Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kıyıda Kısa Bir Yürüyüş

YazarMesaj
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Kıyıda Kısa Bir Yürüyüş  Empty
MesajKonu: Kıyıda Kısa Bir Yürüyüş    Kıyıda Kısa Bir Yürüyüş  Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 7:32 am

Canım sıkılmıştı ve kafam biraz bulanıktı.Okçuluk Alanından sonra en sevdiğim ve kendimi en çok dinlendirebildiğim yere gitmeye karar verdim.Long Island Kıyısına...Oraya vardığımda etrafta pek birileri yoktu.Ve Long Island kıyısı olanca güzelliğiyle karşımda duruyordu.Biraz yürüyeyim dedim.Etraf sessizdi.Güzel,boş bir yere uzandım ve gözlerimi kapattım.Bir kaç Afrodit kızının yanımdan geçtiğini ve ''Güzellikler aşkına!Şuna bak yerde yatıyor!!'' dediğini duydum.Umrumda değildi.Zaten Afrodit kızlarından pek hoşlanmazdım.Bana kendi güzelliklerine vakit harcamaktan etraflarındaki güzellikleri pek farkedemiyorlar gibi geliyordu.Hepsi öyle değildi neyse ki...Yoksa kulübelerinin 5 metre ötesinden bile geçemezdim!!!Gözlerim kapalıydı ve huzurluydum.Uykuyla uyanıklık arasında bir yerlerde geziniyordum.Aklıma kulübeme ilk girişim geldi.Her şey yeniydi benim için o zaman.Şimdi bir sürü arkadaşım vardı.Her gün gitgide güçleniyor ve seviliyordum sanki.Kardeşlerimle çok iyi anlaşıyordum.Kulübemi çok seviyordum.İçimi bir huzur bulutu kapladı yine.Kuş gibi hafiflemiştim sanki.Sonra melodili ve tatlı bir ses geldi kulağıma.Adımı çağırıyordu.''Anastacia...Anastacia?...''.Gözlerimi açtım ve Artemis'i gördüm.Biraz utandım ve elim ayağıma dolaşarak ayağı kalktım.Kan yanaklarıma hücum etmişti.Büyük ihtimalle sapsarı saçlarımın arasında yüzüm kıpkırmızı olmuştu.Artemis telaşlandığımı hissetmişti ki ''Anastacia.Telaşlanmana gerek yok.Ne yapıyorsun bakalım burada?'' dedi.Karışmış saçlarımı ellerimle açmaya çalışırken ''Özür dilerim Tanrıçam.Geldiğinizi farketmedim.Biraz canım sıkılmıştı da.Yapacak bir şey bulamadım biraz dinleneyim dedim'' diye cevap verdim.O ise bütün mütevaziliğiyle ''Özür dilemene gerek yok avcım.Ne iyi etmiş de gelmişsin buraya.Canını sıkan bir şey yok değil mi?'' dedi.Bana bunu sormasına şaşırmıştım çünkü zaten duygularımı hissetmiyor muydu?Neyse maksat 1-2 çift laf etmekti sonuçta ''Hayır Tanrıçam.Sorduğunuz için teşekkür ederim'' dedim bütün saygımla.O ise ''Tamam avcım.Seni rahat bırakıyorum.Dinlenmene devam edebilirsin istersen'' dedi ve uzaklaştı.Gözden kaybolana kadar onu izledim.Dinlenmiştim yeterince.Kulübeme doğru yürümeye başladım.Her hücremle mutluluğu benliğimde hissediyordum...

Kıyıda Kısa Bir Yürüyüş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» (Herkes gibi) Kıyıda Poseidon ile Karşılaşıyorum...
» Saygın Yürüyüş
» Kumsalda Bir Yürüyüş
» Kısa bir gezinti
» Kısa bir gezinti