Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni bir arkadaş

2 posters
YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Yeni bir arkadaş Empty
MesajKonu: Yeni bir arkadaş   Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 6:05 am

Bugün kulübede yapılcak hiç bir şey yoktu kulübede kimse yoktu.Lucy kılıç sahasındaydı.Onun eğitimini daha yeni almıştım uzun zaman oraya gitmek istemiyordum.Diğerleride ya eğitimde yada dışarıdaydılar bir tek odada william vardı.Oda şimdi dışarı çıkıyordu.Yapıcak hiç bir şey bulamayınca bende dışarı çıktım.Önüme bakmadan yürüyordum.Biraz yürüdükten sonra birine çarpmıştım.Ve yere düştüm kim olduğunu göremedim tam yerden kalktığımda kim olduğunu tanıdım artemis avcısı anastacia'ydı.Onla fazla bir sohbetimiz olmamıştı çünkü şu bekaret olayı vardı.Ama Lena'yla iyi arkadaştık oda bir avcıydı.

Özür dilerim.Selam anastaciadedim.

Önüne baksan iyi olurdu ama neyse selam daviddedi.

Sonra konuşmaya devam ettik ve yürüyorduk.Bir anda yayının sırtında olduğunu gördüm ve yay kırılmıştı yere düştüğünde olmuştu herhalde

Şey anastacia yayın sanırım yere düşünce kırılmış.dedim.

Lanet olsun şimdi hephaistos çocuklarına baya drahmi vermem gerekicekdedi.

Sonra aklıma hephaistosdan aldığım kolye aklıma geldi bu işime yarayabilirdi sonuçta yayın kırılmasına ben neden olmuştum

Aslında buna gerek yok hephaistosdan aldığım kolyeyle yapabilirimdedim.Kolyemi boynumdan çıkarmıştım.

Kolyemin ne işe yaradığını anlattım.

Peki bu kolyeyi nasıl aldın hephaistosdan.

Aslında artemis sayesinde.Onunda yayı kırılmıştı ve hermese vermişti oda bunu hephaistosa benim götürmemi istedi.

Peki bunu nasıl yapıcaksındedi

Athena kulübesi boş gel orda tamir edimdedim
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Yeni bir arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş   Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 6:33 am

Athena Kulübesinde koridorda yürüyordum.Sırtımda yayım ve oklarım vardı.Yarım saat sonra Lexü'yle okçuluk alanında buluşacaktık ve benim canım sıkılmıştı.Bunun için Athena kulübesine gireyim belki tanıdık birilerini görürüm dedim.Tam bunları düşünürken biri bana çarptı ve arkaya doğru düştüm.Yayımdan hafif bir ses geldi.Anlaşılan tam da yayın üzerine düşmüştüm.İçimden bana çarpan kişiye teşekkür ettim.Ayağa kalktığımda karşımda David duruyordu.Yüzünden pişman olduğu pek de anlaşılmıyordu fakat benden biraz çekindiğini sanmıştım.Avcı olduğumdan olsa gerekti.Belli belirsiz bir sitemde bulundum.Bana yayımın kırılmış olduğunu söyledi.Yine belli belirsiz pis bir bakış attım.Büyük ihtimalle Hephaistos çocukları benden yüklü bir miktar drahmi isteyeceklerdi.Havaya bir lanet olsun savurdum.David ''Aslında buna gerek yok.Hephaistos'tan aldığım kolyeyle yapabilirim'' dedi.Biraz böbürlenmiş gibi gelmişti bana.Pek takmadım ve ona bu kolyeyi nasıl aldığını sordum.''Aslında Artemis sayesinde'' dedi.Tanrıçama içimden küçük bir teşekkür gönderdim.Kesinlikle beni duymuştu.Her şeyin içinde o vardı.Belki de biraz fazla abartıyordum ama bu benim hayatım için doğruydu.''Bunu nasıl yapacaksın peki?'' dedim.Aslında pek merak etmemiştim.Maksak muhabbet olsundu.''Athena kulübesi boşi.Gel orada tamir edeyim'' dedi.Daha önce hiç başka bir kulübeye girmemiştim.Elbette bana biraz garip gelmişti.Avcıydım sonuçta insanlara ppek fazla ısınamıyordum.İçeri girdik ve ben tam ortasından kırılmış olan güzelim yayımı omzumdan çıkardım.Hüzünlü hüzünlü baktım ve içimden ''Eğer işe yaramazsa acımam bütün drahmi masraflarını ona karşılatırım'' diye geçiriyordum.Damarım tutarsa yapardım hani.Bir iç çektim ve ona bir bakış attım.Nasıl yapacağını birmiyordum ama içimden işe yaraması için dua ettim.
David Tyler
David Tyler

Yeni bir arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş   Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 6:48 am

Anastacia öyle bir baktıki biraz korktum sanki bunu başaramazsan seni pişman edicektim.Diyordu bana.Hemen kolyemi çıkarttım ve buna başlicaktım ama çok enerji sarf etmem gerekicekti.ama anastacia'nın bu bakışları beni geriyordu.Bende bu yüzden ona

Anastacia sen kulübeyi gezermisin işime odaklanmam gerekdedim.

Peki ama bu iş ne kadar sürer.

Yayın fazla kırılmamış ama genede bayağı uğraşmam gerekebilir en az 30 dakka sürer.

Tamam gezerim ama burda olmamda bir sorun yok değilmi

Tabiki yok kimsenin eşyasına dokunmadığın sürece

Pekidedi.

Ve benim odamdan çıktı.Bende işime başladım Kolyeyi boynumdan çıkardım veüstüne bastırdım.Tamir etmeyi düşündüm ve bembeyaz ışıklar yanmaya başladı.İşe yarıyor gibi gözüküyordu.Çok kötü yorulmuştum ama tamir olmaya başlamıştı bayılcak gibi hissediyordum.Hayatım boyunca sadece bir kere kullandım ve oda önemsiz bir kılıçtı sadece.Ama bu artemis tarafından özel yapılmış bir yay gibiydi.O yüzden beni daha da zorlamaya başladı yarısından daha fazlası tamir olmuştu ve ben bayılcaktım

Anastaciadiye bağırdım ve sonra bayılmıştım
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Yeni bir arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş   Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 7:08 am

David kılıcım üzerinde yoğunlaşııp dikkatini toplayabilmek için odasından çıkmamı istedi.''Ne kadar sürer?'' diye sorduğumda ise ''Yaklaşık 30 dakika...'' diye cevap vermişti.Bu kadar uzun sürecek olmasına üzülmüştüm.Lexü'le olan randevumu kaçıracaktım çünkü.Onu ekmenin verdiği üzüntüyle David'in odasından dışarı çıktım.Etrafa bir göz atmaya karar verdim.Salona gittim.İçeride birkaç Athena simgesi vardı.Bilirsiniz.Bir kaç baykuş işte.Ortadaki sehpanın üzerinde bir dergi vardı.İlgimi çekmişti.Elime aldım ve okumaya başladım.Bir kaç resim ve bir kaç makale vardı.Ben 2. sayfaya daha yeni geçmişken.İçerden David'in ''Anastacia!!'' diye haykırdığını duydum.Ses tonu hoşuma gitmemişti ama endişelenmedim de değildi hani.Dergiyi alelacele sehpaya fırlattım ve David'in odasına doğru koşmaya başladım.Athena kulübesinde olduğumdan bi an odayı karıştırdım ve başka bir koridora girdim.Daha da panik olmuştum çünkü hem David'den ses gelmiyordu hem de kulübede benden başka kimse yoktu.En sonunda David'in odasını buldum ve içeri daldım.Etrafa baktığımda hiçkimse yoktu.Korkarak gözlerimi yere indirdim.Ve David'i gördüm.Yerde bilinci kapalı bir biçimde yatıyordu.Elinde kolyesi vardı ve Artemis'in kendi elleriyle benim için yaptığı yayım masanın üzerinde yarı tamir edilmiş bir şekilde duruyordu.Bir çığlık attım ve David'e doğru koştum.Yere çömeldim ve korkuyla elimi nabzına koydum.Nabzı çok hızlı atıyordu.Bize özeldi bu tabiki ama terlemişti de.Yayımın özel olduğu için onu zorladığını ve bu yüzden bayılmış olabileceğini düşündüm.David'e baktım ve onu büyük eve taşımayı düşündüm ama avcı olsam bile bu kadarını kaldıramazdı bünyem.''En iyisi biraz dinlenmek'' diye düşünüp onu kolundan bacağından çekiştire çekiştire yatağına uzandırdım.Ben de yorulmuştum.Hemen gidip buz gibi bir su getirdim ve yanıbaşına koydum.15-20 dakika bekledim.Bekledikçe huzursuzlanıyor ve endişeleniyordum.En sonunda mırıldanmaya başladı.''Ağır geliyor...Yapamayacağım...''.Onu zorladığım için üzülmüştüm.Yastığını düzelttim ve ona biraz su içirdim.Bayağı yorgun düşmüştü.Bir yayın onu bu kadar zorlayabileceğini düşünmezdim...
David Tyler
David Tyler

Yeni bir arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş   Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 8:35 am

Çok kötü kafam ağrıyordu çok az bilincim açılmıştı.Hayır yapamayacağım diye söyleniyordum.Sonra yanımda anastacia'yı gördüm.Bana bir bardak su verdi buz gibiydi ama iyi gelmişti aradan 5 dakka geçmişti ve ben tamamen uyanmıştım.

Neden böyle oldundiye sordu anastacia

Bu yay özel bir yay bir tanrıça tarafından yapılmış daha önce çok tamir etmiş olsam sorun değil ama daha önce sadece bir eğitim kılıcını tamir etmiştim onuda hephaistos çocukları yaptığı için hiç zorlanmamıştım.

Neden bunu söylemedin söylesen bu kadar büyük bir işi yapmanı istemezdim.

Yorulacağımı biliyordum ama bu kadar olabilceğini bilemiyordum..Bir 5 dakka bekle biraz dinlenim gene devam ederim

Ama çok kötü oldun gene bayılırsın

Hayır zaten çok az kaldı dayanabilirim

Ve yapmaya başladım fazla yoruldum ama çok yoruldum.Yanımda biraz nektar vardı bir iki yudum ondan içtim işim bitince.Yeni gibi olmuştu.

İşte buyur bitti

Vay canına harika olmuş çok saol hephaistos çocuklarına o kadar drahmi vermekten kurtardın beni saol.

Kulübeyi biraz gezmek istermisin
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Yeni bir arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş   Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:19 am

Tahminim doğruydu.Bu yay özel yapım olduğu için David zorlanmıştı...Kendimi suçlu hissetmiştim.Söyleseydi Hephaistos kulübesine giderdim.Bunu ona söylediğimde ''Yorulacağımı biliyordum ama bu kadar olabilceğini bilemiyordum..Bir 5 dakka bekle biraz dinlenim gene devam ederim'' dedi.Bense tekrar bayılabileceğini düşündüm ve ''Ama çok kötü oldun.Yine bayılabilirsin.'' dedim.O da dayanabileceğini zaten çok az kaldığını söyledi.Tekrar elinde kolyeyle yayımı yapmaya çalıştı.Yorulmuştu.Biz yudumlandı sonra tekrar geri döndü.Bir kaç dakika sonra ''Al bakalım.Bitti.'' dedi.Yeni gibi olmuştu yayım.Zaten yeniydi ya neyse ^^.Ona ''Vay canına harika olmuş çok saol hephaistos çocuklarına o kadar drahmi vermekten kurtardın beni.Sağol'' dedim.Cidden çok güzel olmuştu ve drahmilerimle cebimde kalmıştı ^^.Bana döndü ve ''Kulübeyi gezmek ister misin?'' diye sordu.Tam kabul edecektim ki aklıma Okçuluk Alanında öylece bıraktığım Lexü geldi.''Üzgünüm ama yarım saat önce Lexü'yle okçuluk alannda buluşacaktık.Büyük ihtimalle şu anda köpürmüştür ve odamda volta atarak beni bekiyordur.Bir dahaki sefere!!'' dedim ve birazda yumuşatmak adına gülümsedim.O da ''Sorun değil!'' dedi.Yayımı sırtıma attım ve dışarı çıktım.Arkamı dönüp David'e el salladıktan sonra kulübeme doğru koşmaya başladım.Kulübeme doğru koşarken Lexü beni camdan görmüş olacak ''AAAANNNNNÜÜÜÜÜÜ!!!!!!'' diye bağırdı.Aaaaah-ah...Sonuma doğru gidiyormuş gibi hissediyordum... Shocked
David Tyler
David Tyler

Yeni bir arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş   Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:23 am

rp sonu

Yeni bir arkadaş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Arkadaş.
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni Arkadaş. (2)
» Yeni bir arkadaş!