Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pegasus Rüya

YazarMesaj
Sabrina Westin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Sabrina Westin

Pegasus Rüya Empty
MesajKonu: Pegasus Rüya   Pegasus Rüya Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 11:41 pm

Kampa geleli çok olmamıştı. Burayı en kısa zamanda öğrenmeliydim. Bunun için gezmeye başladım. Her yere bakıyor, aklıma kazıyordum. Kamp gerçekten çok güzel bir yerdi. Bir süre daha boş boş gezindikten sonra Pegasus Ahırları yazan bir tabela gördüm. Ahırları lafını anlamıştım ama pegasus tarafını anlamamıştım. Merakla içeriye girdim. İçerideki atları görünce çok şaşırdım. Daha önce hiç kanatlı at görmemiştim. Çok güzel görünüyorlardı. Ahırı gezinmeye başladım.

Tek tek bütün pegasusları okşuyordum. Hepsi çok şekerdi. Çoğunun boyuna yetişemiyordum. Dolayısıyla tam sevemiyordum. Ahırı iyicene dolaştıktan sonra yavru atların bulunduğu kızma geldim. Bir sürü yavru vardı. Bunlar tam benim boyuma göreydi. Bir yavru atın yanına gittim ve okşamaya başladım. Bu atı çok sevmiştim. Ne kadar geçti bilmiyorum ama Clay abla bani izliyormuş. Bunu çok sonra fark ettim. Caly abla onu fark ettiğimi görünce "Beğendin mi?" diye sordu.

"Evet, çok şeker." dedim. Clay abla "Senin olabilir ufaklık." dedi. "Gerçekten mi?" diye sordum. Clay abla "Evet, sadece isim koyman yeterli." dedi. Sevinçle bir isim düşündüm. Bir iki dakika sonra "Rüya" da karar kıldım. "Pegasusumun adı Rüya olsun." dedim. Clay güldü ve "Süper isim. Şimdi onu rahat bırakalım. Bir şeyler yemesi gerekiyor." dedi. Başımı salladım ve Rüya'nın yanından ayrıldık. Artık benim bir pegasusum vardı. Hem de çok tatlı bir pegasus.

Rp Bitmiştir!

Pegasus Rüya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Rüya...
» Garip bir rüya
» Bay Rüya'yla karşılaşıyorum
» Korkunç Bir Rüya (Görev 29/1)
» Ahırlarda Rüya Gördüm