Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrıça Khione ile Karşılaşıyorum

2 posters
YazarMesaj
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

Tanrıça Khione ile Karşılaşıyorum Empty
MesajKonu: Tanrıça Khione ile Karşılaşıyorum   Tanrıça Khione ile Karşılaşıyorum Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 4:28 am

Bugün biraz hava almak istediğimden dolayı Long Island'e doğru ormanın üzerinden yürüyüşe çıktım. Biraz farklı bir ortam görmek istiyordum. Hem belki yeni bir meceraya atılma fırsatım olurdu, kim bilir? Tek bildiğim yürümeye devam etmek istediğimdi.

Ama Long Island kıyısına geldiğimde ne okuldan kaçmak isteyen melezler, ne de konuşup gülüşen melezler vardı. Sadece güzel bir kadın duruyordu. Kadının uzun, düz siyah saçları beline iniyordu. Gözleri maviyle yeşil arasında değişen bir renkteydi, garip bir şekilde soğuktu. Üzerinde bembeyaz, uzun bir elbise vardı. Boynunda ise ucunda kar tanesi olan bir kolye. Dur bir saniye... O kadın...

"Tanrıça Khione..." dedim. Sesim her zamankinden farklı, bana ihanet ederek inilti gibi çıkmıştı.

Kar Tanrıçası gülümsedi. Galiba verdiğim bu tepki onu pek şaşırtmamıştı. Ama ben onu böyle karşımda görünce öyle şaşırmıştım ki... Uzun zanmandır ortalıkta görünmüyordu. O benim idolümdü ama hakkında kötü şeyler söylüyorlardı. Ama bence kötü değildi. Bence o kadar Tanrıça içinde tarzı olan tek Tanrıça'ydı. Ve hepsinden çok farklıydı. Acaba Long Island'de ne arıyordu?
Chloe Howard
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Chloe Howard

MesajKonu: Geri: Tanrıça Khione ile Karşılaşıyorum   Tanrıça Khione ile Karşılaşıyorum Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 10:23 pm

Bugün ilk defa kampa gelmiştim. Aslında bu hareketim çok tehlikeliydi ama davamız için bu çok önemliydi. Her bir meleze ihtiyaç vardı ve onların gelmesini beklemek yerine ben onlara gitmeye karar vermiştim. Ama şans benden yana değildi, kimse gelip gitmiyordu. Kampı gözetlediğim zamanlarda buranın melezlerle dolup taştığını görmüştüm ama şimdilik sadece ben vardım.

Birkaç dakika sonra bana doğru yaklaşan tereddütlü ayak seslerini işittim. Ama istifimi bozmadan gelen kişinin bana yaklaşmasını bekledim. Görüş alanıma girdiğinde bu kızın Ares kızı Nicole Avery Johnson olduğunu fark ettim. Genelde melezler bana nefret dolu bakarlardı ama Nicole sadece meraklı ve hayran hayran bakıyordu. "Tanrıça Khione..." dedi. Evet, beni tanıyordu, ben de onu tanıyordum. Uzun zaman onu uzaktan izlemiştim ve onda farklı bir şeyler olduğunu biliyordum. Ona gülümseyerek "Merhaba Nicole." dedim ve yanına yaklaştım. Nicole şaşırdı ve "Siz adımı bili-" "Evet, adını biliyorum Nicole. Seni uzun zamandır izliyorum." dedim ve bu sözümden sonraki tepkisini izlemeye başladım. Şaşırmıştı ve yüzünde hafif bir tebessüm belirdi. Ardından "Sen sormadan ben söyleyeyim Nicole, buraya senin için geldim." dedim. Nicole iyice afallamıştı, gözlerini kocaman açarak "B-beni mi ?" diye sordu ürkekçe. Yüzüme en tatlı gülümsememi oturtmaya çalışarak "Evet tatlım, senin yardımına ihtiyacım var." dedim ve bakalım nasıl bir tepki gösterecek diye onu süzmeye başladım.
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Tanrıça Khione ile Karşılaşıyorum   Tanrıça Khione ile Karşılaşıyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 10:44 am

Tanrıça'nın benim adımı bildiğini anladığımda dibim düşmüş gibi hissettim. Hemen kendimi toparlamalıydım. Ama Khione'nin karşısında bu çok zordu. En sonunda biraz toparlanabilmiştim ama buraya benim için geldiğini söylediğinde aynı hissi bir kez daha yaşadım. Hele de "Evet tatlım, senin yardımına ihtiyacım var." dediğinde... Şu anda yüzümdeki ifadeyi başka birinde görsem herhalde katıla katıla gülerdim.

Ama şu anda katıla katıla gülme fırsatım yoktu. Öyle bir şey yapsam muhtemelen Tanrıça Khione beni en az bir asır boyunca bir buz dağının içine hapsederdi. Ama Tanrıça Khione de bu konuda pek yardımcı olmuyordu doğrusu. Ne cevap vereceğimi bilmiyordum. Neden koskoca bir Tanrıça'nın benim yardımıma ihtiyacı olsundu ki? Bu işte gizli bir şeyler olduğunu seziyordum ve bunları keşfetmeliydim. Ama Tanrıça Khione'nin pek iyi birisi olmadığı söyleniyordu ve kamptaki eziklerden biri benim yerimde olsa muhtemelen çığlık atar ve Khione'yi kesinlikle redderdi.

Sesim bu sefer tam ben gibi çıkmıştı ama sözümün bitmesi bana bir asır sürmüş gibi geldi. "Biraz düşünmem gerek Tanrıça Khione." dedim. "Biliyorsunuz, çoğu kişi sizden iyi bahsetmiyor. Sizin kötü biri olduğunuzu söylüyorlar. Herhalde herkes aynı yalanı söylemez." dedim. Ve Tanrıça'nın cevabını beklemeye başladım.

Tanrıça Khione ile Karşılaşıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrıça Nemesis ile Karşılaşıyorum
» Tanrıça Khione ile Tanışma
» Tanrıça Artemis İle Karşılaşıyorum.
» Tanrıça Demeter İle Karşılaşıyorum
» Tanrıça Nemesis ile karşılaşıyorum