim ki bu apollon çocuklarından mark'tı

Mark

Pardon pek iyi tanıyamadım

Kulağına doğru yaklaşıp

athena çocuklarından Daviddedim.

Biri duydumu diye etrafa bakındım ama kimse fark etmemişti.Bana iyice baktı ve sonunda hatırladı.

Tamam tanıdım David burda ne işin var

Gezmek için çıktım peki sen

Ayleydayla gece çıktım ama o geri döndü bende tek başıma dolaşıyorum

O zaman birlikte takılalım mıdedim

Olur der gibi kafasını salladı.Ve dolaşmaya başladık biraz sonra bir kumarhaneye girdik ama oranın aadını ikimizde fark edemedik çünkü burası
Lotus kumarhanesiydi
Mark William Trully
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde   athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 3:32 am

Evet genç melezler eğer Pegasus kullanıyorsanız önünüze bakmayı unutmayın her neyse David ile karşılaşmam biraz iyi olmuştu hem Lotus'a tekrar girecektim hem kafamı dağıtacaktım birlikte kapıdan içeriye girdik oyunlar ikimizide büyülenmiştik tüm oyunlara birbir bakıyorduk nasıl oldu anlamadım sonra David'in elinde yarısı yenmiş birde tam lotus çiçeği vardı anlaşılan yemişti sonra banada bir tane yedirmeye çalıştı ama ben kaçtım peşimden koşmaya başladı ikimizde çevik olduğumuzdan her yerden kolaylıkla geçebiliyorduk onu ıslatmam gerekiyordu ama her sudan kaçıyordu sonra o kaçmaya başladı ve bir yere saklandı bir odaya girdiğini gördüm odanın içine girdim ve birden arkamdan bir darbe yedim sonra David'in elinde sopa olduğunu gördüm kılıcımı çektim ve kısa sürede sopasını paramparça ettim ama o da kılıcını çekti savaşmaya başladık beni banyoda sıkıştırdı tam kılıcını bana sallıyordu Ares çocuğuna yaptığım hareket aklıma geldi.Kılıcına tekmeyi yapıştırdım sonra karnına bir tekme attım küvete düştü suyu açtım ve kendine geldi.
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde   athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 7:01 am

Burası çok iyiydi tuhaf tuhaf giyinmiş adamlar falan vardı.Ama harikaydı sonra bir garson yanıma yaklaştı veBuyrun beyfendi istermisiniz.Diyerek bana bir şey uzattı.Peki bu ne diye sorunca Lotus çiçeğidedi.ağzıma atıp bir parça aldım ve bunlar harikaydı.Sonra bayağı yedim ve aklıma Mark geldi ona da götürdüm ama istemedi.Ne yaptığımı bilmeyerek zorla yedirmeye çalıştım neden böyle bir şey yaptıysam.Sonra ise yemeyince ona saldırmaya başladım ama beni yendi ve beni suya tuttu.Suyu kapattığında ise bana David iyimisindedi.Ama hala aynı hissediyordum.Ve saatime baktım onu açtım çünkü kılıcım yoktu.Kalkanla birden saldırdım Mark ne olduğunu anlayamamıştı sonra yerdeki kılıcı aldım ve ordan uzaklaştım o lotus çiçeğinden daha çok yemeliydim.Direk bir garsonun yanına gittim ve Bir tane lotus çiçeği alabilirmiyimdiye sordum.Ve tekrar eğlenceme kaldığı yerden devam ettim
Mark William Trully
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde   athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 8:30 am

Aaahh Lotus en eğlenceli yer şimdi olay şu David benden habersiz Lotus Çiçeği yedi benimle savaştım onu yendim ve kaçtı şu anda burda ve Lotus Çiçeği yiyor olmalı diye düşündüm ana salona geldiğimde David'i bulmam uzun sürmedi çünkü kendini bayağı aşmış bir biçimde dans pistinde dans ediyordu üst katta olmak avantajlı olduğumun kanıtıydı avizeye asıldım ve David'in üstüne atlayıp kılıcını uzağa fırlattım sonra dövüş yeteneklerimizle dövüşüyorduk herkes gösterinin bir parçası olarak sayması iyi oldu rahatlıkla dövüşüyorduk sonra David'e bir tekme attım oradaki küçük bir havuza düştü bayağı sinirlenmiş olmalıydı çünkü ayağa kalktı benimle tekrar dövüştü ve klıcını alıp bana fırlattım ben son anda Matrix'teki adam gibi geriye doğru eğildim kılıç arkamdaki camı kırdı arkama bakarken David bana bir tekme attı ve camdan aşağı uçtum düşerken ıslık çaldım ve Kara Şimşek beni yere düşmeme ramak kala kurtardı ve yukarıya uçtuk David aşağıya bakarken ben Kara Şimşek'ten atladım ve David'in üstüne düştüm David bana bir tekme daha attı ve Slot Machine'lerden birine uçtum paralar yağmaya başladı insanlar paralar için koşuştururken David kaçtı ve eğlencesine devam etti.
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde   athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 8:51 am

Hey mark eğlenceden nefret ediyor olmalıydı ve insanların gözü önünde kara şimşeği çağırdı inşallah sis işe yarıyordur.Bana neden saldırıyor anlamıyordum ama bu eğlenceye başlayalı sadece 1 saat olmuş olmalıydı en fazla etrafta hiç saat yoktu.Ama bir şeyi fark edebilmiştim çok tuhaf giyinmiş insanlar vardı.80ler 90lar daki gibi giyinenler vardı.Nedense kafam ağrımaya başlamıştı.Önümde bir garson belirmişti lotus çiçeği isteyip istemediğimi sordu ve ben Hayırdedim.Midemçok kötü bulanıyordu o savaştan sonra hiç bir şey iyecek halim yoktu direk lavaboya gitmeye çalıştım.Ama insanlar hala saçılan paraları topluyordu.Bizim yüzümüzden bir makine parçalanmış ve yaşlı bir kadın onun içindeki bozuklukları topluyordu.Sonra tuvalete varabildim ama başımın ağrısından yanlışlıkla kadınlar tuvaletine girdim ve içerdeki kadınlar birden çılırdı ve bağırmaya başladı.Hemen kaçarak erkekler tuvaletine gittim ve lavaboya kusmaya başladım.Sonra yüzümü yıkadım.Ve kendi kendime düşünmeye başladım neden savaştığımızı bilmiyordum ama lotus çiçekleri yüzünden olduğunu biliyordum.Sonra kafam iyice düzelmeye başlayınca anladım bu çiçeğin adı tanıdık gelmişti lotus çiçeği burası lotus kumarhanesiydi.Hemen burdan çıkmalıydık.Mark'ı bulmalıydım benim için kolay oldu beni arıyordu ortalığa çıkmam yeterdi.Hemen beni buldu ve saldırma başladı Mark durdiyordum.ama durmadı ve saldırmaya devam etti
Mark William Trully
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde   athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 2:19 am

David'i aramaktan eğlenmeyi unuttum onu tuvaletten çıkarken gördüm üstüne atladım bana dur Mark yapma diye bağırıyordu sonra makineden sarkan kablolarla onu bağladım ve tokat atmaya başladım "Hey Dav hadi kendine gel" diyordum bana "Ben zaten kendimdeyim şapşal" dedi.Bende içimden evet bu David dedim.O sırada bir kaç görevli olayları fark etmiş olmalı silahlarıya ve sopalarıyla bize doğru geldiler sonra bir ses duyduk "Aaarggghh bırakın onlar benim" dedi garip ses adamların arkasından bir Laistrygonyalı dev çıktı ve bize o inci gibi (!) dişlerini gösterdi.Birden acil durumlar için kullandığım telefonuma mesaj geldi anladım ki telefonu kapamayı unutmuşum mesaj Ayleyda'dandı.Benden ayrıldığını yazmış ne kadar tuhaf bir gün değil mi.Neyse tam kılıcımla hücuma geçiyordum yaratık bana çok tanıdık geldi gördüğüm anıyı canlandırdım beni neredeyse öldüren dev karşımdaki inci dişli (!) dev di.O an içimde büyük bir nefret oluştu ve bağırarak "Sana gününü göstereceğim ucube" diye bağırdım anlaşılan yaratık hiç memnun olmadı birden adamlar önümü kestiler onlara saldırmaya başladım bir kaç dakika sonra adamların hepsi yerdeydi ama hala öfkeliydi ben dev e doğru gidiyordum yanımdada Dav vardı bir Athena çocuğuna göre çok plansızdı hoşum gitmişti bu tavırları ikimizde ona saldırdık canavar sopasını bana geçirdi ve tam 4 slot machine yi patlatığ poker masasını kırdım paralar havada uçuşuyordu ama Dave'yi hesaba katmayan inci diş (!) kolsuz kaldı sonra her halde içerideki gürültüyü duyan Carrionite ve Kara Şimşek dev e toynaklarını geçirdiler dev camdan aşağı uçarak hayatının belli bir kısmını Tartarus'ta geçirmeye karar verdi.
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde   athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 4:39 am

Dev bize saldırmaya başladığında athena çocuğu olmama bile hayatımda ilk defa bir planım yoktu.İyi ki dev benim melez olduğumu anlamadı ve sadece mark'a saldırdı.Bende hemen kılıcımla devin kolunu kestim.Sonrasında ise ne yapıcağımı bilmiyordum çünkü dev artık benide fark etmişti.Bana saldırcaktı ama son anda carrionite ve kara şimşek geldi.Ve canavarı tartarusa gönderdiler umarım rezervasyonu vardır.Carrionite'a geri döndüğümde bir kutu küp şeker vericem ödeül olarak.Tam çıkmak için kapıya doğru gittik ama şansımıza 2 düzine yaratık çıktı hemen hakladık onları ama bu sefer 3 düzine daha geldi artık çok yorulmuştık.Bugün birbirimizle bir dev ve 2 düzine yaratıkla savaşmıştık.Tam üstümüze doğru geliceklerdi.Birden bombalar patladı ne buraya kim bomba koyduysa iyi haber yaratıklar yok oldu ama kötü taraf bize de etki etti bomba ve kumarhaneye doğru tekrar uçtuk.Ben bir pac-man makinesinin mark da bir poker masasına düştü.Ama canım fazla yanmamıştı.Anlaşılan markınkide asıl önemli olan bu kimdi buraya bombaları neden koymuşlardı.Ama öğrenmem için fazla zaman ihtiyacım yoktu.Çünkü dumanların arasından bir adam çıktı.Bu adamı bir yerden tanıyordum ama nerden oluğunu hatırlayamıyordum.Sonunda buldum bu adam bir profesördü üniversitede ama adamcağız malesef sisin arkasını görebiliyordu.Canavarları gizlice takip ediyordu.Birgün ben new york'ta canavar öldürürken oda ailesiyle birlikteydi ve ne yazıkki canavarın birinde normal bir kılıç vardı ve karısıyla çocuğunu öldürdü.Adam o gün beni suçlayıp durdu.Çünkü o olaydan sonra biraz delirdi ama ben bir şey yapmamıştım ki.Ama şansıma tab ki adam latince öğretmeniydi böylelikle canavarları biliyordu.Onlarla anlaşıp zırh falan almışa benziyordu.Çünkü üstü bir yunan savaşcısı gibiydi.Elinde de bir silah vardı.Ve yanıma yaklaştı kılıcını bana doğru doğrulttu ve şöyle dedi. Artık bittin velet.Ama hesaba katmadığı bir şey vardı yada fark edememişti.Kendine yeni gelen mark.Adam markı görmemişti
Mark William Trully
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde   athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 1:55 am

Poker Masasından kalkamaya çalışmak çok zordu insanlar sürekli üstümdeki paraları alıyordu bir tanesi para diye ayağımı kaptı ama ondan kurtuldum sonra zırhlı yaşlı bir amca gördüm elinde de bir kılı. Dave'ye "Artık bittin velet" dedi,neyse ki beni fark etmedi,ben de hemen oradan kaçıp üst kata çıktım biliyorum benim bir korkak olduğumu düşünüyorsunuz ancak bir fikrim vardı en üst katta bir avize vardı.Avize'yi kesip adamı ezecektim yada avizeden adamın üstüne atlayacaktım tam ipi kesiyordum ki 10-15 tane adam bana ateş etmeye başladılar çevikliğim sayesinde onlardan kurtuldum sonra tekme tokat bana saldırdılar kılıcım düşmemişti kendim üstlerine attım ve kılıcımı fırlattım kılıç avize'ye gidiyordu Dave'de dedeyle savaşıyordu avize koptu adama düştü ama sonradan fark ettim ki avize Dave'nin üstüne düşüyordu adamlar beni orada esir aldılar aşağıyı göremiyordum ama sonra bir kırılma sesi ve insanların bağırışlarıyla bir damla göz yaşı yere düştü.
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde   athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 2:28 am

Mark savaşırken onu izlemeye çalışıyordum.Yukarı neden çıktığını ilk anlamamıştım ama ipi kesmeye başladığında neden çıktığını anlamıştım.Bense hala adamla dövüşüyordum.Ne yapabilirdim ki burada insanlara da bakıyordum hiç birinin bir şeyden haberi olmadığı belliydi.Çünkü herkes hala gülüp eğleniyordu.Sonra tekrar tavana baktım ve kılıcı avizeye doğru fırlatmıştı Mark adama doğru gelmesini istemişti ama yanılmıyorsam tam olarak bana geliyordu.Kaçabilirdim ama ani hareketimden dolayı adam bana hemen saldırabilirdi.Sonunda aklıma bir fikir geldi adam doğru düzgün düşünemiyordu son saniyede kenara gidersem üstüme atlicaktır ve avize üstüne düşücektir.Bunu yaptım ama adama genede çarpmadı avize yan taraftan dolaşıp saldırdı yine hala saldırıyordu adam.Mark'da artık aşağı inmişti.Bana yardım için garson kızlardan biri yanımıza gelip Lotus çiçeği istermisiniz efendim diye sordu.Bir fikir geldi aklıma hemen ordan kaçtım mark'ıda aldım ve adama gözükmeden o taraftan kaçtım.mark meraklı gözlerle bana bakıyordu.Aklımda bir fikir var eğer adama lotus çiçeği yedirirsek burada kalır acısı biraz dinmiş olur ve bizde kaçabiliriz dedim.Bu harika bir fikir ama bunu nasıl yapıcaz. İşte bu biraz zor olan tarafı bir yerden sapan gibi bir şey bulabilsek ben onu oyalarken sende lotus çiçeğini ağzına atabilirsin dedim.Arka cebinden bir şey çıkardı ve Ne olur ne olmaz diye yanıma getirdim dedim.Sonra garsonlardan 3-4 tane lotus çiçeği aldım marka verdim ve adamın yanına gittim.Tekrar bana saldırmaya çalıştığı salakça bir hareket yapıp bana bağırdı ve o anda mark ağzına fırlattı lotus çiçeğini bende çiçeği yutar yutmaz kafasına kalkanla vurdum.Bayıldı.Tuvalette zırhını kılıcını her şeyini çıkardık.Ve ediyelik eşya bölümünden kıyafet falan aldık sonra bize verilen kartın birini ona verdik.Uyandığında ise bir çok şeyi hatırlamıyordu.Eğlenmeye başladı bizde dışarı çıktık.Yanıma kılcı almıştım Mark bu senin için diyerek kılıcı ona uzattım.Teşekkürler dedi.Ve ordan dışarı çıktık

Rp sonu...

athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lotus Kumarhanesinde Katliam
» Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!
» Apollon Oğlu ve Athena Kızı Tırmanışta
» Lotus
» İki Deli ve Lotus...