Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Thalia Adelynn Rose

2 posters
YazarMesaj
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Thalia Adelynn Rose Empty
MesajKonu: Thalia Adelynn Rose   Thalia Adelynn Rose Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 1:47 am

Benim pegasusum olmasına rağmen daha önce hiç binicilik dersi almamıştım.Bu yüzden bugün binicilik sınıfına gidecektim.Üstüme Mavi kalpleri olan bir tişört altına da siyah fırfırlı bir etek giymiştim.Kulübeden çıkıp sınıfın yolunu tuttum.Hocam kim olacaktı bilmiyordum ama duyduğuma göre Poseidon çocuğu olabilirmiş.Eh Poseidon çocuklarını severim.Önce ne olur ne olmaz pegasus ahırına gidip pegasusumu aldım.Zaten sınıfta oraya çok yakındı.Sınıfa vardım ama erken gelmiştim sanırsam çünkü sınıf-daha doğrusu bölüm- bomboştu.Hocayı beklerken pegasusuma yanıma aldığım küp şekerlerden verip başını okşadım.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Thalia Adelynn Rose   Thalia Adelynn Rose Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 1:26 pm

Rose'in işi olduğu için bugün dersliğe ben gidecektim. Dersliğe geç kaldığımı farkedip hızlı adımlarla yürümeye başladım. Sınıfa geldiğimde kardeşim Thay'ı gördüm. Thay'ı gördüğüme çok şaşırmıştım. Bana binicilik dersi alacağını hiiç söylememişti. Demekki biranda karar vermişti.

" Kimleri görüyorum. Hoşgeldiniz. " dedim. Thay, Black Blood'a küp şeker yediriyordu. Benim sesimi duyunca sevinçle arkasını döndü ve bana baktı.Ben Black Blood'u okşarken Thay konuşmaya başladı.

" Clayyyy ben binicilik dersi almak için geldim. Hemde sanada bir süpriz yapmış olurum diye düşündüm. " dedi.

Gülümseyerek
" Ne iyi yapmışsın. Hadi o halde başlayalım. " dedim. Sonra konuşmama devam ettim: " Öncelikle Black Blood'a iyi davranmalısın onu anlamalısın. " Sonra elindeki küp şekerleri yedirmesini işaret ettim.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Thalia Adelynn Rose   Thalia Adelynn Rose Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 3:48 am

Clay gerçekten de şaşırmıştı, ki kardeşlerimi şaşırtmaya bayılırım bu yüzden görevim tamamlanmıştı.

~~

Küp şekerleri pegasusuma yedirmeye başladım.Yedirme kısmı pek eğlenceli değildi çünkü gerçekten de çok acıkmıştı pegasusum ve bu yüzden her tarafa sıçratarak ve ağzını şapırdatarak yemek yiyordu.Midem kalkmıştı resmen."Wood,kendine gel.Yavaş ye biraz" dedim.Hoşuma gitmeyen bir şey yaptığında ona wood derdim.Bunu diyerek tahta kafalı demiş sayılırdım ama en azından o kadar da incitmezdi ona böyle demem.Silkindi ve daha yavaş , bir asile yakışır şekilde yemeye başladı.Claire bana bakıp "Ahah ikinizde alemmişsiniz de haberim yokmuş" dedi gülerek.Ata dönüp "Sen biraz yavaş ye cidden" dedi gülerek ve tekrar bana dönüp "Sen de ona 'wood' deme lütfen" diyerek kıkırdadı.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Thalia Adelynn Rose   Thalia Adelynn Rose Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 6:43 am

Wood. Thay'ın Black Blood'a "Wood" dememesi gerekiyordu. Normal bir pegasus olsa bu lafa çok sinirlenirdi. Fakat kardeşim Thay, Black Blood'u nasıl etkisi altına aldıysa bu sözü duyunca Thay'ın dediklerini yapıyordu. Bu ilginçti açıkçası biraz şaşırmıştım. Thay'la birlikte biz gülerken Black Blood'a Thay'ın dediği gibi asil bir şekilde küp şekerlerini yiyiyordu. Black Blood, küpşekerlernin hepsni bitirince Thay bana baktı şimdi ne yapalım dercesine.

" Black Blood, yeni yemek yediği için böyle uçamayız biraz sindirmesini beklemeyiz. "
bunları söylerken bir yandanda çantamı açıp içinden tarak çıkarttım ve kardeşime uzattım. " Hadi bakalım şimdide Black Blood'un yelelrini tara. "dedim. Thay güzel ve narin bir şekilde Black Blood'un yelerlirni taradı. Bu kadar taranmak Black Blood'u çok mutlu etmişti.

" Şimdi ne yapıyoruz peki eğitmenim. " dedi Thay gülerek. Bende gülümseyerek cevap verdim. " Şimdi uçma vaktiiii. Bekle Arianna'yı alıp geleyim."

Thalia Adelynn Rose
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Thalia Adelynn Rose
» Thalia Adelynn Rose
» Thalia Adelynn Rose
» Thalia Adelynn Rose
» Thalia Adelynn Rose