Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Clay Abladan Ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Sabrina Westin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Sabrina Westin

Clay Abladan Ziyaret Empty
MesajKonu: Clay Abladan Ziyaret   Clay Abladan Ziyaret Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 12:01 am

Bugün Clay abla kulübeme ziyarete gelecekti. Onun için hazırlık yapmaya başaldım. Onu en iyi şekilde ağırlamam gerekiyordu ama ben tek başıma çok şey yapamayacağımdan Ophe abla bana yardım etti. Birlikte kulübeye çekidüzen verdik. Sonra Ophe ablayiyecek bir şeyler hazırladı. Gerçeken müthiş kokular tüm kulübeyi sardı. Her şey mükemmeldi. Her şey hazır olduktan sonra Ophe abla işi olduğundan kulbeden çıktı. Ben tek başıma kalmıştım. Koltuğa oturup Clay ablayı belemeye başladım. Bir süre daha bekledikten sonra kapı çalındı. Sevinçle koltuktan inim ve kaıya koştum. Kapıyı açtım ve Clay ablaya sarıldım. Sonunda gelebilmişti. "Naber ufaklık?" dedi. Elinden tuttum ve onu salona götürdüm. "İyiyim abla, sen nasılsın?" diye sordum.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Clay Abladan Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Clay Abladan Ziyaret   Clay Abladan Ziyaret Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 1:15 pm

Zili çaldı. Kapıyı açan ufaklıktı. Hemen Clay ablasına sarıldı. gÜLÜMSEYEREK " Naver ufaklık? " dedi. Ufaklık " İyi abla sen nasılsın? " dedi onu salona götürüken. " Bende iyim. Evde yanlız mısın? " diye sordu merakın ayenik düşrerek. Gelen yanıt " Evvet. " olmuştu. İçer koltuklara oturd. Daha doğrusu yayıldıç Koltuklar o kadar rahattı ki yorulduğunu hissetti. Koltukta oturarak dinlenirken etrafa göz atıyrodu. Sanki o gelicekdiye kulübe özenle temizlenmişti. Kulübenn bu halinden şikayetçi olmadı. Çok güzel, temiz ve tatlı olmuştu. Bu düşüncelerden ufaklığın sesiyle uzaklatı: " Sna ne ikram edeyim Clay abla? " " Sen bu boyunla mı yapcan ufaklık. Hadi mutfağa gidelim hem bişiler hazırlayak hemde dans edlim. " dedi. Neşeli neşeli mutfağa gittiler.

Giderken teyibin sesini açtı. Hoş bir şarkı radyoda çalıyordu. Bşr yandan kendilerine kolayla cips hazırlarken bir yandanda udaklıkla dans ediyorduç.

Clay Abladan Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allahın emri peygamberin kavli ile kızımız Clay'i oğlumuz Pers'e istiyoruz :D
» Ziyaret.
» Ziyaret
» İlk ziyaret
» İlk kez ziyaret...