Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!

+8
Summer Katherine Ramsey
Mariela Barthés
Marcus Heath Laxell
Alan Sean Knıght
Aquamarin Britannia
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena
Lucianna Fackrell
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Empty
MesajKonu: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 2:14 am

Kardeşlerim hepinizin bildiği gibi, yaz mevsimini geride bıraktık ve güzel bir dönemin ardından, kamptan ayrılma zamanımız geldi. Tabii bazılarımız kışı kampta geçirecek de olabilir, ben San Francisco State University'ye yaptırdım kaydımı. Razz Şimdi... hangi mevsimde olduğumuz fark etmez, ay başı kulübe denetlemelerimiz ve bayrak kapmaca yarışı telaşlarımız olacak. Ben de o nedenle bu başlığı açma gereği duydum. İlk olarak, temizlik rp'lerini her ay aynı kişilerin yazmasını istemiyorum. Pek sıkı bir lider olmak da istemiyorum, biz Bilgelik Tanrıçası'nın çocuklarıyız. Uygun olan, vakti olan yazsın. Hı tabii sizden beklediğim gibi sorumluluk göremezsem, iş kılıç zoruyla yazdırmaya da gelir. Cool Bir de bayrak kapmacalar ve araba yarışları var. Bayrak kapmacalar için ben deli gibi ittifaklar kuruyor, gizli anlaşmalar yapıyor ve tarafımızı belirliyorum, Sere de yarışın iki koordinatöründen biri olduğu için teknik konusunda çok bilgili. Aranızdan görev tamamlamak için anlatıcılık yapmak isteyen olursa, bana şöyle en az 2 hafta önceden pm atsın, ayarlayalım bir şeyler. Araba yarışlarına katılmanızı da istiyorum, oradan kazanılan galibiyetler de bize puanlamalarda artı getiriyorlar.

Sere'min hazırladığı önceden yazılan denetlemelerimiz listesi, yeni gelen kardeşlerin fikir edinmesine yardımcı olabilirler.
1. Temizlik Denetlemesi*
2. Temizlik Denetlemesi*
3. Temizlik Denetlemesi*
4. Temizlik Denetlemesi*
5. Temizlik Denetlemesi*
6. Temizlik Denetlemesi*
7. Temizlik Denetlemesi*

Bir de slogan atarak postu bitiriyorum:

Çalışkan ve zekidir Athena çocukları, her zaman birinciliğe oynarlar.

En son Lucianna Fackrell tarafından Paz Ara. 12, 2010 5:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 3:12 am

Denetleme 5'e az kaldı, hala temizlik rp'sini yazacak bir gönüllü çıkmadı. Güzel bir iş bölümü yapalım istiyorum (misal Hades kulübesi!). Önceki 4 seferin 3 tanesinde ben yaptım temizliği, birinde de birinci olduk, sıradaki denetleme için gönüllü bekliyorum Smile

4. yarışta da aramızdan hiçbiri anlatıcı olarak katılmıyor -benim müsaadem yok zaten- ve bence biraz daha aktif olmalıyız kardeşlerim, en azından sonraki haftalarda Razz Malumunuz kulübe puanlamalar yaklaşıyor, Athena'yı birinciliğe taşımalıyız Wink

Kitty, Anna ve Sere, hepinizden cevap-yorum-muhabbet-isyan... bekliyorum, tepki verin Razz Very Happy
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:02 am

Anna Maria, Serena, Kattie, hepiniz iş bölümüne katılmalısınız. 4 kişisiniz ve kulübenin tüm sorumluluğunu ablanıza yüklemişsiniz, olmaz böyle.

Bu arada önümüzdeki puanlama yarışına da az kaldı, görevlerinize asılın. Sıradaki birinciliği getirin kulübenize...
http://olimpos.my-rpg.com
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 6:54 pm

Temizlik rp'si benden. Zaten hepiniz dağınıksınız, en titiziniz benim. Razz
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 3:23 am

Aferin Sere, Afrodit ile olan konuşmanızı unutacağım yavaş yavaş Razz
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 3:30 am

Anneciğim siz onu hala unutmadınız mı? Razz
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 3:32 am

Aslında... unuttum gitti Razz
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 3:36 am

E aslında öyle olmalı. O kadar heykel hakkında konuştuk anneciğim. Razz
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 3:40 am

Ama bu seferlik Razz Benzer bir konuşmanı yakalarsam buharlaştırırım seni Twisted Evil

Bu arada kızlarım, bol bol görev yapmalısınız, Hades kulübesini önümüzdeki puanlamada geçmeniz lazım!!
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 3:46 am

Ama cici annelik kötü değil ki? Tanrıça Aphrodite'ında hoşuna gitti sanırım. Razz
Tabi ki anneciğim. Hiç şüpheniz olmasın. Geçeceğiz. Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 4:02 am

Olmaz! Senin tek annen benim, Afrodit'in sana... annelik -veya cici annelik- yapmasını kabullenemem.

Lucy'yi takdir ediyorum, kampın en çok görev yapanı Smile Sen, Anna ve Kattie'nin de daha aktif olmanızı istiyorum Wink
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 4:05 am

Peki anneciğim. Daha çok aktif olmaya çalışırım ama tek haftasonu izin var. Bugün bile zar zor geldim. Sad
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 4:49 am

Ahh, kışları hiç sevmiyorum Sad
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:24 am

Ben de Sad

Bu arada annem haklı kızlar, max. aktif takılıp kulübeler arası birinciliğe yükselmeliyiz!
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 10:46 pm

Temizlik işi tamamdırr. Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:11 am

Süpersin kardeşim! Ellerine sağlık :*

Ee, 6. denetleme için kim yazıyor? Kitty? Very Happy

Bir ara da Afrodit kızlarına özentilik olsun diye topluca yazabiliriz aslında, haftanın birincisi olur, puanlamada da Hades çocuklarına fark atarız Wink
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:15 am

Hmm evet bencede hoş olur yani. Uuu toplu temizlik yaşasın!! Temizlik yapmayı seviyorum. Razz
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:17 am

Ahaha Very Happy O zaman yarın -tamam fazla erken tarih oldu, haftaya falan Razz- 6. denetleme için yazmaya başlayalım, uzuuun bir rp olsun, birinciliği garantileyelim Very Happy
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:21 am

Tamam anlaştık o zaman. Gelen başlığı açar işte teker teker sırayla yazarız. Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:23 am

Oki Razz Kitty gelirsen sen de yaaz Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 10:25 pm

5. denetlemede de kıl payı birinciliği kaçırmışız millet Sad Artık 6. denetlemede işi şansa bırakmamamız lazım. Çok güzel bir temizlik yapmalıyız, topluca.

Kimler var?
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 9:25 am

-flood-

Meeh, kimse yok mu 6. denetleme için? Ben de seviniyordum iki yeni kardeşimiz var diye. Neyse, ben yarın 6. rpyi başlatacağım, hatta ona sizler de katılacaksanız bir taraftan da yedinciyi yazmayı planlıyorum. Buralarda pek olamayacakken tüm işi size yüklemek istemiyorum.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 5:29 pm

Ben devam ettiririm kardeşim. Ama kardeşlerimiz hiç gelmiyor. :S
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 6:44 am

Aferin Lucy ve Sere Smile Kattie, Cole ve Helen sizden de daha yüksek performans - en azından bir performans bekliyorum.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 7:05 am

Teşekkürler anne Smile

Sere ben 6. rp'yi uzuunca yazdım. 7. rp'yi de bu aralar başlatalım da aradan çıksın. Aralık'ta (rl) sınavlar falan pek vakit ayıramayacağız gibi kampa.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 7:07 am

Tamam ben başlangıcı yarın okuldan gelince yazarım isterseniz. Sizde devam ettirirsiniz. Hatta diyorum ki Cole'u bir güzel çalıştıralım. Razz
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 7:15 am

Süper olur derim Very Happy Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 7:45 am

~ Flood ~

Evet, artık 7 kişilik bir kulübe olduk ve ben daha otoriter bir lider olma kararı aldım. (Vay canına, becereceğim bu işi galiba Razz)

İlk olarak, denetleme 1, 2, 4, 6 benim tarafımdan yazıldı ve bir süre kampa fazla vakit ayıramayacağım için size de biraz sorumluluk yüklemek istiyorum.

7. denetlemeyi Cole veya Aqua -veya ikisinden biri- yazsın lütfen, online olur da bu mesajı okurlarsa Helen ve Kitty de 8. denetlemeden sorumlu olduklarını bilsinler. Troy daha kulübemize yeni geldiği için şimdilik onu dahil etmiyorum, Sere de 5. denetlemeyi tek başına yazmış olduğu için izni hak etti. Ve, 7. denetleme bir ay sonrası için gerekli olacak ama şimdiden yazılmasını istiyorum, tüm kışlık görevlerimizi kısa sürede bitirmemiz gerektiğini düşünüyorum çünkü.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 7:48 am

Lucy işine karışmak istemem ama sırayla yazsak daha iyi olmaz mı? Haftasonu yani yarın falan. Bence öyle yapalım yani 7. denetlemeden gerçekten iyi bir puan almamız gerek. Bunu hakediyoruz. Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 7:51 am

İki kişinin yeterli olduğunu düşündüm temizlik rp'si için ama istiyorsanız topluca da yazabiliriz Smile

Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde
» İş Bölümü Başlığı
» Athena Kulübesi - Sorunlar Başlığı
» Hades Çocukları :)
» Zeus'un çocukları