Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ahırlarda Rüya Gördüm

YazarMesaj
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Ahırlarda Rüya Gördüm Empty
MesajKonu: Ahırlarda Rüya Gördüm   Ahırlarda Rüya Gördüm Icon_minitimePerş. Ocak 27, 2011 7:30 am

5- Bir pegasus edineceksin!
Mekan: Pegasus Ahırları
Katılacaklar: Sen ve pegasusun.
(Bu görevi tamamladıktan sonra Admin'e pegasusunun ismi ve bilgilerini içeren bir pm atmalısın, böylece profiline ekleyebilirim.)

Sabahın erken saatleriydi. Kulübede oturuyordum. Nedense bugün erken uyanmıştım ve canım çok sıkılıyordu. Öyle ki müzik dinlemek bile zevk vermiyordu artık.
Bu sırada aklıma Summer’ın anlattığı Pegasus Ahırları geldi. Neden oraya gitmiyordum ki! Hızla giyindim ve yanıma birkaç küp şeker alıp ahırın yolunu tuttum.
Ahırdan içeri girdiğimde birçok pegasus uyuyordu. Uyanık olanlarsa benim varlığımdan rahatsız olmuş gibi görünüyorlardı ama ben onları umursayacak durumda değildim.
Bir pegasusla göz göze gelmiştim ve niyeyse kurtulamıyordum. Diğerleri gibi huysuz değildi. Sakince bana bakıyordu. Uysallığından cesaret alarak biraz yaklaştım. Artık onu çok net görüyordum.
Çok güzeldi: Mavi gözleri ve çok uzaktan bile fark edebileceğiniz parlak, gece mavisi tüyleri vardı. Tüylerinin arasında beyaz benekler vardı ve bu benekler bana gece gökyüzündeki yıldızları hatırlatmıştı. Güzel demek ona haksızlık olurdu. O muhteşem bir kızdı. Aynı bir rüya gibiydi.
“Merhaba kızım!” dedim yanına vardığımda. Onu korkutmak istemiyordum, bu nedenle yavaşça yaklaşmıştım. Tatlı tatlı kişnedi. Sanırım bu onun merhaba deyişiydi.
İçimden onu sevmek geliyordu. Ama sahibinden izin almadan sevmek istemiyordum. Acaba sahibi var mıydı? “Sahibin var mı?” diye sordum. Kafasını sahibi olmadığını söylemek istercesine sağa sola doğru salladı. Ama nasıl olabilirdi bu? Bu kadar güzel bir pegasusun nasıl sahibi olmazdı?
Burnunu okşadım ve “O halde ben senin sahibin olabilirim!” dedim. Sevinmiş gibi görünüyordu ve yine tatlı tatlı kişniyordu. Onunla ilgilenerek saatler harcadım.
Rüya’nın, yani pegasusumun yanından çıktığımdaysa çok mutluydum. Artık bir dostum daha vardı ve emindim ki, onunla çok macera yaşayacaktık.

Ahırlarda Rüya Gördüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Apollon'u Gördüm!
» 3 kere gördüm tanımış mı oldum?
» Bir Rüya...
» Garip bir rüya
» Pegasus Rüya