Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşler - Sohbet

+14
Olivia Alexandro Tyler
Isabel Catherine Senta
Dryope Glauce Charon
Verfilius Heres Subduce
Daphne Warringford
Persephone
Shannon Elizabeth Todd
Proserpina Riddle
Dioné Callidora
Cassandra Masen
Katherine M. von Dorff
Terra M. Winchester
Sabrina Westin
Ophelia Martinez
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 5:30 am

@Heres, SBS geçtiğine göre daha çok online olacak olmanı umarak ben de lider kalmanı isterim. İhtiyacın olduğunda, Glau ile ben sana yardım ederiz.
@Sydney, katılıyorum... Bence biraz canlanmamız gerek artık.
@Sabrina, merhaba küçük kardeeş. İyi değilim ama detaylara gerek yok, sen nasılsın? Smile
http://camelot.hareketforum.org/
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 5:17 am

Kardeşlerim, cancağazlarım, hadi bir görev yapalım, şöyle bir şey var ki ben çok uzun zamandır buraya girmedim ve geri kaldım. Kim benimle görev yapar? *-*
Isabel Catherine Senta
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Isabel Catherine Senta

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 7:41 am

Ben yaparım. Yapalım bebeğim. Benim görevler olduğu gibi duruyor nasılsa. Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_razz
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 7:47 am

Tamam, Görev Listesi 1'den başlarız Very Happy
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 8:19 pm

Diyordum ki giren kardeşler bir temizliğe yazsa. *-*
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 8:43 am

Cass'e katılıyorum kardeşlerim.. Artık temizliğe yazmalısınız.. Denetlemeye az kaldı.. Persephone kulübesinin iyi bir derece yapması lazım..
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 12:27 pm

Hayal kırıklığı sanırım bu yaşadığım. O kadar online oluyorsunuz, bir temizliğe yazamadınız mı? Bakın, ilk 10'a bile giremedik. Üstelik bahane edeceğiniz bir sınav da yok! Okullar kapanıyor! Persephone Kulübesi ise hala uyuyor! Bizim sizden istediğimiz tek bir şey var, o da daha fazla aktif olmanız!

Bir sonraki temizliği ben başlatmayacağım. Başlatsam bile yazan iki kişi var sadece! Joseph ve Glau'ya teşekkür ediyorum bu yüzden. En azından onlar bu kulübenin yeniden canlanması için bir şeyler yapmaya çalışıyor.
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 6:20 am

Keşke kardeşlerimiz biraz daha duyarlı olabilselerdi. Tamam bir RP sitesi falan hani pek kaile almıyorsunuz ama sonuçta o da bir sorumluluk.. Eğer yazamayacaksınız bize bildirin bari. Biz bitirelim.

Cass bundan sonra kimseyi takmadan biz yazalım temizlik RP'sini. RP'lerde de kardeşlerimizin bu tutumundan bahsederiz. Eğer Joseph'te katılmak isterse belirtir. Tamam, zorla güzellik olmaz bunu anladık ve zaten de biliyorduk. O zaman azcık kendinizi bilip bize haber verin. Söyleyeceğiniz şey, şu lanet olasıca başlıkta veya pm'de bize 'Bu denetlemeye yazamayacağım.' Sizden çok şey istemiyoruz.. Bu kadarını da yapamayacak mısınız?
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 11:32 am

Beni en çok kızdıran yazacağım deyip yazmayanlar olması!

Neyse kardeş. Bu denetlemeyi de sen başlatır mısın? Sıra ile gidelim, bir denetlemeyi sen, öbürünü ben başlatayım...
Persephone
Tanrıça/GM
Tanrıça/GM
Persephone

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 11:39 am

Cass, Joseph ve Glau... Üçünüze de çok teşekkür ederim çocuklarım. İlk 10'a giremememiz beni üzüyor evet, ancak yine de bu emek harcadığınız için teşekkür ediyorum. Fazla bulunamıyordum buralarda ancak artık bol bol geleceğim. Mümkünse bana online olanlar rp'mi devam ettirir misiniz diye mesaj atsın. Eğer rpnizi tamamlayıp, devam etmeyeceksiniz boşuna yormayın beni çocuklarım. Ayrıca benimle kurgu oluşturmak isteyen ya da görev yapmak isteyen çocuklarım varsa beklerim. Sizi artık daha da aktif görmek istiyorum çocuklarım. Smile

*Buradan ulaşamazsanız diğer karakterlerimden birine pm atabilirsiniz.
Olivia Alexandro Tyler
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Olivia Alexandro Tyler

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 8:52 pm

Merhaba ben geldim ve hiç bir şey bilmiyorum?Bu arada benle rp yapabilecek olan bir kardeşim varmı Very Happy ?

Merhaba anne Smile
Isabel Catherine Senta
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Isabel Catherine Senta

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 10:06 pm

Öncelikle Hoşgeldin Alex^^

Kardeşlerim hepinizden çok özür dilerim. Yazıyordum ben temizliğe ancak gece birden fenalaşınca bırakmıştım yarın sabah yazarım diye. Tarihin farkında değilmişim. Ne yazık ki süre bitmiş. Tekrar özür dilerim. Kulübemle ilgilenemedim. Bu temizlikte bunun tekrarlanmayacağından emin olabilirsiniz.
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 6:29 am

@Cass, Tabii ki kardeşim ben başlatırım Smile
@Persephone, Rica ederim annecim, bu bizim görevimiz. Seni üzdüğümüz için özür dilerim. Yakın zamanda kulübemizi ayağa kaldıracağız.. Seninle de RP yapmak isterim.. Hala özel eşyamı vermedin bana Very Happy
@Olivia, Hoşgeldin kardeşim Smile Hemen öğrenirsin buradaki düzeni.. İstersen seninle görev yapabiliriz Smile
@Danielle, Geçmiş olsun tatlım, keşke son güne bırakmasaydın sende.. Neyse artık bir dahaki denetlemeye yazarsın Smile

Bu ay ki denetlemeyi erken başlatıyorum, çünkü LYS sınavlarım var.. Daha sonrada giremeyebilirim falan.. Müsait olan devam ettirsin...
Olivia Alexandro Tyler
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Olivia Alexandro Tyler

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 9:05 am

@ Danielle , Hoşbuldukm kardeşim
@Glauce Hoşbulduk kardeşim Very Happy Ve rp için sevinç duyarım Very Happy Hangi görevi yaparız Very Happy
ve anneciğim ben yeni geldim benlede rp yaparmısın ? Smile
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 3:05 am

Senin seçtiğin herhangi bir RP'yle başlayabiliriz kardeşim Smile
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 3:42 am

Evet, topluca bir görev falan yapalım. Kehanet görevine ne dersiniz? ^^
http://www.percyjacksonrpg.forume.biz/
Olivia Alexandro Tyler
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Olivia Alexandro Tyler

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 4:26 am

@Glauce, şu görevi yapmadıysan yapalım mı ?

47- Bir kardeşinle rp yaz.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Sen ve en az bir kardeşin.

@Joseph ben şu an o görevi yapıyorum maalesef yapamayacağım Sad
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 11:34 am

Öncelikle hoş geldin Olivia. Smile
Ben diyordum ki kardeşlerim biraz daha aceleci davransa. Ciddi bir yükseliş yaşadık belki ama bu yeterli değil. Mesela Olivia, birkaç görevi birleştirerek yapabilirsin. Temizliğe kardeşlerin yazdığında sen de yazarsan, o görevi zaten yapmış olursun. Wink Görevleri çabuk bitirmenin yollarını arayın ki, bizim de bir havamız olsun. Smile
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 7:02 pm

Kayıp kardeş, ( Razz ) bende topluca bir görev yapalım diyorum. Örnek, Tanrıça Persephone hepimize bir görev versin, örneğin kayıp bir inciyi bulmak. Yanımıza da karmaşık bir harita versin falan, inciyi bulmak için çeşitli yerlerde bulunuruz ve böylece çoğu görev biter. ^^ Ayrıca bu görevi hepimiz yaptığımız için x4 falan olur. Razz

Yazarın notu: Ne yapayım? Aklıma Şimşek Hırsızının filmi gelmişti, olamaz mı yani Razz Tabii daha güzel bir fikri olanda söyleyebilir ^^
http://www.percyjacksonrpg.forume.biz/
Olivia Alexandro Tyler
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Olivia Alexandro Tyler

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 8:27 pm

Hoşbulduk Very Happy Tamam o zaman temizlik rpsi midir nedir onu ne zaman yapacağız ? Very Happy
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 9:42 pm

Glau başlatacak rp'yi. Ayın 20'sine kadar başlatmazsa ben başlatırım. Online olan tüm kardeşler yazsın ama. Smile

Görev olabilir ama inci değil de, daha çok Persephone'a uyacak bir şeyler bulalım. Fikir senden çıktığı için, sen düşün üvey kardeş. Razz Yok yok. Tamam, tüm kardeşler düşünsün bunu. Persephone bize görev verecek ve bir şeyi aramamızı isteyecek, ama bu ne olabilir? *-*
Olivia Alexandro Tyler
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Olivia Alexandro Tyler

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 3:59 am

Hımm bir bakalım kolyesini kaybetmiş olabilir mi? Very Happy Çok özel bir kolye Tanrıça Demeter 'den annemize bir hediye Very Happy
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 5:01 am

Kolye olabilir, evet. Smile Başka önerisi olan var mı? Ben de düşünüyorum bu arada, sen niye düşünmüyorsun falan demeyin. Razz
Judette Martin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Judette Martin

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 8:32 am

yüzüük Very Happy
Olivia Alexandro Tyler
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Olivia Alexandro Tyler

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 10:12 am

Hımm ya da çok özel bir taç üstünde çiçekler var ve doğumunda Bahar Tanrıçası olduğunu simgelesin diye verilmiş hep camdan bir kutunun içinde saklıyormuş ama bir gün çalınmış Very Happy
Biliyorum çok saçma oldu kolye fikrim daha iyiydi Very Happy Bu arada niçin yazıyı küçük yapıyoruz Very Happy
Isabel Catherine Senta
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Isabel Catherine Senta

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 10:08 pm

Bir madalyon olsun. Bu madalyon için bir kahanet yazılmış olsun. Imm eğer bir gün bu madalyon kaybolursa kehanet üç basamakta gerçekleşecek. Bunlardan ilki külübenin gözden düşüşü, diğeri persephone melezlerinin teker teker kayboluşu, sonuncusuysa Tanrıça Persephone' un üzüntüden kahrolup kendini bir yere kapatması. (Yeri daha detaylı ayarlarız.)

İşte bunlardan ilk ikisi gerçekleşmiş olsun. Melezlerden bir kaçı kaybolsun. Bizde madalyonu aramaya koyulalım. Ama bi grup oluşturalım annemiz tarafından seçilmiş olalım falan. Smile

Aklıma bunlar geldi. Pek iyi olmadı hatta saçma. Razz Ay bilmiyorum böyle bir şeyler işte. Razz

Bu arada temizlik içinde bir kurgu bulsak iyi olur diyorum ben.
Hepinizi seviliyorsunuz gittim babay. Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 147797
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 10:39 pm

Kate'in dediği oldukça mantıklı geldi bana aslında. Hem bu görevleri yapmamış kardeşlerimiz de yapmış olurlar. Ben de temizlik kurgumuzu düşüneyim şimdi. Wink
Olivia Alexandro Tyler
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Olivia Alexandro Tyler

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 11:07 pm

Evet bence de çok mantıklı bunu yapalım derim ben Very Happy
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 11:44 am

Tamamdır. Bu arada fark ettiğiniz üzere, yeniden lider oldum. Bu da sizi biraz daha zorlayacağım anlamına geliyor.

#Sohbet ve ilan başlıklarında daha az takılın.
#Birden fazla karakteriniz varsa önceliğiniz şimdilik burası olsun.
#Elinizden geldiğince görev yapın.

Toplu görevimiz için gerekli şeyleri en kısa zamanda yaparım. Smile
Temizliği de Glau başlatamayacak sanırım. Ayın 20'si gibi ben başlatabilirim.

Artık yaz geldi Persephone Kulübesi! Hiçbir bahaneyi kabul etmiyorum! Uyanmanız lazım!
Isabel Catherine Senta
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Isabel Catherine Senta

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 12:44 am

Benim biricik piskopat ablam Cass tekrar lider olmuş. Razz Mutluyum ve seni tebrik ediyorum. Kardeşler - Sohbet - Sayfa 4 147797

Temizlik bugün yazılıyor. İlk Ceren ardından ben. Beni takip edin bir zincir oluşturacağız. Hadi Persephone çocukları bu ay biz birinciyiz!

Gazamı geldim ne Razz Görev listem bomboşşşş. Yapalım dolduralım bitirelim. Very Happy

Kardeşler - Sohbet
4 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Kardeşler İş Başında
» Kardeşler buraya!
» Kardeşler ve Arkadaşlar ~
» Yeni kardeşler
» Kardeşler-Tanışma :)