Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Görev mi? (3)

YazarMesaj
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

Görev mi? (3) Empty
MesajKonu: Görev mi? (3)   Görev mi? (3) Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 6:18 am

"Los Angeles'ın ışıklarını görebiliyorum!" Dedi Jessica."Aslında seni bu işe karıştırmak istemezdim, Jess." Dedim, birden içimde bir suçluluk duygusu alevlenmişti. "Lütfen, sen tek başına ne yapabilirdin ki?" Dedi ve güldü. "Bir Ares çocuğuna ihtiyacın var." Birden Ares çocuklarını neden sevmediğimi hatırlamıştım. İyilik yapmak onlara işlemiyordu. Phoenix'i daha sıkı kavradım ve şehir merkezinin dışında bir tepeye iniş yaptık. "Geldik!" Dedim sanki hiçbir şey olmamış gibi. "Tamam! Şimdi nereye gidiyoruz?" Etrafıma baktım. Sokağın köşesinde bir bina vardı. Üstündeki yazı tersten ve başaşağı yazılmıştı, bu yüzden kolaylıkla okuyabilmiştim. "İşte oraya!" Elimle üstünde "Nakil Sırasında Ölüm Plakçılık" yazan binayı gösteriyordum. Jess biraz şüpheyle baktıktan sonra: "Hadi, gidelim." Dedi. Gülümsedim. Girdiğimiz yer oldukça "resmi"ydi. Resepsiyoniste benzeyen takım elbiseli adam bize baktı. Ona yaklaştık. "'Nakil Sırasında Ölüm Plakçılık'a hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?" Jess ile birbirimize baktık."Şey, biz Kolay Ölüm Sırası'na girmek istiyoruz." Adam bizi süzdü ve alaycı bir sesle konuştu."Üzgünüm, ölü olmayanlar giremez." Hiç beklemediğim bir anda Jessica atıldı: "Ne! Sen benim kim olduğumu biliyor musun? Ben Ares'in kızıyım ve onun başı dertte, tamam mı? Hades tarafından kaçırıldı!!" Harika! Ne yapacağımı bilmiyordum. Jessica'nın koluna dokundum. "Ne yapıyorsun sen?" Kolunu benden kurtardı. "Kimse babam tehlikedeyken, öylece duramaz, tamam mı?" Uzun zamandır tuttuğum nefesimi sıkıntılı bir şekilde verdim. Resepsiyonis hızla telefonu aldı. "Diğerlerini uyarmalıyım." Eğer bunu yaparsa herhalde sonum olurdu. Jessica görmeden arkamdan drahmi kesemi çıkardım. Adam görmüş olacak ki telefonu geri kapattı. "Herhalde siz halledersiniz. Bir Ares kızı bunu yapabilir, değil mi?" Derin bir nefes aldım. "Elbette!" Dedi Jess. Adama drahmi kesesini verdim ve asansöre doğru yöneldim."Ah, bu arada," Durdum ve arkamı döndüm. "Bunlara ihtiyacınız olabilir." Elinde iki tane inci duruyordu."Ayağınızın altında ezmeniz yeterli." Göz kırptı ve masasına geri döndü. Asansöre girdik. İçeride bir sürü ruh vardı ama hiçbirinin bizi umursamadığı ortadaydı.

Görev mi? (3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]
» Hermes'den Görev [Görev 56]
» Hermes'ten görev/ 58. görev
» Hermes'ten görev-2/ 58. görev