Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Thalia Adelynn Rose

2 posters
YazarMesaj
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Thalia Adelynn Rose Empty
MesajKonu: Thalia Adelynn Rose   Thalia Adelynn Rose Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 1:30 am

Bugün kulübemde sıkılmış bir vaziyetteydim.Elimde bir resim kağıdı resim yapıyordum ama bu kaçıncı resmimdi?! 10 tane resim yapmıştım ,gerçi güzel yapıyordum ama yeterince değil.Kararımı vermiştim Sanat ve Zanaat becerileri sınıfına gidecektim bugün.Belki ahşap boyama vardır?Üstümü değiştirdim ; pembe melez kampı tuniğimi,siyah uzun kolyemi ve de siyah delikli taytımı giymeye karar vermiştim.Kulübeden çıktım ve sınıfın yolunu tuttum.Sınıfa varmıştım.Henüz hoca gelmemişti.Açıkçası hocanın kim olduğuna dair bir fikrim yoktu fakat bir Afrodit kızı olması doğal bir şeydi.Çünkü sınıfa topuklu ayakkabı sesi yankılandı.Hocam gelmişti.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Thalia Adelynn Rose   Thalia Adelynn Rose Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 2:11 am

Bugün geç kalmıştım.Rahatlayayım diye Long Islang'a gitmiştim.Ama orada dalmış,dersliğe geç kalmıştım.Hızlı adımlarla yürüyerek dersliğin yolunu tuttum.Beni bekleyen bir melezin olmadığını umuyordum.Çünkü melezler sabahları gelmeyi tercih etmiyorlardı.Ayrıca beni beklemelerini istemezdim.Adımlarımı hızlandırdım,zaten az yolum kalmıştı.İçeriye girdiğim de sesler çıkmıyordu.Çantamı odamda ki masama koydum ve içeriye girdim.Birden beni bekleyen bir melez ile karşılaştım bu Thalia'ydı.Kardeşim geleli sanırım iki aydı.Belki daha fazla belki de az... Gülümsedim ve Thalia'nın yanına gittim.Yanına oturdum ve ona döndüm. "Merhaba,kardeşim.Hoşgeldin." Hemen derse başlamak istemiyordum biraz konuşsak iyi olabilirdi.Belki de Thalia'nın heykel yapmasında yardımcı olabilmesi için örnekleri gösterebilirdim.Thalia etrafa göz gezdiriyordu.Odanın içindeki süslemeler onun hoşuna gitmiş gibi gözüküyordu.Karşı da olan örneklere baktım.Bu hafta fazla kişi gelmemişti.Örnekleri her hafta değiştiriyordum.Dolapta sadece birkaç tane heykelcik vardı.Ayağa kalktım ve dolabın olduğu yere gittim.Dolabın altındaki çekmeceleri açtım.Birkaç tane heykelcik aldım ve dolabın boş kalan yerlerini doldurdum.Gülümsedim ve Thalia'nın yanına gittim.Elimi onun omzuna koydum. "İşe örneklere bakmak ile başlamaya ne dersin?" Thalia hevesle kafasını salladı.Birlikte örneklerin olduğu yere gittik.Parmağım ile ilk örneği gösterdim ve ona döndüm. Gördüğün gibi,bu bir kutu.Sıradan birşey ama bunu yapan melez ço zaman harcadı.Ve ne yalan söyleyeyim,güzel yaptı." Thalia bana katıldığını göstermek için kafasını salladı.Kardeşim ile ders yapmak çok eğlenceli olacak gibi duruyordu.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Thalia Adelynn Rose   Thalia Adelynn Rose Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 2:19 am

Öğretmenimin Lara olması işi güzelleştirmişti açıkçası.Örneklerin hepsi müthişti ve La'nın bana gösterdiği kutu çok hoşuma gitmişti."Ben de öyle bir kutu yapabilir miyim ama rengi gül kurusu olsun" dedim gülümseyerek."Tabii ki neden olmasın.Bundan sonra da heykellere geçeriz" dedi La.Heyecanlandım.Hemen arka taraftaki boyanmamış kutuların olduğu yere gittim.Kalp şeklinde olanların en büyüğünü seçip aldım.Masanın üstüne koydum.Sonra içinde boyaların olduğu yeri aramaya başladım."Boyaları arıyorsan onlar bu tarafta Thay" dedi La."Uupss,tuhaf kaçtı işte şimdi" dedim ve kıkırdadım.Arka tarafa geçip dolabı açtım.La o sırada bana süslü tüyler ve taşlar(sıradan taş değil!) çıkarıyordu.Dolapta bir sürü renk vardı.Pembenin bu kadar çok tonu olduğunu bilmiyordum doğrusu.Hemen gül kurusu rengini aldım.Ve arkadalarda çok hoşuma giden başka bir renk daha aldım : parlak gümüş rengi.Aldıklarımı masaya koydum.La yanıma geldi ve o da tüyleri ve taşları koydu."Fırçaları getiriyorum bekle" dedi La ve boya dolabının yanındaki dolabı açıp kalın bir fırça getirdi.
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Thalia Adelynn Rose   Thalia Adelynn Rose Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 2:14 am

Fırçaları Thay'a verdikten sonra yanındaki sandalyeye oturdum.Thay iyice düşündükten sonra parlak pembeyi aldı ve kutunun kenarlarını boyadı.Açıkcası renk konusunda iyi bir seçim yapmıştı.Thay kutuyu renklendirirken bende heykel yapmak için malzemelerin olduğu yere gittim.Bir beton parçası ile birkaç tane gümüş uçlu kalem aldıktan sonra tekrar Thay'ın yanına gittim.Malzemeleri masaya koyduktan sonra Thay'ın yanına oturdum.Thay iyice düşündükten sonra gül rengini aldı ve kutunun ortasını boyadı.Daha sonra pembenin tonları olan taşları aldı ve boyanın üstüne yapıştırdi.Malzemelerini gözden geçirdikten sonra beyaz ve açık mor renkleri olan iki tane tüy aldı,taşların arasına sıkıştırdı. "Güzel gidiyorsun." Diye fısıldadım.Thay gülümsemeye başladı.kutusunu gözden geçirdikten sonra fırçasını eline alıp renklere baktı.Birden aklıma birşey geldi,çekmecelerin arasına simler olmalıydı.Sessizce dolaba yöneldim.Çekmeceleri hızla karıştırıp simleri buldum.Beyaz,nor,mavi,pembe,yeşil vb. gibi renkler vardı.Hepsini elime alıp masaya sevinçle döndüm.Simleri masaya koydum.Thay tıkırtıyı farketmiş olacak ki bana baktı.Simleri görünce birden mavi gözleri aydınlandı.Fırçayı hemen bırakıp simleri aldı.Kutusunu simler ile süslemeye başladı.Önce tam tahmin ettiğim gibi mor ve pembe renklerini aldı.Kutuyu bu simlerle süsledikten sonra onları yerine koydu,kırmızı rengini eline alıp diğer renkleri de karıştırmaya başladı.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Thalia Adelynn Rose   Thalia Adelynn Rose Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 4:24 am

Bitirmiştim.Biraz geriye doğru yaslanıp kutuma baktım.Açıkçası bu şu ana kadar yaptığım en güzel kutuydu - şey aslında ilk defa yapmıştım - üstelik diğer melezinkinden çok daha güzel olmuştu."Ben bu kutuya aşık oldum sanırım" dedim ve kıkırdadım."Hımm..Kötü olmuş,Zack sana çok kızacak" dedi Lara ardından da kahkahayı patlattı."Eeee,bana daha zor bir şeyler ver de zorlanayım birazcık" dedim sırıtarak."Emin ol Thay,heykelde zorlanacaksın" deyip kıkırdadı La.Umarım tırnaklarıma bir şey olmaz diye düşündüm çünkü daha yeni manikür yaptırmıştım.La bana heykelciği ve adını bile bilmediğim bir kaç şey uzattı.Sanırım bu işte gerçekten de baya bir zorlanacaktım diye düşünmekten de kendimi alamadığımı söylesem iyi olacak.Ama sanki çok iyi biliyormuş gibi elime tuhaf biçimli bir şey almıştım.La bana bakıp gülmeye başladı.Upss,sanırım ne yaptığımı bilmediğimi anlamıştı.Neyse ki kardeşimdi yoksa olabildiğince utanırdım herhalde.
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Thalia Adelynn Rose   Thalia Adelynn Rose Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 4:27 am

Gülümsedim,kardeşim hiç birşey bilmediğini çok belli ediyordu.Ama kim biliyordu ki! Beton parçasını Thay'ın önüne çektim.Gümüş uçlu kalemi ona verdim ve tanıtmaya başladım. "Bu gümüş uçlu kalem.Bunun ile betonu şekillendireceksin." Thay anladığını göstermek için kafasını salladı.Betonu iyice süzdü ve ne yapacağını düşünmeye başladı. "Ne yapmayı düşünüyorsun?" Diye sordum ona meraklı bir ses tonuyla.Thay cevap vermedi.Arada kalmış gibi görüünüyordu.Acaba ne yapabilirdi? Belki de ona yardımcı olabilirdim.Derin bir nefes alıp gülümsemeye başladım. "Belkide...Parfüm veya rujun büyük versiyonunu yapabilirsin." dedim ardından kıkırdadım.Umarım Thay'a biraz da olsa yardımcı olabilmiştim.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Thalia Adelynn Rose   Thalia Adelynn Rose Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 3:30 am

"Hımmm..Sanırım topuklu ayakkabı güzel gider,diğerlerinden daha kolay hem" dedim."Tamam o zaman.Başlayalım" dedi."E..Tamam başlayalım da ne yapacağım" dedim."Biraz sabret Thay oraya da geleceğiz herhalde." dedi Lara.Bana nasıl yapmam gerektiğini anlattıktan sonra topuklu ayakkabıyı yapmaya üst tarafından başladım.Eh bir şekle benzemeye başlamıştı en azından.
Topuklu ayakkabımı yapmayı bitirdiğimde gerindim ve şaheserime bir baktım.Aslında o kadar da fena olmamıştı.Tek gereken şey biraz boyaydı.Ama öğretmen Lara'ydı."Hey La,sence nasıl olmuş?" dedim.
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Thalia Adelynn Rose   Thalia Adelynn Rose Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 3:29 am

Gülümsedim. "Süper olmuş,Thay!" dedim mutlulukla.Güzel olmuştu.Beğenmiştim.Ayrıca topuklu ayakkabı da güzel bir fikir gibiydi.Topuklu ayakkabıyı aldım ve üstünde ki tozları silkeleyip dolaba koydum.Thay gülümsüyordu.Bu sadece bir gülünseme değildi.Bu zafer ve mutluluk gülümsemeydi. "İstersen dersi şimdiden bitirebiliriz.Zaten heykelcik yapacaktık." Onun cevabını beklerken bir yandan da dolbı düzenliyordum.Güzel bir şekil alması önemliydi.Dolabı topladıktan sonra Thalia'nın yanına gittim.Arada kalmış gibi gözüküyordu.Kardeşim ile ders yapmak eğlenceliydi ama onun zamanını da çalamazdım.İyi olmazdı bu.Thalia derin bir nefes aldı ve konuşmaya başladı.

Thalia Adelynn Rose
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Thalia Adelynn Rose
» Thalia Adelynn Rose
» Thalia Adelynn Rose
» Thalia Adelynn Rose
» ~♥ Thalia Adelynn Rose /♥~