Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lotus Kumarhanesinde Katliam

YazarMesaj
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Lotus Kumarhanesinde Katliam Empty
MesajKonu: Lotus Kumarhanesinde Katliam   Lotus Kumarhanesinde Katliam Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 2:27 am

(Bu olay kampa yaptığım saldırıdan sonra gerçekleşmiştir)
Artık titanların kalesi yıkılmıştı.Titan Atlas'ın göğü sırtlandığı yer yıkılmıştı.Artık Atlas zar zor göğü taşıyordu.Gidecek bir yerim olmadığı için Lotus Kumarhanesi'ne gittim.Biraz kafamı dağıtmalıydım.Kumarhane 5 katlı büyük ve görkemliydi.İçeri girdiğimde 15'e yakın kişi içerideydi.8 tanesi poker masasına oturmuş poker oynuyordu.Geri kalanlar ise diğer ki oyunlara yönelmişti.Etrafı bir baktım.En uygun oyunu buldum ve yöneldim.Bir nişançılıktı.Elimde bir av tüfeği küçük bir ormandaki tavşan,sincap ve türevi hayvanları avlıyordum.Birkaç denemeden sonra sıkılmaya başladım.Silahı ormandan çevirip poker masasına doğrulttum.Bir el ateş ettim.Masadaki kartlar havaya sıçradı.Masadaki As kartının ortası delinmişti.Poker oynayanlar bana baktı.Birisinin tam anına ateş ettim.Fakat eğildi.Adamlar kaçmaya başladı.Bir güvenlik görevlisi bana silahını doğrulttu.Bir pistol idi.Birkaç el ateş etti.Hepside göğsüme geldi.Fakat hepside geri sekti.Adam ne olduğunu anlamamıştı.Elimde av tüfeğini adama doğrultum.Ve ateş ettim.Görevlinin karaciğeri delindi.Bunu görüyordum.Bir el daha ateş ettim.Böbreği parçalandı.Görevlinin kıyafeti kana bulandı.Son bir el daha ateş ettim.Bu seferde akciğerine denk geldi.Artık onu öldürsemde öldürmesemde bir şey olmayacaktı.Artık ölüden de beter hale geldi.Kumarhaneyi görevliler gelmeye başladı.O sırada av tüfeğine yandaki kurşunları doldurdum.Görevliler akın akın geliyordu.Şimdi 10 tane görevli içerideydi.Ama diğer ki kişiler hala salonu terk etmemişlerdi.Görevliler silahlarını bana doğrulttular.Teslim olmamı söylediler.Ama onlar polis değildi.Sonra ateş etmeye başladılar.Ama bir şey olmadı.Tüm kurşunlar vücudumdan geri sekiyordu.Görevliler hayretle bunu izledi.Sonra onları kurşuna dizmeyi istedim.Av tüfeği ile bir tanesinin omzunu vurdum.Sonra diğerki omzunu da.Adam yere yığıldı.Bunu gören birkaç görevli etrafa kaçmaya başladı.Burada para için çalışıyorlardı.Kendi hayatlarını feda etmeleri mantıksız olurdu.Etrafta ne görevli kalmıştı.Ne de oyun oynayan.Bunu bir fırsat bilip kumarhaneden çıkmak için hazırlandım.Bir garsonun bıraktığı Lotus Çiçeklerini gördüm.Bunlardan birkaç tanesini aldım.Belki işime yarar diye.Daha sonrada çıktım.Yerde hala kan izi vardı.Buradan çıkmama sevinmiştim.Çünkü burası beni içime çekiyordu.Ana caddeye doğru yürümeye başladım.Artık ne yapacağıma bir karar vermem gerekiyordu.Bunun için uzun uzun düşünmeye başladım...

Lotus Kumarhanesinde Katliam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» athena ve apollon çocukları lotus kumarhanesinde
» Manhattan'da Katliam
» Lotus
» İki Deli ve Lotus...
» Lotus'a Bir Gezinti