Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ares Kulübesi Görev Başlığı

3 posters
YazarMesaj
Adrian Black
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Adrian Black

Ares Kulübesi Görev Başlığı Empty
MesajKonu: Ares Kulübesi Görev Başlığı   Ares Kulübesi Görev Başlığı Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 1:52 am

Heyt gençler! Ben geldim artık adam olacaksınız. Şimdiiii, Ares'i tekrar eski ihtişamlı günlerine döndüreceğiz. Öncelikle sıralamada. Serap da buraya gelince puanımız 1000'i geçecek. Ama yeterli değil. Biz birinciliğe değil, ulaşılamazlığa oynayacağız, en yakın rakibimizle aramızda eşşek kadar fark olacak falan. O yüzden görev konusunda bencil olacağız. Kulübe olarak yapacağız görevleri. Birlikte yapılan görevlerde bir arkadaşa ihtiyaç duyan anlaşmalı rp'ye değil, buraya yazacak. Bu sayede sıralamada çabucak yükseleceğiz. Ayrıca etkinliklerde de birinciliğe oynayacağız. Ve bilmeyenler için sloganımızı hatırlatayım.

Ares kulübesi olarak yaptığımız her show'dan sonra ben kulübeye üçlü çektiririm. Ben "Ares Kulübesi'neeee," deyince, Ares Kulübesi'ndeki herkes sırayla "Maa-şal-laaah!" diye tezahürat edecek. Anlaştık mı canlarım?
http://fantasia.my-rpg.com
Stephan F. Canner
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Stephan F. Canner

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesi Görev Başlığı   Ares Kulübesi Görev Başlığı Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 3:27 am

Tabii, aslında gayet güzel bir fikir de. Maşallah olayı biraz garip geldi. Razz
Adrian Black
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Adrian Black

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesi Görev Başlığı   Ares Kulübesi Görev Başlığı Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 8:25 am

Ehehe. O bizim okuldaki arkadaşlarla aramızdaki bi' şey de, ben siteye uyarlamıştım zamanında. 20 kişiyle bayrak kapmacada üç büyükler ve Athena'ya karşı 40 kişiyi yenince, güzel bi' maşallah çekmiştik. O günler çok yakında. ^^
Adrian Black
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Adrian Black

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesi Görev Başlığı   Ares Kulübesi Görev Başlığı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 2:33 pm

Flood.

75. Görevi başlattım. Katılanlar kendilerini biliyorlar. Herkes çabucak yazsın lütfen. Sıra yok, kurgu yok, kural yok, hiçbir şey yok. Kafanıza göre takılın. Partiyi istediğiniz gibi yönlendirin, istediğiniz karakteri istediğiniz gibi kontrol edin. Tek kural, sınırsız eğlence! Smile
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Ares Kulübesi Görev Başlığı   Ares Kulübesi Görev Başlığı Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 5:40 am

Kardeşler, kehanet görevi için size bir kehanet hediye ediyorum. Bu kehanet görevini bazı arkadaşlarla yapacaktık aslında ama bazı nedenlerden dolayı iptal oldu. Siz bu kehanettekilere göre kişiler bulup bir kurgu da ayarlarsınız.

Kaderinin ağları örülen demirciyle,
Zorlu mücadelelerin fatihi, denizin kızı,
Katacak görevlerine bir deniz yıldızı.
Eşlik edecek onlara savaşın hırsı,
Ve yanlarında rüyalar aleminin aynası.
İkorsuz kanlar yaşayacak tesellisiyle,
Çıkacaklar yola, karşılarında ölümün kapısı.

Ares Kulübesi Görev Başlığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ares Kulübesi Yardım Başlığı.
» Yeni evim Ares Kulübesi
» Hephaistos kulübesi Ares ve Hades'e karşı
» Athena Kulübesi - Sorunlar Başlığı
» İris Kulübesi | Sohbet Başlığı