Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!

+8
Summer Katherine Ramsey
Mariela Barthés
Marcus Heath Laxell
Alan Sean Knıght
Aquamarin Britannia
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena
Lucianna Fackrell
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Mariela Barthés
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Mariela Barthés

Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 4:37 am

Şimdi anladım, teşekkürler kardeşim Smile
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 4:38 am

Ne demek canım benim. Başka bir sorun varsa sor. Smile Very Happy
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 5:42 am

Süpersin Sere yaa, ekliyorum ilk posta. Smile
Marcus, sanırım sana da yardımcı olmuştur bu bilgiler; etkinlikler bölümünde kulübeler-temizlik denetlemesi başlığı var. Her ayın 10'u ile 15'i arasında Afrodit kızı Alex tarafından yapılıyor, eğer o ayın temizlik rp'sini yazmamış olursak ceza alıyoruz. Yazdıysak ve diğer 16 kulübesi solladıysak birinci oluyoruz - ki Athena'nın 2 veya 3 birinciliği olacaktı. Cool Neyse, Sere ile baktık bizden başka kimse bir şey yazmıyor, işi resmiyete bindirelim dedik. Artık her ay başka bir kardeş yazacak denetlemeler için temizliği. Yalnız isteyeniniz olursa ben eşlik de edebilirim, ikili yazarız mesela.
Marry, 10. denetleme haricinde kulübe için yapabileceğin bir şey yok tatlım, teşekkürler. Smile Hımm, tabii bol bol görev yapabilirsin puanlamada öne geçmemiz için. (2. sıradayız ve Ares'le aramızdaki fark... şey, biraz açık. Rolling Eyes)
Mariela Barthés
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Mariela Barthés

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 8:45 am

Ben birkaç görev tamamladım.
Temizlik için bekliyorum sıramı o zaman. ^^
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 10:02 am

Süpersin. Smile Temizlik için beklemene gerek yok aslında, uygun olduğun zaman yazabilirsin 10. denetleme ismiyle. 8 ve 9 daha geç yazılsa da olur. Razz
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 8:24 am

Ben de temizlik rpsi yazabilirim. Ama benim sıram ne zaman ki ? Very Happy
Bu arada tüm kardeşler bir araya gelip rp yazabilsek süper olurdu ama anladığım kadarıyla hepsi kulübeye uğramıyormuş. Öyle olsaydı baya eğlenceli olurdu aslında. Rolling Eyes
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:40 am

11 de senin olsun, istersen 9 ile -Marc- sıranızı da değişebilirsiniz Kate. Very Happy (Athena'da çareler tükenmez. Razz)

Aslında şimdi sadece Aqua hep offline, Cole de var-yok arası.
Ama Sere-Helen-Troy-Marc-Marry-Summer-Lucy yedilisi olarak yazabiliriz. Tabii çok yavaş ilerler...
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:07 am

Afrodit kulübesini kıskandım, beraber yazmışlar Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:26 am

Hadi yaa. Suspect Biz de yazalım hemeennn!! Razz lol!
Kimler kulübeyle ilgili hangi görevlerini yapmadı? Hepsini topluca yaptıratım size. Kulübede başına ilginç bir olay gelmesi/kardeş ile rp yazma/misafir ağırlama.
Hımm, dışarıdan birkaç kişi davet ederek kısa zamanda üç yeni kardeşimizin gelmesini kutlayım, bu da üç yeni kardeş için ilginç bir olay oluyor işte. Razz Sonlara doğru yemek savaşı falan, takılırız. Razz
Kimler var?
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:32 am

Vay be ! Bir anda kurdun senaryoyu. Eee, kimin kardeşi Razz
Ben VARIM ! (her türlü) Very Happy Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:36 am

Very Happy
Kurgularda yardımcı olabilirim her zaman. Bu arada hazır sen-Marry-Marc fazlaca online oluyorken, birlikte kehanet görevine falan çıkın. Rolling Eyes (Off kulübeye 3-5 puan daha gelsin diye ne yapacağımı şaşırıyorum. Very Happy)
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:43 am

Kehanet görevi.. Nasıl bi görev olduğunu bilmiyorum desem yalan olmaz Very Happy ama çıkarız, sorun değil Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:50 am

Kehanet görevi güzeldir yaa. Razz Böyle sağlam bir kurgu buluyorsunuz, birkaç mekan gezeceksiniz ve birkaç kişi olacaksınız. Sonra geliyorsunuz bana kehanet istiyorsunuz. Ben de yazıyorum size. Ardından maceraya başlıyorsunuz. Hımm, hatta o görevi kosey kararıyla göreve çıkma ile birleştirirseniz tam süper olur. Very Happy
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:59 am

Valla sen olmasan heralde ben neredeyse hiç görev yapamazdım Very Happy
Diğer kardeşlere sorayım, yapmamış olan varsa ve kabul ederlerse neden olmasın ? Smile
Mariela Barthés
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Mariela Barthés

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 11:27 am

Ben her zaman online olabiliyoruum:D
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 11:41 am

Süper, Marry kabul ediyorsun o halde? Smile
Marc da gelmek ister belki. Helen de az görev yapmıştı, o da katılırsa süper olur. Smile
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 1:25 am

Katılsın katılsın. Birlikten kuvvet doğar. Razz Very Happy
Lucas Matthew Caliente
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Lucas Matthew Caliente

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 11:46 pm

Eğer annemiz ona yolladığım kurguyu kabul ederse bende her ne kadar tanrı olsamda katılmak isterim. Yani bir toplulukla yaşıyorsak iş yapmayı öğreneceğiz. Ama Tanrı olmanın getirileri de var. Neyse onları sonra açıklarım eğer annemiz kabul eder ise kurguyu...
Helen Grace Burton
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 4:05 am

Lucianna Fackrell demiş ki:
Hadi yaa. Suspect Biz de yazalım hemeennn!! Razz lol!
Kimler kulübeyle ilgili hangi görevlerini yapmadı? Hepsini topluca yaptıratım size. Kulübede başına ilginç bir olay gelmesi/kardeş ile rp yazma/misafir ağırlama.
Hımm, dışarıdan birkaç kişi davet ederek kısa zamanda üç yeni kardeşimizin gelmesini kutlayım, bu da üç yeni kardeş için ilginç bir olay oluyor işte. Razz Sonlara doğru yemek savaşı falan, takılırız. Razz
Kimler var?

Lucymu saydığın görevler ben de daha yapılmadı Very Happy Eğer onları yazmayan kardeş varsa başka, ikisini birlikte yapabiliriz. 1.kardeş ile rp yazmadan başlarız sonra da 2. külübede başımıza ilginç bir olay gelir. Ne dersiniz kardeşlerim ?
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 6:20 am

Ben katılabilirim Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 6:54 am

Yazın kardeşler yazın, puanlamaya ne kaldı ki şurada... Very Happy

*

Bu tarz konuları sohbet başlığımızda konuşalım, iş bölümü başlığı temizlik denetlemeleri falan için. Wink
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 8:13 am

~ Flood ~

Troy, hala yazılmamış önümüzdeki denetleme için yapılacak temizlik. Bu hafta içinde yazmaya çalış.
Summer, ikimizin başlattığı 11. temizlik denetlemesinde de sıra sendeydi.
Mariela ve Marcus, siz de şimdiden kendi temizlik rp'lerinizi yazsanız çok iyi olur, son ana bırakıyoruz hep.
Marissa, denetleme 12'den de sen sorumlusun, şimdiden haber vereyim.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 1:40 am

Benim görev tamam. Very Happy (Pardon ya ben onu unutmuşum beklettim kusura bakma, ben diğerlerinin de yazacağını sanıyordum da... Very Happy Smile )
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 4:24 am

İyi ki sen varsın Summer'ım yaa. Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 147797
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 9:09 am

İyi ki bu kulübe var ! İyi ki siz varsınız ! So Happy (Duygusala bağladım. Razz Smile )
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 10:10 am

Ehehe Very Happy
Hadi gidip Zeus'a yemeklerimizi adayalım... Razz
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 1:01 pm

Eee, Denetleme 9'un Rp'si ne zaman başlıyor ? Razz Very Happy
Mariela Barthés
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Mariela Barthés

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 6:21 am

Geri döndüğüme göre görev alabilirim artık ^^
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 11:21 am

Hemen veriyorum o halde Razz 9. denetleme için temizliği yapmaya ne dersin Marry? Smile
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!   Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı! - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 8:29 pm

Bu başlık ne kadar arkalara gitmiş Athena Kulübesi huuu!! Artık kendinize gelin!! Mesela size önereceğim görevlerden birini üstlenip yardım edebilirsiniz hani!
Öncelikle;
-Temizlik denetlemesi için kurgu bulun ve mümkünse Lucy ya da bana pm atın. Bizde ona göre düşünüp tanışanlım ki Lucy'm bugünlerde yine yok.
-Kulübemiz için küçük küçük bannerlar hazırlayabilirsiniz, Lucy ve Christina'ya sonsuz teşekkürler harikasınız kızlar.
-Birimiz kulübe için gif hazırlasa aslında, yeni gelen kardeşlerimiz var. Dümdüz resim çok zor oluyor.
-Araba yarışları başladımı bilmiyorum ama katılmak için çaba sarfedin. Lucy'mizin taktiği oldukça geçerli.

Ve daha aklına gelebileceğiniz bir sürü şey. Toplu görevleri de sakın unutmayın! Bol bol görev yapın, yardıma ihtiyacınız varsa kulübemizin görev bitirenlerinden yardım isteyin. Mesela Lucy, Summ, Ben olabilir. Summ'da gelmeye başladı. Büyük ihtimalle yardım edebilir.

Haydi bakalım durmak yok devam! Smile

Athena Çocukları // İş Bölümü Başlığı!
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde
» İş Bölümü Başlığı
» Athena Kulübesi - Sorunlar Başlığı
» Hades Çocukları :)
» Zeus'un çocukları