Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ Andrea Grace Harvey

+20
Georgina Orwell
Adyali Beckett
Allen Jacques Harth
Ryan Legolas Lawliet
Fenix Blume
Robert Harris
Lucianna Fackrell
Zack Cliff Burton
Emma Cocteau
Clara Thompson
Nicholas M. Monmouth
Kathie Mitchiel Davies
Lydia Lea Feake
Ciara Lydia Parker
Alexis Kwon
Marcus L. Stanislaus
Summer Katherine Ramsey
Satellite Morgan
Serena Su Hanzadeoğlu
Andrea Grace Harvey
24 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

~ Andrea Grace Harvey Empty
MesajKonu: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 7:30 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ad - Soyad : Andrea Garace Harvey
Lakap : Andy
Yas : 16
Tanrı/Tanrıça Ebeveyni : Tanrıça Athena

> Kamptan Önce <

Üvey annemle yaşadığım zamanlar hayatımın en sakin zamanlarıydı.Normal, sıradan bir hayat sürüyordum.Aslında şikayet etmek için bir nedenim yoktu ama hayatımın böylesine sıradan olması beni mutlu da etmiyordu.O zamanlar annemin üvey olduğunu da bilmiyordum.Beni evlatlık edindiğinde ben daha bebek olduğum için onun öz annem olmadığı aklımın ucuna bile gelmemişti.Ayrıca bana babamın ben doğduğum zaman bir trafik kazasında öldüğünü söylemişti.Bunun beni oyalamak için söylenmiş bir yalan olduğunu kampa geldiğimde anlamıştım.Yani babamın kim olduğuna, nasıl göründüğüne dair en ufak bir fikrim yok.Kampa gelene kadar birçok okuldan atılmıştım ve bu da beni rahatsız ediyordu.Bir gün kadim dostum Brian'ın bir satir olduğunu öğrenmem ve beni kampa getirmesiyle tüm hayatım baştan sona değişti.

> Kamptan Sonra <

Kampa alışmam benim için biraz zaman almıştı.Buraya geldiğimden beri her gün yeni şeyler öğreniyorum.Ayrıca asıl annemin Bilgelik Tanrıçası Athena olduğunu öğrenmem de beni biraz afallatmıştı.Kendi içimde birçok çelişkiler yaşadım.Ama kendimi kısa süre içerisinde toparlayıp çevreme uyum sağlamaya çalıştım.Evet, ben de her melez gibi biraz farklı ve garibim.Ama buradaki herkes garip olduğu için arkadaş edinmek ve uyum sağlamak zannettiğimden daha kolay oldu.
Kampa ilk geldiğim zaman kafam oldukça karışıktı.Kısa zaman sonra her şeyin cevabını öğrenmeye başladığımda zihnimdeki tüm sorular gitmişti.İlk baş çok garipsediğim bu kamp şimdi benim gerçek yuvam oldu.
Kampa alıştığımdan beri başıma neler gelmedi ki ? Hergün farklı canavarlar, kampta verilen ilginç dersler, tanrı ve tanrıçalar, daha neler neler.Olayların böyle gelişeceğini hiç tahmin etmemiştim.Şimdi ise birbirinden anlayışlı ve samimi kardeşlerimle bir hayat yaşıyorum burada.Evet, bazen geçmişe bakıp eski anılarımı, eski evimi, annemi özlüyorum.Ama bunlara yavaş yavaş alışacağıma inanıyorum.Hem anneme kaçak ziyaretler de yaptığımdan dolayı benim için sorun olmuyor.
Sonuç olarak bu kampa gelmek hayatımda başıma gelen en iyi şeydi.Karşılaştığım türlü sorunlara ve canavarlara rağmen buraya gelmek benim hayatımın mucizesiydi.Buraya, benim gibi garip insanların melezlerin bulunduğu bu kampa geldiğim için her gün bir kez daha minnet duyuyorum tanrılara.

> Kişisel Özellikler <

Olumlu yönlerimden başlayacak olursak; normal insanların endişelenip korktuğu durumlarda ben sakin kalmayı başarabiliyorum.Sakin, rahat bir yapım var.Önsezilerim güçlü ve bir kişiyle tanışmadan önce yaptığım yorumlar genellikle doğru çıkıyor.Güvenilir ve dürüstüm.Sadece gerçekten yalan söylemek zorunda olduğum durumlarda yalan başvururum.Annemin Athena olmasından dolayı doğal olarak zeki ve mantıklıyım.Henüz bilge olduğumu düşünmüyorum.Daha bilgeyim denilebilecek kadar tecrübem bile yok.Söz konusu olan dostlarım ve sevdiklerim olunca kendimi bile ortaya koyabilirim.Fedakar ve muhafazakarım.İnsanlara elimden geldiği kadar yardım etmeyi seviyorum.
Biraz eğlenceli yanlarıma değinirsek gerektiğinde espri yapmayı ve insanları güldürebilmeyi de bilirim.İnsanları güldürmek ve yüzlerindeki o mutluluğu görmek beni de sevindiriyor.
Sevmediğim özelliklerim ise vereceğim kararlarda insanların düşüncelerine göre hareket etmem.Sürü psikolojisi denir ya, aynen öyle işte.Ayrıca inatçıyımdır ve eleştiriye pek açık değilimdir.İnsanların beni eleştirmesini dinler onları onaylayan bir şekilde kafa sallarım.Ama hakkımda yapılan uyarıcı eleştirileri pek dikkate aldığım söylenemez.Bundan dolayı birçok hata yapmışımdır.
Sonuç olarak; ben sakin, zeki, gerektiği zamanlarda komik, biraz kibirli ve kendi düşüncelerimi dile getirmekten çekinen normal bir melezim.Hiçbir melez normal değildir aslında ama neyse...

> Fiziksel Özellikler <

Yuvarlak yüzüne fazlasıyla yakışan küçük, mavi gözleri vardır.Kirpikleri kısadır ancak kıvrımlı oldukları için uzunmuş gibi durur.Doğal kestane renginde kısa ve kıvırcık saçları vardır.Uzun boylu sayılabilir.Atletik bir vücut yapısı vardır ancak bu onu kaba değil aksine zarif gösterir.Oldukça güzel bir fiziğe sahip olup incedir.Kumral tenine uyan kestane rengi saçlarıyla oldukça tatlı ve güzel bir görünüme sahiptir.

+ Sevdikleri +

# Kardeşleri
# Ailesi
# Üvey annesi
# Asıl annesi Athena
# Matematik
# Uçmak
# Eğlenmek
# Kılıç antremanı yapmak
# Abur cubur
# Maceralara atılmak

- Sevmedikleri -

# Sevdiklerini kaybetmek
# Başarısız olmak
# Haksız çıkmak
#Kaybetmek
# Utandırılmak
# Dalga geçilmek
# Kereviz
# Tüm iğrenç yaratıklar

~Icons:

En son Andrea Grace Harvey tarafından Ptsi Haz. 27, 2011 8:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 7:34 am

İ L İ Ş K İ L E R

AŞK

Mathias Joseph Phelan
Bir Hermes çocuğunun şanına yakışır bir şekilde kalbimi çalmayı başardı, hem de bir daha geri vermemek üzere.Onu öylesine çok seviyorum ki tüm hayatımı onunla beraber geçirmeye şimdiden hazırım.Belki çok yeni ilişkimiz ama birbirimize öylesine bağlıyız ki zaman kavramı anlamını yitirdi bile.Yaşadığım onca ayrılık ve ihanetin üzerine beni iyileştirmeyi başaran tek kişi o.Seni çok seviyorum sevgilim !

- Ailem -

Lucianna Fackrell
Biricik kardeşim, Lucy'm.Kampa ilk geldiğimde bana o kadar çok yardım etti ki, ona borcumu ödeyemem herhalde.Çok zeki, mantıklı, sevecen ve bir o kadar da haylaz.İnsanları en kötü zamanlarında bile güldürmeyi biliyor.Beraber hep gülmek dileğiyle. I love you
Serena Su Hanzadeoğlu
Kampa ilk geldiğimde çok otoriter olduğunu söyledikleri için ondan biraz çekinmiştim.Ama şimdi çok iyi anlaşıyoruz.Kampa geldiğimden beri bana birçok şey öğretti ve birçok kez yardım etti.Kampa alışmamı sağlayan canım kardeşlerimden biri.Gerçekten çok sıcakkanlı ve samimi.Umarım arkadaşlığımızı daha da ilerletme fırsatı bulabiliriz. Smile
Summer Katherine Ramsey
Summ, iyi anlaştığım kardeşlerim arasında.Kampa ilk geldiğimde onu görmeme çok şaşırmıştım.Çünkü onunla New York'ta gittiğim bir okuldan tanışıyorduk.Böyle olması daha iyi olmuştu, daha çabuk kaynaşabilmiştik.Şu anda bildiğim çoğu şeyi Summ'dan öğrendim.Onu çok ama çok seviyorum.I love you
Nicholas M. Monmouth
Kulübemizdeki yeni kardeşlerimizden birisi.Kendisiyle daha çok tanışamadık ama çok kibar ve sempatik biri olduğu herkes tarafından bilinmektedir.Umarım bir gün daha çok kaynaşırız onunla. Wink
Candice Rebecca Blackwell
En yeni kardeşlerimizden biri o.Kendisi çok tatlı ve tıpkı diğer kardeşlerimiz gibi çok zeki.Daha çok kaynaşamadık ama ilerleyen zamanlarda çok daha iyi bir kardeşlik kuracağımıza eminim. Smile

- Arkadaşlarım -

Alexis Kwon
Kampta ilk tanıştıklarımdan en özeli o.Gerçekten çok eğlenceli, komik ve sevecen bir kişiliği var.Kısa zaman içerisinde dostluğumuzu o kadar çok ilerlettik ki artık kardeş gibiyiz onunla.Ne kardeşi kardeşten de öteyiz.Benim için en özeller arasında.Onunla olan bu kardeşten öteliğimiz hep ama hep devam etsin.Çünkü ben onu çooo..k seviyorum. I love you
Satellite Morgan
Kampta ilk tanıştığım avcılardan birisi.Gerçekten çok eğlenceli ve yardımsever bir yapısı var.Kampa alışmam ve uyum sağlamam için yaptığı yardımlar yadırganamaz.Şu an çok yakın arkadaşlar olmasak da çok iyi anlaşıyoruz.Bu dostluğumuzu daha da ileriye taşıyacağımıza eminim. Smile
Marcus Leon Carter
Yakın arkadaş olduğum ilk Zeus çocuğu.Onunla yaşamadığımız macera kaldı mı acaba ? Gerçekten çok cana yakın ve komik bir kişiliği var.İnsanın onun yanında suratını asması mümkün değil.Umarım dostluğumuz hep devam eder. Smile
Bianca Rae Almeida
Kampra tanıştığım ilk Persephone kızı.Onunla tanıştığım birkaç kişi gibi tarlalarda karşılaşmıştık.Beraber çilek aşırıp eğlendiğimiz o güzel günün sonunda arkadaşlığımız hep devam etti.Çok tatlı ve sevecen biri.Umarım bir gün arkadaşlığımızı daha da çok ilerletiriz. Smile
Lydia Lea Feake
Kavga etmediğim Ares çocuklarından biri daha.Onunla kılıç antremanları platformunda karşılaşmıştık.İlk karşılaşmamızda neredeyse düello yapacak olsak da böyle bir şey olmadı ve iyi arkadaşlar haline geldik.Birbirimize espri yapar ve atışırız.Biraz sert ama kalbini açmayı başardığınızda oldukça da tatlı biri.Umarım bir gün daha da iyi arkadaşlar oluruz. Smile
Kathie Mitchiel Davies
Çok iyi anlaştığım avcılardan bir tane daha.Kendisi çok komik, şakacı ve sevecen biri.Daha beraber bir maceraya falan atılmışlığımız yok ama çok iyi anlaşıyoruz.Ayrıca istediklerini elde etmesi konusunda da idolüm sayılabilir.Hangi durumda olursa olsun hayalinden asla vazgeçmiyor.Kampta biraz daha aktif olsa çok daha iyi dost olacağımıza eminim ama neyse. Razz
Maria D. von Dorff
Çok tatlı, şeker gibi bir Demeter kızı ! Kendisiyle Kano Gölü'nde karşılaşmıştık, ben boğulmak üzereyken hayatımı kurtarmıştı.Ona borçlu sayılırım.Bu yüzden onu iki kat daha fazla seviyorum. Razz
Adyali Zenobia Carter
Kendisi çok akıllı, eğlenceli ve sıcakkanlı birisi.Onunla ne anılarımız var kim bilir ? Daha beraber bir göreve çıkmadık ama onun her Zeus çocuğu gibi cesur olduğuna eminim.Umarım bir gün daha da yakın dostlar oluruuuz ! Wink
Zack Cliff Burton
Kamptaki en iyi anlaştıklarımdan biridir Zack.Kendisi yaptığı esprileriyle beni güldüren, az biraz bencil ama bir o kadar da korumacı ve muhafazakar biri.Bana laf atarsanız karşınızda Zack'i bulursunuz. Razz Onunla çok yakın dostlarız, umarım aramızdaki bu dostluk hiç bozulmaz. Wink
Robert Harris
Arkadaş olduğum ilk Hades oğlu.Kampa ilk geldiğimde doğrusunu söylemek gerekirse ondan biraz ürkmüştüm.Ama neredeyse tüm kardeşlerimle dost olduğunu görünce o kadar da korkutucu biri olmadığına karar verdim.Pek fazla muhabbetimiz yoktur ama onunla bir gün göreve çıkmayı çok isterim.Oldukça eğlenceli ve cesur olan Robert'la olan arkadaşlığımızı umarım bir gün daha da ilerletiriz. Wink
Fenix Blume
Kampta iyi anlaştığım Apollon çocuklarından biri.Nasıl tanıştığımıza dair bir fikrim yok ama biricik Anastacia'mla partner olduğu için onunla iyi geçinmeye çalışıyorum.Gerçi bunun için uğraşmama gerek yok; kendisi zaten yeterince uyumlu, komik ve eğlenceli bir kişi.Anastacia'yı üzmediği sürece aramızda bir problem olmayacağına inanıyorum.Ama eğer olur da üzerse, arkanı kolla dostum. Razz
Ryan Legolas Lawliet
Kampa yeni gelen bir Amphitrite çocuğu.Daha pek konuşma fırsatı bulamadık ama görünüşe göre iyi anlaşacağım birine benziyor.Hem Amphitrite Kulübesi'nden kimle iyi anlaşmıyorum ki ? Razz
Allen Jacques Harth
Ürkütücü bir Nyks çocuğu daha.Kendisiyle Ceza Tarlaları'nda tanışmıştık.Pek kaynaşamamış olabiliriz ama iyi anlaştığımız söylenebilir.Görünüşünden dolayı ondan çekinsem de aslında o kadar korkunç biri olmadığını daha iyi anlıyorum artık.
Georgina Orwell
Uykucu ve bir o kadar da sinir bozucu bir Hypnos kızı.Bazen beni deli etmediğini söyleyemem ama aramızdaki ilişki o kadar da olumsuz değil.İçimizden birinin başı dertte olsa diğerinin hiç tereddüt etmeden yardıma koşacağına eminim.Ama asla gerçek dostlar olamayız biz, sinir ediyor beni. -.-
Versaillas Lupin
O kim mi ? Abim diyebilirim herhalde.Onunla tanıştığım gün hiç anlaşamayacağımı düşünmüştüm.Hiç umduğum gibi olmadı tabii ki.Sanki ben hep koruyor gibi, galiba öyle de.Kendimi onun yanında güvende hissediyorum.Beni koruduğunu öylesine hissettiriyor ki.Ona olan sevgim asla bitmeyecek.Seni çok seviyorum abi.
Claire Angel Deeply
Afrodit kızlarından en iyi anlaştığım kişidir Claire.Her Afrodit kızı gibi oldukça güzel ve süslü.Ama oldukça da yardımsever ve canayakın.Onun sayesinde Afrodit çocuklarına karşı olan önyargımı yıktım denilebilir.Ben onları sadece güzellikten ibaret sanarken Claire bunun aksi olduğunu bana ispatladı.Onunla gerçekten iyi anlaşıyorum, umarım bu arkadaşlığımız hiç bozulmaz. Smile

~ Eklenmek isteyenler, iki tane icon ve kurguyu göndererek eklenebilir. Wink

En son Andrea Grace Harvey tarafından Ptsi Haz. 27, 2011 6:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 45 kere değiştirildi
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 7:37 am

Benide ekle tatlım. <3 I love you
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 7:41 am

& Andoş beni ekleyiverirsoş. Wink I love you
http://www.platis.forummum.net
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 7:42 am

Hemek ekliyorum. I love you
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 7:44 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
(İstersen lejantımda daha var. Razz)

Çoo..ok sevdiğim kardeşimsin, senin için canımı bile veririm biliyorsun zaten. ^^ I love you
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 7:46 am

Hemen ekliyorum kardeşim. ^^ I love you
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 7:05 am

Beni de ekle arkidiş. Very Happy
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 8:48 am

Kardeşten ötee'm ekle beni de. <3

Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 8:49 am

Hemen kardeşten öteden de öte'm. Razz
Ciara Lydia Parker
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Ciara Lydia Parker

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 8:56 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sen ayarlarsın bişeyler canım(:
Lydia Lea Feake
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Lydia Lea Feake

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 9:00 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
kurguya sen bulursun birşeyler:)
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 11:41 pm

Eklendiniiz. Wink
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 7:26 am

Beni de ekleeee Very Happy bunları bulabildim icon Smile I love you
Nicholas M. Monmouth
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Nicholas M. Monmouth

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 7:59 am

Kardeşim, ekleyebilir misin? Smile
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 6:19 am

Aaaa, niye burada Man'iniz yok? Kurguyu zaten biliyorsun, kankayız falan Very Happy
Ben karar veremedim ama, Emma'nın iconları fazla süper, sen takıl kafana göre seç birini Very Happy

Adya için de ekleyeyiiimm!
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 2:14 am

@ Ash, eklediiim. Smile Merak etme ben sana başka icon da buldum. Razz
@ Nick, tabi ki eklerim kardeşim. Wink
@Man'im ekledim hemen.Adya'nın iconu benden amaaa. Razz
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 4:00 am

Adya'nın iconuna bittim, bir Very Happy

İkincisii, al sana yeni ünlüüü yeni icooonn
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 6:00 am

Hemencecik değiştirdim. Yes
Emma Cocteau
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Emma Cocteau

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 3:56 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

benide ekle Smile
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 11:04 pm

Eklediim Candy. So Happy
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 11:25 pm

kurgu: esprileriyle seni güldüren ,egoist,espritüel,korumacı ve iyi kalpli nyks çoçuğu Very Happy Razz Andy'e bulaşanı keserim,biçerim,doğrarım lan !! Very Happy
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 3:22 am

Ahah, Zaaack ! Razz
Kurgu süper, hemen ekliyoruum. Yahoo
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 3:40 am

Ben Andy'nin lejantına yazmamışım halaa. Rolling Eyes
Gecikme için özür dilerim bitanem, ekle beni de. Smile
Seç beğen al ikonları da. Razz:
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 7:47 am

Geç olsun güç olmasın. Razz
Ekledim hemen. So Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 7:56 am

Ahahah ikonuma bittiiim! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 9:10 am

Hepsi çok güzel ama bu bir ayrı tatlıı. So Happy
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 11:46 pm

Athena kulübesindekilerle genellikle iyi anlaşırım ama kurgumuz sana kalmış. Smile Ben arkadaş olalım derim. ^^

Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 12:16 am

Arkadaş olalım bence de. Wink
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

MesajKonu: Geri: ~ Andrea Grace Harvey   ~ Andrea Grace Harvey Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 12:48 am

Kurgu sana kalmış ^_^

~ Andrea Grace Harvey
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Andrea Grace Harvey
» Andrea Grace Harvey
» Andrea Grace Harvey
» Andrea Grace Harvey (2. Rp)
» Andrea Grace Harvey.