Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni evim Ares Kulübesi

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yeni evim Ares Kulübesi Empty
MesajKonu: Yeni evim Ares Kulübesi   Yeni evim Ares Kulübesi Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 6:26 am

2- Melez Kampı'nda, kulübendeki ilk gününün rp'sini yazacaksın.
Mekan: Ait olduğun kulübe.
Katılacaklar: Serbest (istediğin herkesi davet edebilirsin.)

"Sana kulübene kadar eşlik edebilir miyim Adrian?"
diye sordu Kheiron nazik bir ses tonuyla.
"Evet, çok iyi olur." Aslında hiç farketmezdi. Yanımda biri olmuş olmamış umrumda bile değildi. Şu an için kafamı son 1 saat içinde öğrendiklerimden başka birşeye vermem imkansızdı. Mitoloji dersinde gördüğümüz herşeyin gerçek olduğunu, babamın Olimpos tanrılarından biri olan savaş tanrısı Ares olduğunu, benim de bir melez olduğumu, bunu öğrenmemle birlikte dış dünyanın benim için daha tehlikeli bir hale geldiğini ve zamanımın çoğunu artık burada, Melez Kampı'nda geçirmem gerektiğini, ve daha birçok şey...
"Kafan karışık evlat, biliyorum. Ama merak etme, buraya alışacaksın ve burayı çok seveceğine de eminim."
Ama ben onun kadar emin değildim. Birkaç dakika sonra, yanlış saymadıysam 17 tane yapı olarak farklı, U biçiminde dizilmiş kulübenin orta bölgesindeydik. Kheiron bana Ares kulübesini gösterip bana burada veda etti.
Tereddüt içinde kapıyı açtım, büyük bir salondaydım. Yalnız da değildim, aşağı yukarı benim yaşlarımda 4 kişi vardı salonda. Bunlar benim üvey kardeşlerimdi. Hepsiyle tanıştım, bana gerçekten içten bir şekilde hoşgeldin dediler. Hepsi de dost canlısı, güler yüzlü kişilerdi. Burada benden daha uzun bir süredir bulundukları için de benden daha çok şey biliyorlardı. Hepsi de bana yardımcı olma konusunda oldukça hevesliydi. Oturup saatlerce bana kamptan, burada etkinliklerin, derslerin nasl yürüdüğünden bahsettiler. Kheiron ve kamp müdiresi Athena'dan da, aynı zamanda Kahin hakkında da birkaç şey söylediler. Kehanetlerden hiç hoşlanmazdım.
Bu uzun sohbetten sonra kulübe arkadaşlarım dersleri olduğu için gitmek zorunda kaldı. Gitmeden bana gösterdikleri yatak odasına gittim. Odada 2 yatak vardı, fakat sadece ben kalacaktım. Bu benim için güzell bir şeydi, uyurken tek başıma olmayı severdim. Bugün gerçekten zor bir gündü, hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak yorulmuştum. Kupa As'ımı komodinin üstüne koyup kendimi yatağa attım. Birkaç dakika içinde uyuyakalmıştım.

Yeni evim Ares Kulübesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ares Kulübesi Görev Başlığı
» Ares Kulübesi Yardım Başlığı.
» Yeni evim
» Yeni Evim..
» ¨Yeni Evim¨