Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İki Deli ve Lotus...

2 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

İki Deli ve Lotus... Empty
MesajKonu: İki Deli ve Lotus...   İki Deli ve Lotus... Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 9:04 am

41- Lotus Kumarhanesi'nda macera yaşayacaksın.
Mekan: Las Vegas
Katılacaklar: Sen ve istediğin herkes.

Isabella, Athena kızı Isabella benim en yakın arkadşımdı. Babamlarımız da çocukluk arkadaşıydı. Onun Athena kızı olduğunu öğrendiğimde ve onu kampın girişinde gördüğümde çok sevinmiştim. Geldiği gün plajda tam iki saat konuşmuştuk. O kampa geleli daha fazla olmamıştı ama onu hemen kamptan kaçırıp Lotus Kumarhanesi'ne götürmeye karar verdim. Sabah ikimizde pegasus ahırlarının önünde buluşacaktık. Giderken kısa beyaz kot şortumu ve kısa kollu beyaz tişörtümü giydim. Pegasus ahırlarına vardığımda Isabella çoktan gelmişti. Arianna ikimizi de taşıyabilecek kapasiteye sahipti bu yüzden ikimizde Arianna'ya atlayıp havalandık.

Havada giderken çok eğleniyorduk, Isabella'yla şakalaşıyorduk. Uzun uçuşun ardından Las Vegas'a vardık. Lotus Kumarhanesi'ne girmeden önce Isabella bana döndü "Anna unutma orda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayabiliriz, bu yüzden son derece dikkatli olmalıyız."dedi ve güldü. Bende gülerek yanıt verdim "Birileri Lucy'le çok mu takılmış. Benden çok şey biliyorsun neredeyse."dedim ve Lotus Kumarhanesi'ne ilk adımımızı attık.
Isabella Andie
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Isabella Andie

MesajKonu: Geri: İki Deli ve Lotus...   İki Deli ve Lotus... Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 11:49 pm

Kampa gelmiştim, Athena kızı olduğumu öğrenmiştim ve şimdide Anna'mla birlikte Lotus Kumarhanesi'ne gidiyorduk. Anna da Afrodit kızıymış, bu kadar güzel birinin Afrodit kızı olmasına şaşmamıştım ama Anna'nın kardeşlerinden farklı olduğuna kesinlikle emindim. Onu senelerdir tanıyordum.

Lotus Kumarhanesi'ne girdiğimizde dikkatli olmamız gerektiğini biliyordum, kendimizi kaptırıp burada senelerce kalabilirdik. İçeriye girdik ve içki aldık. Kumarhanede geziniyorduk, o sırada karşımızda duran çocukları bize baktığını fark ettim. Ya da bize değil sadece Anna'ya bakıyorlardı.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: İki Deli ve Lotus...   İki Deli ve Lotus... Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 8:05 pm

"Air, şu çocuklar sana mı bakıyor?" dedi Ella yüzünde hafif bir gülümsemeyle. "Neden bana baksınlar ki? Bence yanımda duran Athena kızına bakıyorlardır." dedim. Ella koluma yumruk attı ve "Dalga geçmeyi keser misin Air?" dedi. "Dalga geçmiyorum Ella." dedim. Ella kahkaha attı, "Neden gülüyorsun?" diye sordum Ella'ya. "Fark ettin mi bilmem ama sadece sen bana Ella diyorsun kampta ve sadece ben sana Air diyorum." dedi. "Tıpkı kampa gelmeden önceki yaşamımızda olduğu gibi." dedim. Ailemizde ve okulumuzda da sadece bu lakapları birbirimize biz söylüyorduk. Eskiyi hatırlayınca ikimizde birkaç dakika konuşmadık, ama sonra Ella beni kolumdan çekiştirdi ve"Hadi gidip şu çocukları dövelim Afrodit'in delisi." dedi ve gülerek çocuklara doğru ilerlemeye başladık.
Isabella Andie
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Isabella Andie

MesajKonu: Geri: İki Deli ve Lotus...   İki Deli ve Lotus... Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 7:45 am

"Hadi gidip şu çocukları dövelim Afrodit'in delisi." dedim ve ardından Air'i kolundan tutup çocuklara doğru yürümeye başladım. Onlara doğru gittiğimizi gören çocuklar bize bakıp güldüler. Sarışın olanın omuzuna elimi koyduktan sonra "Selam şeker şey." dedim. Çocuk yanındaki esmer arkadaşına baktı ve konuşmaya başladı ama ben konuşmasına fırsat vermeden ağzına bir tane yumruk indirdim. Çocuk esmer arkadaşının üzeine düştü, ağzındaki kanları silip ayağa kalkarken sinirli görünüyordu. "Şimdi seni öldürdüm!" dedi ve üzerime atladı, arkadaşı da Air'e doğru atıldı. Ben çocuğa bir tekme attım çocuk yere yığıldı, Air ise çocuğa kafa attı ve ardından koşmaya başladık. Koşarak kumarhaneden çıktık. Çıktığımızda birbirimize bakıp gülmeye başladık, burada işimiz şimdilik bitmişti ama tekrar Lotus'a uğrayacağımızdan şüphem yoktu. -RP BİTMİŞTİR!-

İki Deli ve Lotus...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kazara Lotus' ta.
» Hedef Lotus Kumarhanesi!
» Lotus Kumarhanesi'nde Görev
» Lotus
» Lotus'a Bir Gezinti