Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrıça Khione ile Tanışma

2 posters
YazarMesaj
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

Tanrıça Khione ile Tanışma Empty
MesajKonu: Tanrıça Khione ile Tanışma   Tanrıça Khione ile Tanışma Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 2:40 am

Güneş batmak üzeredeydi. Etrafta kızıllık hâkimdi, insan rahatlıyordu. Yaşadıklarını düşünmek en için en ideal yer burasıydı. Bir iki nemf ve kuşların sesi dışında sessizdi. Kıyıya vuran dalgalar yeni düşüncelere yer açıyordu. Kampa gelmekten sıkılıyordum artık. Ormanlarda dolaşmak, kamp yapmak, canavar avlamak daha heyecanlı ve tam bana göre şeyler olmuştu. Kulübede sıkılınca buraya geliyordum. En azından daha rahat ediyordum. Annemle konuşmuştum. Bana kızgındı. O yıl boyunca bir kez olsun aramamıştım ya da görmeye gitmemiştim. Bana dargındı ama vaktim yoktu. Ayrıca sıkılıyor, daralıyordum aile görüşmelerinden. Avcılarla daha rahattım. Hem gitsem bile ne diyecektim ki! Merhaba anne, ben geldim. Ayrıca on yıl boyunca değişmediğimi gören biri ne diyecekti. Aaa hiç değişmemişsin! Çok garip olurdu diğer insanlar için. Yirmi beş yaşında olmam gerekirdi, ama on beş gösteriyordum. Bulduğum taşları ileri fırlatıyordum. Kalkmak için hazırlandığımda karşımda bembeyaz tenli biri duruyordu. Dikkatimi o çekmişti. Teni kar kadar beyazdı. Saçları koyu kahveydi. Tanrısal bir güzelliği vardı. Çok çok güzeldi. Yoksa bu tanrıça Afrodit miydi? Hayır, o değildi. Yani onu bir kez uzaktan görmüştüm. Saygıyla eğildim. “Merhaba tanrıçam.” Dedim saygıyla. Hayatta isteyeceğim son şeylerden biri tanrıların gazabına uğramaktı.
Chloe Howard
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Chloe Howard

MesajKonu: Geri: Tanrıça Khione ile Tanışma   Tanrıça Khione ile Tanışma Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 7:03 am

"İşte beyni yıkanacak bir melez daha." diye düşündü Khione uzaktaki kız melezi görünce. Bu aralar sık sık Long Island'a uğrar olmuştu. Bunun nedeni buraya sık sık melezlerin gelmesi, daha da önemlisi tek başına gelmesiydi. Genelde melezler kafa dinlemek ve yalnız kalmak için Long Island kıyısında gelirlerdi. Tabii Khione de bundan yararlanmalıydı değil mi? İşte o gün de yine güneş batarken ziyaret etmişti Kar Tanrıçası Long Island'ı. Güneş batarken gelmişti çünkü doğal olarak sıcağı sevmiyordu. Etrafında bir soğuk hava dalgası yarattı ve kıyıda oturup denize taş atan kıza yavaşça yaklaştı. Kızın biraz dertli, hatta belki de sinirli olduğunu görünce "Güzel." dedi Khione içinden. Melez hele de tanrı ebeveynine kızgınsa çok daha iyiydi. Böylece beynini yıkamak ve onu tarafına çekmek daha kolay olurdu. Kızın onu fark edip saygıyla önünde eğilmesine şaşırmıştı Khione. Acaba kız onu tanımıyor muydu? Ya da son icraatlarından haberi mi yoktu? Belki de vardı ama Khione'yi destekliyordu. Her durumda karlı çıkıyordu. Kızın onu selamlaması üzerine ona dikkatlice baktı. Açık bir ten rengine sahipti ve teni hafifçe parıldıyor gibiydi. Acaba bir küçük tanrıçaya mı denk gelmişti? Daha ayın görünmemesine rağmen kızın yüzüne ay ışığı vurmuş gibiydi. Khione şaşırdı ardından kıza "Merhaba melez. Anladığım kadarıyla Artemis'in kutsanmışlarındansın, doğru muyum?" dedi ve melezden gelecek cevabı bekledi.
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

MesajKonu: Geri: Tanrıça Khione ile Tanışma   Tanrıça Khione ile Tanışma Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 12:45 am

“Evet, tanrıçam.” Dedim saygıyla. Tenin beyazlığı, saçları ve hissettiğim soğukluk. Evet, bu tanrıça Khione’ydi. Şu Olimpos’da hakkı olduğunu düşünen tanrıça. Namını duymuştum, melezlerin beynini yıkamaktan çok hoşlanırmış. “Siz de Tanrıça Khione olmalısınız, değil mi?” dedim saygıyla. Hala neden saygı duyduğumu bilmiyordum. Belki uğraşacak halim yoktu. “Evet, ben tanrıça Khione’yim, avcı.” Dedi. Olimpos’ta taht sahibi olmak neden bu kadar önemli ki! O zaman herkesin hakkı olurdu. Çok da melezlerin hakkı olmalıydı. Bana ne bunlardan diye düşündüm. “Tanrılar ve sorunları, değil mi?” dedi. “Hayır, annem ve sorunlarım.” Dedim. “Yani ailevi meseleler.” Dedim. Anlamamış gibi yüzüme baktı. Açıklama yapmak istemiyordum, tanrılara karşı dolduracaktı, biliyordum. Bir tanrıçaya karşı da kaba olmak istemiyordum. Belki bir gün aynı şeyleri istiyor da olabiliriz. Ne çıkarcı olmuştum! Kendine gel dedim. “Uzun süredir görmeye gitmedim de ondan dolayı küstü bana.” Dedim. Yüzüme anlamlı anlamlı baktı. “Özür dilerim tanrıçam. Gitmem gerekiyor. Kulübede ufak tefek işler var. Onları bitirmeliyiz.” Dedim. “Pekâlâ, git bakalım.” Dedi. Sanırım istediği şeyi alamamıştı. “Sizinle tanışmak çok benim için bir onurdur.” Dedim ve eğildim. Ağır adımlarla kulübeme doğru yürümeye başladım.

RP BİTMİŞTİR.

Tanrıça Khione ile Tanışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrıça Khione ile Rp'ler.
» Tanrıça Khione ile Karşılaşıyorum
» Khione'nin giriş rp'si.
» Khione Arıyor.
» İlk Gün, İlk Tanışma