Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşler - Sohbet

+14
Olivia Alexandro Tyler
Isabel Catherine Senta
Dryope Glauce Charon
Verfilius Heres Subduce
Daphne Warringford
Persephone
Shannon Elizabeth Todd
Proserpina Riddle
Dioné Callidora
Cassandra Masen
Katherine M. von Dorff
Terra M. Winchester
Sabrina Westin
Ophelia Martinez
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 7:52 am

Verfilius Heres Subduce demiş ki:
Tamam bu çok güzel olur. Very Happy ama derslerim ve birikmiş rplerim yüzünden biraz geç başlatacağım temizliği. Lütfen benden önce biri başlatmasın kurgum var bu kurguyu bozabilir. Şimdiden teşekkürler. Razz

Dediği için sordum ben. Razz
Tamamdır, pm'leşiriz.^^
http://camelot.hareketforum.org/
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 11:46 pm

Ah başıma gelenleri bilseniz lütfen temizliği siz başlatın uygun olduğum vakit -büyük bir ihtimalle bu ay değil- ben yazabilirim.Gerçekten sorunlar için özür dilerim sbsden sonra teelafi edeceğim.
Daphne Warringford
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Daphne Warringford

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 4:54 am

tamam sorun yok kardeşim ;Very Happy
sen çalışmana bak biz hallederiz temizliği..
ben mi yazayım???
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 11:58 pm

Fark etmez yeter ki başlatın. Smile
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 4:32 am

flood/

Biraz kısa olsa da başlattım, üzgünüm ama işlerim var. Online olan devam ettirirse sevinirim.^^
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 6:36 am

Hepinize merhaba kardeşleriiiiim Very Happy Ben Glauce.. Herkes Glau der siz nasıl isterseniz öyle hitap edebilirsiniz.. Ben çok önceden beri vardım fakat bir ara siteden soğudum ve girmedim ama şimdi geri geldim Very Happy Gördüğüm kadarıyla baya kardeşim olmuş Very Happy Sizleri tanımıyorum ama en kısa zamanda tanışmak istiyorum.. Cass'in bana bu konuda yardımcı olacağına eminim Very Happy
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 6:39 am

Lütfen ama Glau, Jess değilim, Cass'im ben artık. (Editledin mi yahu? Jess diye okuduğuma eminim)Very Happy

Evet millet, benden sonra en kıdemli kardeşiniz olur kendisi, statü mühim değil, kayıt tarihine bakabilirsiniz. Razz Her konuda yardımcı olurum. Bu arada Glau, bu kardeşlerimiz annemizin bahar Tanrıçası yönünü almış, ben kendime karışık bir şeyler oluşturacağım. Razz

Oha. Çok karışık konuştum. Razz Glauu! Geldin heyecanlandırdın beni ya. Very Happy
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 6:07 am

Evet Cass ilk önce Jess yazmıştım sonra editledim Very Happy Evet, kayıt tarihine göre Cass'ten sonra ben geliyorum, ayık olun Razz Madem onlar Bahar Tanrıçası yönünü almış bizde Ölüler Tanrıçası yönünü alırız kardeşim sorun mu? Very Happy Hem diğerlerinden bir farkımız olur Razz Şaka yapıyorum kardeşcağazlarım Very Happy

Olsun hayatım ben anlıyorum seni Very Happy Zaten bende heyecanlıyım tekrardan döndüğüm için Very Happy
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 8:25 pm

Tamam. Very Happy Ben özel gücümü bırakamadım diye karışık olacağım dedim. Yoksa ölüler Tanrıçası tarafına odaklanacağım. Cool Hazır gelmişken bir temizliğe yazıver kardeşcağızım. Razz

Eh artık ikimiz de olduğumuza göre, kulübemizi eski, güzel günlerine götürebiliriz değil mi kardeşim? Cool
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 8:03 am

Tabii ki kardeşim Smile Sen hiç merak etme.. Şimdi temizliğe de yazarım.. Çok geride kalmış kulübemiz, hani toparlanalım.. Adamlar 4 hanelide biz hala 2... Olmuyor olmuyor, görevlere kardeşlerim görevlere... Very Happy
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 7:02 pm

Kardeş, bizim seninle yarım kalmış bir görevimiz vardı en son? İkimizden sonra kaldı o öyle. *-* Neyse bakar devam ettiririm. Razz

Sadece Glau değil, diğer kardeşler de temizliğe yazsın! Sonra durgun diye kulübeden gidiyorsunuz! Neutral
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 6:26 am

Hangi görev o hayatım?
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 8:04 pm

Geçmişe yolculuk tarzı bir şeydi sanırsam. Ailelerimizi görmeye gidiyorduk... Tam hatırlamıyorum gerçi.

Bu arada Haziran'ın 11'ine az kaldı. Hadi temizliğe de yazın ama. *-*
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 3:40 am

Hııı hatırladım, hatırladım... Smile Bitirmemiş miydik ya onu? :S Neyse bebeğim yaparız ya Very Happy

Bende yazıyorum şimdi temizliğe Smile
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 4:19 am

Bitirmiş miydik? Very Happy Ben de hatırlamıyorum ki, hala da bakmadım. Smile

Tamam kardeş. Senin dışında da yazsınlar ama. Persephone Kulübesi, yaz mevsimine geldik. Annemiz yer altından çıktı ama biz hala uyuyoruz resmen!
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 4:42 am

Sanırım bitirdik bitanem Very Happy Yeni görevlerden yapalım.. Bu arada kulübemizin puanını yükseltmeliyiz, çok düşük...

Temizliğe yazdım, bilmiyorum oldu mu... Kardeşlerimiz hala tembellik yapıyorlar? Nerde bunlar? Cass bence yönetimi ele almalıyız.. Kulübe liderimiz nerde? Amacım kulübe liderimizin rütbesini almak değil, sadece kıdemli olarak biraz yol göstermeliyiz diyorum...
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 4:51 am

Ah tamam o zaman. Evet. Yeni görevlere yönelelim.

Yok oldu kardeş. Diğerleri nerede bilmiyorum. Hepsi giriyor ama uğramıyorlar kulübeye. Aynı fikirdeyim Glau. Benim de amacım o değil ama kulübedeki tüm kardeşlere göre en kıdemli olanlar olarak böyle bir şey yapmamız gerekiyor.
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 5:09 am

Kesinlikle hayatım.. Şimdi birkaç göreve başlayalım diyorum, en azından kulübeye puan gelir.. Benim güzel kardeşlerim k*çlarını kaldırmasınlar, biz ikimiz uğraşalım sadece.. Böyle yapmaları sadece kulübeyi etkilemiyor, annemizde üzülecek...

Neyse, uygunsan başlayalım mı herhangi bir görevden?
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 5:12 am

Ah evet. Şu sıralar uygunum. İki işim var sadece, Kate ile ders rp'si yazmam ve SBS olayını halletmem gerek. Ders rp'sini yazarım, sonra başlarız ama 4 Haziran'a kadar biraz yavaş ilerler görevler.

Of, eski günlere döndüm Glau. Yine sadece ikimiz uğraşırdık. Smile
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 5:26 am

Tamam bitanem Smile Sen ders RP'ni bitir sonra bana haber ver yazalım.. Bencede yavaş ilerler, benimde LYS'lerim var :/

Haklısın Cass, yine biz uğraşıyoruz.. O zamanlar az kişiydik, şimdi çok kişiyiz ama.... Neyse, umarım bir gün kardeşlerimiz bir kulübeleri olduğunu ve sorumluluklarını hatırlarlar..
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 5:31 am

Tamamdır.^^

Evet. Tam tamına on üç kişiyiz ama sadece iki kişi aktif. Umarım yazın yeniden aktif oluruz. Smile
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 5:43 am

Umarım Cass, ama yazın ben pek giremicem :/ Malum, yazlıkta internet yok :/
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 5:54 am

Eh, şey... Ben de köye gidiyorum. *-* Online olabildiğimizce görev yaparız artık.
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 7:19 am

Umarım hayatım Smile
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 1:11 am

Ben diyorum ki, durgun diye kulübeden gitmek yerine, onu canlandırmaya çalışsak. Temizlik de duraksadı. Of. :/
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 6:30 am

Evet, olmazsa ikimiz yazalım hayatım? Daha önce yapmadığımız şey değil yaniii Very Happy
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 9:17 pm

İlk önce yeni kardeşlere merhaba diyecektim ama baktım hepiniz benden daha eskiymişsiniz çaylak kaldım -zaten öyleydim.Bu yüzden kulübe liderliğini daha tecrübeli olduğunuzdan dolayı ikinizden birine devretmek istiyorum.Birde görevim yerine getiremediğim özür dilerim Sbs'den sonra geri döneceğim.
Isabel Catherine Senta
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Isabel Catherine Senta

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 7:56 pm

Gizemimde gelmiş çok sevindirik oldum ben şu an. Razz Yavrularım sınavlar, okul, dersane derken kulübemle ilgilenemedim. Çok üzgünüm. Sad Ama bi silkelenip kendimize gelmeliyiz çünkü durum hiç iyi değil. Ben buradayım bundan sonraa. Very Happy Ee ne yapıyoruz? Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 563668
Sabrina Westin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Sabrina Westin

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 4:54 am

Abilerim, ablalarım merhaba! Görüşmeyeli nasılsınız? Very Happy
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeşler - Sohbet   Kardeşler - Sohbet - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 10:45 am

@Heres, SBS'den sonra buraya muhteşem bir dönüş yapacağını umuyorum, o yüzden liderlik sende kalmalı, eğer o zamanda görevini yapmazsan bir devir söz konusu olabilir.
@Sydney, yeap bebeğim bende geldim. Artık silkelenmeliyiz..
@Sabrina, selam tatlım Smile İyiyim ben sen nasılsın?

Kardeşler - Sohbet
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Kardeşler ve Arkadaşlar ~
» Yeni kardeşler
» Kardeşler-Tanışma :)
» Kardeşler İş Başında
» Kardeşler buraya!