Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Athena Kulübesi - Sorunlar Başlığı

YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Athena Kulübesi - Sorunlar Başlığı Empty
MesajKonu: Athena Kulübesi - Sorunlar Başlığı   Athena Kulübesi - Sorunlar Başlığı Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 10:44 am

Bu başlığın sayfanın en altlarına düşmesi dileğiyle...

Beni hepiniz tanıyorsunuz. Asla kimsenin kötülüğünü ciddi anlamda düşünmem. Düşmanım olarak gördüğüm bir kişiyi bile düşünür, önemserim. Kendime şöyle bir baktığımda kötü iki yanımı net bir şekilde görüyorum; çabuk sinirlenmem ve hırsım. Mutluyum çünkü bu hırsın dozunu kaçırmamayı genellikle başarıyorum. Bu da bize yarar sağlıyor. Elbette buradaki herkes işin farkındalığıyla rp yazıyor, kimse benim dayatmamla kurgu oluşturmuyor. Burası, zeki ve bilinçli çocukların kulübesi ve ben çok şanslı bir liderim, kardeşlerim beni hiçbir zaman gerçek anlamda üzecek şeyler yapmıyor.
Size elimden geldiğince yarar sağlamaya çalışıyorum ve -ne kadar katılırsınız bilemeyeceğim fakat- bunu başardığımı da düşünüyorum. Sonuç olarak kulübeye en fazla puanı getiren kişiyim ve bunu bir kulübe başlığında ilk kez dile getiriyorum. Nedeni, şu aralar fazla online olamasam da, geçmişte yaptıklarımı hatırlayarak çalışmanızı teşvik etmeyi sağlamak. Size net bir şekilde şunu söylüyorum: O zirvedeki tahta aylar süren bir çabalama sonucu çıktık ve aradaki puan farkına güvenmememiz gerekiyor, iki karakterin kendini paralamasına bakar, tekrar ikinciliğe düşeriz. Ben zamanında canımı dişime takarak (Razz) bu kulübe için çalıştım. Güç puanım 100 olmasına rağmen görevlerimi yapmaya devam ettim, amacım kendime değil, Athena kulübesine birincilik getirmekti. Yarışmalara katılmaya çalıştım, iki tanesinde birincilik kazandım ve onlardan gelen puan farkı, bize çok şey kazandırdı.
Her neyse. Bizi birinciliğe benim bu çabalarım taşımadı. Will'in denetlemeye katılması, Andy'nin görev yapması, Summ'ın dersliklerden çıkmaması, Dave'in, Sere'nin, Helena'nın ve diğerlerinin azimleri taşıdı. O nedenle, size rahatlıkla 'çalışın' diyorum çünkü bunu yapmanızı kendim için değil, kulübemiz, annemiz, birbirinize olan sadakatiniz için istiyorum.
Üye sayısı 2 olan kulübelerde bile zaman zaman çatlaklar yaşandı ama Athena kulübesinde geçmişten bugüne en ufak bir sarsılma bile olmadı. Hıh, belki arada sinirlerim çok gerildiğinde içinizden bazılarına patlamış olabilirim ama kendimi her zaman bir şekilde affettirmeyi de başarmışımdır.
Athena kulübesini bu dönemlere getiren en önemli kişi kimdir, bilemeyeceğim. Benim için, bir kurgu görevine başlamam maksatlı bana gaz veren tembel kardeşimiz Troy bile buraya farkında olmasak da çok şey katmıştır. Belki artık ismini bile zor hatırladığımız Cole sayesinde, denetlemede kullandığımız çorap kurgusu, bize yeni bir birincilik kazandıracak. Kısacası, ayrım yapmıyorum. Hepiniz benim için değerli ve özelsiniz. Hepiniz ayrı ayrı kulvarlarda, birincisiniz. Hırs ve azim hepimizde var ve bu, birlik olmamızı da sağlıyor. Yarın bir gün sevgilimden ayrıldığımda buradaki herkesin omzunda rahatlıkla ağlayabileceğimi biliyorum. Arkamı döndüğümde kimsenin kıs kıs gülmediğini veya kimsenin içten içe bana 'canın cehenneme' demediğini de biliyorum. Herkes birinciliğe çıkar ve zirveden düşüşe geçer (bkz, Hades-Ares-Apollon kulübeleri) ve de ne yazık ki, ben tam bir ütopyacı olsam bile bizim de düşüşe er ya da geç geçeceğimizi biliyorum. Şunu unutmayın ki, bir gün kulübe sıralamasında 18. olsak dahi, her zaman birinci kalacağız çünkü asıl birinciliği yalnızca sevgi ve sadakat getirir. Biz, Athena çocukları, her durumda bunlara sahip olduğumuzu diğerlerine göstererek kendimizi çok kez kanıtladık ve kanıtlamaya da devam edeceğiz. O halde, sözlerimi şu şekilde bitiriyorum;

Lucy gider, yeni kardeşler gelir, zirveden düşülür, denetlemeler ve yarışlar kaybedilir ama Athena her zaman birinci kalmaya devam eder. Athena kulübesi, neler yaşamış olursa olsun sarsılmayan veya içindekileri diğerlerini kırarak dışa vurmayan, kardeşliğin gerçekten ne anlam ifade ettiğini anlamış olan kişilerden oluşur.

Kardeşlerim, bu başlık asla karşılaşmayacağımızı umduğum sorun, sıkıntı ve şikayetlerimiz için. Bu kulübe için gerekli olduğunu düşünmüyorum ama yarın doğacak güneşin getireceklerini bilemeyiz. Yalnızca, geri dönülmez bir adım atmadan önce gözlerinizi kapatıp üçe kadar saymayı unutmamanızı diliyorum.

Tamam, bitti. Razz

Athena Kulübesi - Sorunlar Başlığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Athena Kulübesi - Onur Tablosu
» Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!
» İris Kulübesi | Sohbet Başlığı
» Ares Kulübesi Yardım Başlığı.
» Ares Kulübesi Görev Başlığı