Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Khione Arıyor.

+12
Eduard Ryan Longrange
Lena H. Bryce
Lucianna Fackrell
Alexis Kwon
Adyali Beckett
Claire Angel Deeply
Ophelia Martinez
Katherine M. von Dorff
Terra M. Winchester
Nemesis
Thalia A. Carter
Chloe Howard
16 posters
YazarMesaj
Chloe Howard
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Chloe Howard

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 3:51 am

~ Khione Kimdir ?

Evet herkes az buz Khione'yi tanır. Bencildir, çıkarcıdır, kibirlidir ve dışlanmıştır. 12 Olimpos Tanrısını kıskanır ve kendisinin de onlar kadar değerli olduğunu düşünür. Babasının tahtını
devirerek Kuzey Rüzgarı Tanrıçası olmak ister. Hatta Olimpos tahtında bile gözü vardır. Kardeşleri Zethes ve Calais'ten ayrıca tüm kahramanlardan nefret eder. Sinsilikle gelen parlak bir zekası vardır. Fiziksel özellikleri; siyah, gür saçlıdır, gözleri yeşi ve mavi arası bir renktedir, teni ise kar kadar bembeyazdır ve ipek gibidir. Genelde soğuk bakışlıdır ama buna rağmen çok güzeldir ve etkileyicidir. Ona beş adım kalacak kadar yaklaştığınızda teninden yayılan soğuğu hissedebilirsiniz.

Ayrıca Poseidon ile olan ilişkisinden Eumolpos adında bir çocuğu olduğu bilinmektedir. Ama Khione onu denize atmıştır ve Poseidon da onu alıp onu sahiplenmesi için Amphitrite'e vermiştir.

~ Ve Arananları.

-Düşman. Khione kötü bir Tanrıça'dır ve bir sürü düşmanı vardır. Doğal olarak burası sınırsız.
Like a Star @ heaven Thalia Adelynn Rose. ~ Kardeşlerine benzemeyen bu cani Afrodit kızı içten içe Khione'yi endişelendirmektedir.
Like a Star @ heaven Claire Angel Deeply

-Yandaş. Her melezin veya küçük tanrının ister istemez bir tane nefret ettiği tanrı/tanrıça vardır. İşte Khione, melezlerin bu nefretlerini kullanıp onları tanrılara karşı doldurarak onları kendi yanına çekmiştir. Genelde onları pis işleri için kullanır. (Not: Tabii bu gruptasınız diye Khione'nin size iyi davranmasını beklemeyin.)
Like a Star @ heaven Nicole Avery Johnson. ~ Khione'nin bir numaralı yandaşı ama Khione, Nicole'ün daha öğrenmesi gereken çok şey olduğunu düşünüyor.

-Casus. Bu kişiler Khione'ye yandaşmış gibi görünüp, ondan aldığı bilgileri tanrılara yetiştirirler. Khione onların casus olduğu bilmese de zaman içinde fark edecektir.
Like a Star @ heaven Lucianna Fackrell

-Platonik ama düşman. Khione kötü olduğu kadar çok da güzeldir ve bu güzelliğini kullanmasını bilir. Tabi Leo gibi hep imkansızı seven melezler de, daha onun hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan ona aşık olabilirler. Bu gruba dahil olan kişiler Khione'den hoşlanırlar fakat onun kötü yüzünü bilirler ve bu yüzden ona yandaş değildirler.

-Platonik ve yandaş. Bu gruptakiler gerek büyü gerek Khione'nin güzelliği sayesinde ona umutsuzca aşık olmuş kişilerdir. Khione onlara umut vererek tüm pis işlerini yaptırır ve duygularıyla oynanamaktan rahatsızlık duymaz. Tabi sonunda kendine gelip Khione'ye sırt çevirenler de vardır bu grubun içinde.

-Beyin. İşte Khione bu meleze/küçük tanrıya güvenir. Bazen ona akıl danışır ve ona karşı diğerlerine olandan daha dürüsttür. Tabi hiçbir zaman ona tüm planını açıkça anlatmaz. Bu melez/küçük tanrı onun bir nevi sağ koludur. Kötü biri olmalıdır ve mesela bir Athena çocuğu gibi çok zeki ve strateji konusunda uzman olması tercih edilir.

-Eski bir arkadaş. Khione daha bu kadar kötü biri değilken onunla arkadaş olmuş bir kişi. Tabi şimdi doğal olarak düşmandırlar. Tanrı veya tanrılar kadar yaşlı bir küçük tanrı olması tercih edilir. Tabi çok yaşlı bir avcı da olabilir.
Like a Star @ heaven Nemesis.

-Khione'den tırsanlar. Daha önce onunla karşılaşmış olabilirler veya isminin kötü anıldığını duymuş olabilirler. İçten içe ondan korkarlar ve hiç karşılaşmamayı umarlar.

-Khione'nin tırstıkları. Khione kendine ne kadar itiraf edemese de çok güçlü bir Tanrıça değildir. Ve haliyle her melezi soğuk görünüşü ile korkutup kar kadar temiz güzelliğiyle etkileyemeyebilir. Bu melezler akıllı, cingöz, çok deneyimli, iyi savaşan ve güç puanı yüksek melezler olmalıdır. Üç büyüklerin çocukları olmaları tercih edilir. Çünkü Khione öyle her melezden korkmaz. Cool

-Kafası karışmışlar. Bunlara nötr diyebiliriz. Bu gruba girenler Khione'den ne nefret ederler ne de onun yandaşıdırlar. Onun kötü biri olduğunu bilirler ama bir yanları da onu haklı bulur. Khione bu melezleri de kendi tarafına çekmek için onlara genelde iyi davranır, hediyeler gönderir ve rüyalarına girer. Yani buraya mensup olan melezler Khione'yi sık sık göreceklerdir.
Like a Star @ heaven Katherine Williams
Like a Star @ heaven Ophelia Martinez

-Aşk. Khione her ne kadar kötü olsa da taş kalpli değildir ve insani zaafları vardır. Geçmişte Poseidon'a aşık olmuştur, yani birine aşık olması olasıdır. Khione onu sever ama sevdiği kişi bunu bilmez. Buraya gelecek kişinin sevgilisi olsun olmasın fark etmez, Khione onu her türlü sever ve babasının tahtına sahip olduğunda onu elde etmeyi planlamaktadır.Bu kişinin melez olması (ve hatta sevgilisinin olması) çok ilginç kurgular yaratabilir. Ayrıca buraya her isteyen dahil olamaz, Khione güçlü erkeklerden hoşlanır. (Bkz:Poseidon Cool )

En son Khione tarafından Cuma Mart 11, 2011 7:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 3:59 am

düşman! hem de 1 numaralı düşman! ama senle buluşmamızdan sonra benden tırsman gerektiğini anlayacaksın bu yüzden direk tırstıklarına da ekleyebilirsin mini prenses Wink
Nemesis
Tanrıça
Tanrıça
Nemesis

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 4:02 am

Nemesis Eski 1arkadaş a cuk oturur bence Cool Tam kötü olmasa da geçmişte Tanrılar'a ihanet etti Nemesis Cool
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 4:05 am

Beyin'e eklenecek kadar kötü kalpliyim ben tanrıçam.
Tanrılar'ın tarafına olsam da kötü bir kızım.
Belki gelecekte sizin tarafınıza geçerim, belli mi olur? Wink
En güvendiğiniz melez oluyorum bu durumda. Cool
Neredeyse üye olduğum her sitede kötü bir karekterimdir. Twisted Evil
Chloe Howard
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Chloe Howard

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 4:15 am

Thaila seni şimdilik düşmana ekliyorum, ama sonradan değiştirebilirim. Güçlü bir melezsin, fark ettim onu.

Nemesis, bence de cuk oturmuş, hemen ekliyorum. Smile

Nicole, şu anda en çok sevdiğim melezsin ama ilk önce güvenimi kazanman gerekiyor. Şimdilik yandaşlara ekleyip, yanına not düşüyorum. Ama büyük ihtimalle seni eklerim Beyin'e.
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 4:23 am

Kafası karışmışlar olabilir?
http://camelot.hareketforum.org/
Ophelia Martinez
Hestia Rahibesi
Hestia Rahibesi
Ophelia Martinez

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 4:59 am

Tanrıça Khione, kafası karışmışlar bölümüne dahil olmak isterim.
Chloe Howard
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Chloe Howard

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 5:02 am

Ekleniyorsunuz kızlar. Smile
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 5:07 am

kafası karışmışlar yada düşman Very Happy
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 6:31 am

Ben Khione'nin beyni olmaz istiyorum mümkünse Very Happy
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 6:36 am

Hönk ?! Ehem, birazcık açabilir misin Adya ? Suspect
Ona göre ekleyecekmiş Khione. Razz
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 6:46 am

Beyin bölümüne talibim yani ^^ Adya çok kararsız yani, bir Khione'nın tarafında bir tanrıların, ama ona yardımcı oluyor her zaman.
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 6:52 am

Lucy ve Khione'nin şöyle bir ilişkisi olsun diyorum; Lucy Khione'nin yandaşıymış gibi görünüp, tanrılara casusluk yapsın mesela. Yani dost görünen düşman, melek görünümlü şeytan, o aralarda bir şey adsfdfsdgs. Razz
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 6:54 am

Onun gelecekteki beyni benken senden casus olmaz Lucy. Razz
Mutlaka foyanı ortaya çıkarırım sonra da odamdaki bir buz heykeli olursun. Twisted Evil
Chloe Howard
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Chloe Howard

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 7:01 am

Tamam Zenobia. Smile
Lucianna senin için ayrı başlık açıyorum.
Nicole bu kadar fevri davranış beyin konumuna aday biri için pek akıllıca değil. Beynim olmak için güdülerinle değil, zekanla hareket etmen gerekiyor, seni bu yüzden deneme sürecine aldım. Hem artık bir rakibin de var.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 7:08 am

Tamamdır Tanrıça'm. Razz
İnan bana Nicole, odandaki bir buz heykel olmak için fazla zekiyim. Wink
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 9:02 am

Ben de zekiyim.
Ayrıca fevri karekterim yaşımdan kaynaklanıyor olabilir Tanrıça Khione.
14 yaşındayım ben.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 9:08 am

Zeki olmadığını söylemedim, kampta kendi kulübemdekiler dışındaki her melezden daha zeki olduğumu belirtmeye çalıştım. Wink

Ama yazmayalım buraya, Khione'nin başlığı amacından şaşıyor.
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 9:16 am

Evet.
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 1:32 am

casus olurum. Very Happy
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 3:15 am

Yandaş olabilir. Eduard son olanlardan sonra inancı yıkılmış falan. Şuanlık tarafsız gibi. Khione'da onu kendi tarafına çekmiş olsun?
Adela Calanthe Lynn
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Adela Calanthe Lynn

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 10:16 pm

Düşman? Kurguma göre annemsin ama seni pek sevdiğim söylenemez.
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 10:25 pm

Khione demişsin ki Thalia beni kardeşlerinden farklı olduğu için endişelendiriyor, o zaman ben de seni endişelendirebilirim, çünkü ben Thay'dan daha eski ve daha anormal bir Afrodit kızıyım. Smile Düşmanlara koyabilirsin yani.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 3:32 am

Bir Tanrıça açmışsa gelmemezlik edilmez. Very Happy Tırstıkların olabilir mi? Very Happy
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 3:38 am

Zack güçlüdür,ama değerlendirme tam yapılmadığı için bu pek bilinmiyor Very Happy aşk a ekleyebilirsin istersen. iyi kurgular çıkartabiliriz Very Happy ayrıca Zack in sevgiliside var Very Happy
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

Khione Arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Khione Arıyor.   Khione Arıyor. Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 3:53 am

Ben Beyin'e eklenmemiş miyim? Sad

Khione Arıyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nyl de arıyor...
» Arc Arıyor :)
» Ell'de arıyor ^^
» Marcus Arıyor.
» Lia'da arıyor..