Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hedef Lotus Kumarhanesi!

2 posters
YazarMesaj
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

Hedef Lotus Kumarhanesi! Empty
MesajKonu: Hedef Lotus Kumarhanesi!   Hedef Lotus Kumarhanesi! Icon_minitimeÇarş. Nis. 20, 2011 4:40 am

Georgina ile pegasuslarımızla birlikte eğlence şehri Las Vegas'a gidiyorduk. Ama tabii ki eğlenmek için değil. Nyks'in baş belası kolyesini bulmak için! Ares aşkına, o bir tanrıça değil miydi? Bir kolyesini koruyamıyor muydu?

Gina pegasusunun üstünde uyurken çığlık attım. "Aaa! Gina uyan! Düşüyoruz!"

Georgina uyanıp bir panikle pegasusu Malefiz'e sarıldı. "Ne?!" Sonra yaptığım misillemeyi anlayınca bana pis pis baktı. "Bir daha böyle bir şey dersen hiç umrumda olmaz sen de aşağıya düşersin." diye tısladı. Sonra göz açıp kapayıncaya kadar tekrar uykuya daldı.

Daha Gina uyuyalı iki saniye geçmemişti ki yine bağırdım. "Gina, uyan! Lotus kumarhanesine geldik!" Bu sefer gerçekten de Lotus'a gemiştik. Gina yine tepki vermedi. "İyi o zaman! Lotus kumarhanesi tabelasına çarp da unufak ol öyleyse." deyip Sonsuz Karanlık'a aşağıya inmesini söyledim. Pegasus hemen dediğime uyup aşağıya inmeye başladı. Hemen arkamızdan Malefiz ve Georgina da yetişti.

Pegasuslarımızdan iner inmez "Karşımızda Lotus Kumarhanesi!" diye bağırdım kendimi tutamadan.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Hedef Lotus Kumarhanesi!   Hedef Lotus Kumarhanesi! Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 4:21 am

Ah, ah! Nicole'e daha sonra bu misillemesini bedelini ödetecektim ama şimdi başka sorunlarımız vardı. Nyks'in kolyesinin Lotus Kumarhanesi'nin neresinde olduğu ve onu kimin çaldığı gibi..

Lotus kumarhanesinin kapısından içeriye girmeden önce Nikki'ye "Hazır mısın?" diye sordum.

O kafasını evet anlamında sallayıp "Daha önce hiç bu kadar hazır olmamıştım. Sen?" diye cevap verdi soruma. Şu iş bir bitsin, rahatım yatağıma gidip bir güzel uyuyacaktım.

"Ben de." den başka bir şey demedim. Sonra Lotus kumarhanesinin kapısından içeriye girdik.
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Hedef Lotus Kumarhanesi!   Hedef Lotus Kumarhanesi! Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 2:52 am

Lotus kumarhanesinden içeriye adım atar atmaz bir görevli hemen yanımıza gelip "Wow, kızlar. Yorgun gibisiniz. İsterseniz içeriye gelip biraz dinlenin." dedi dostça, yani isterseniz gelinisterseniz gelmeyin sadece soruyoruz gibi ama böyle numaraları yiyecek göz yoktu bende. Görevlinin yüz ifadesinden anladığım kadaıyla kabul etmemizi bekliyordu ve kabul etmezsek dikkat çekmiş olacaktık. Başka zaman olsa dikkat çekmek için seve seve kabul etmezdim ama şu anda dikkat çekmek en son ihtiyacımız olan şeydi. O yüzden Gina ile bir ağızdan "Evet." deyip içeriye girdik. İçeriye girince hazırlıklı olmam rağmen ağzımdan bir şaşkınlık nidası çıkmasına engel olamadım. Bunu gören Gina beni sarsmak istercesine bana vurdu. Tınlamadım. Etrafı inceliyordum. Tüm lobi sanki devasa bir oyun odası gibiydi. Gibiydi değil, kesinlikle öyleydi. Üstelik etrafta bir büfe de vardı. Buna ne denirdi. Harika!

Bu sırada kat görevlisi yanımıza gelip "Lotus Kumarhanesine hoş geldiniz! İşte oda anahtarınız." deyip bize bir anahtar uzattı. Bu anahtar beni kumarhanenin etkisinden sıyırıp gerçek hayata -burada her ne kadar gerçek hayat olabilirse- döndürdü. "Ama hesabı ödemedik ki." diye kekeledim.

Kat görevlisi "Merak etmeyin, hesap ödendi bile." dedi. "Yapmanıoz gereken tek şey en üst kattaki 4000 numaralı odaya çıkıp odanızda rahatlamak. Ekstradan bir şeye ihtiyacınız olursa resepsiyonu arayın. Bunlar da LotusNakit kartınız-" Bu noktada kat görevlisi bize iki tane yeşil kart uzattı. "-Bunları restoranda, oyunlarda ve istediğiniz her şeyde kullanabilirsiniz." dedi. "Ve unutmadan, kartların limiti yok"

Evet, evet, burada bir bityeniği olduğunu biliyorduk zaten ama hiçbir şey limitsiz olmazdı ki. En kısa zamanda burada gitmemiz gerekiyordu ama önce biraz dinlenmenin zararı olmazdı. Kat görevlisinin verdiği tarfie uyarak odamıza gittik.

Hedef Lotus Kumarhanesi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lotus Kumarhanesi'nde Görev
» Kazara Lotus' ta.
» İki Deli ve Lotus...
» Las Vegas'ın Kumarhanesi
» Lotus