Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Thalia Adelynn Rose -değiştirme-

YazarMesaj
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Thalia Adelynn Rose -değiştirme- Empty
MesajKonu: Thalia Adelynn Rose -değiştirme-   Thalia Adelynn Rose -değiştirme- Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 9:45 am

Büyü teknikleri dersi için hazırdım artık.Çünkü gücümün ne olduğunu keşfedebilmiştim.Sınıfa gittim.Maalesef gecikmiştim çünkü öğretmenim orada durmuş bekliyordu.Afrodit kızı olunca giyinmek o kadar vakit almıyor evet ama seçmek uzun sürüyor."Iıhım" diye öksürdüm geldiğimi belli edebilmek için."Ah Thalia,ben de seni bekliyordum" dedi öğretmenim."Geciktiğim için özür dilerim zaten sadece gücümü geliştirmek amacıyla gelmiştim yani pek bir vakit kaybetmedim denebilir,yani sanırım" dedim."Önemli değil,evet yeteneğin ne?" "Nesnelerin yerlerini değiştirebiliyorum,hareket ettirebiliyorum ve oluşturabiliyorum" dedim."Değişik bir yeteneğe sahipsin,ama bir çok zamanda ve yerde çok işe yarayabilecek bir yetenek." dedi ve kıkırdadı."Neyse geliştirelim o zaman "

Bana bu yeteneğimi nasıl kullanabileceğimi öğretti.İşi kavradığımda bana bakarak gülümsedi ve "Oldukça hızlı öğreniyorsun bu iyi bir şey" dedi.

Thalia Adelynn Rose -değiştirme-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Thalia Adelynn Rose
» Thalia Adelynn Rose
» Thalia Adelynn Rose
» Thalia Adelynn Rose
» Thalia Adelynn Rose