Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni kardeşler

YazarMesaj
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

Yeni kardeşler Empty
MesajKonu: Yeni kardeşler   Yeni kardeşler Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 5:08 am

Hala buraya gelmenin şokunu atamamıştım.Demek benim Rea'dan başka kardeşlerimde vardı.Zack bize Rea ile benim odamızı gösterdi.Aslında fazla bir şeyim yoktu.Neler varsa dolaba güzel bir şekilde katlayıp koydum.Sonrada kitaplarımı çıkardım ve onları sıraya dizip yerleştirdim.Çalışma masamın çekmecelerine de dosya kagıtından isimler yazarak etiketledim.En üst kalemler ve silgiler ile doluydu.İkincisiyse günlük ve özel kalemimle doluydu.Son çekmeceyse eski hayatımda ile ilgiliydi.Rea'nın bunlara çok önem verdiğini biliyordum.Ama benim kadar olduğunu bilmiyordum.Aslında bunlar bir kaç çöp parçasıydı ama yinede eski hayatımı anlatıyordu.Bazen Rea'ya hak veriyordum.Eşyalarımı düzgünce dizdikten sonra Rea'nın yanına gittim.Her zamanki gibi yine toplayamıyordu.Ona biraz yardım ettim ve gülümsedim.Sonra salona geçtim.Herkes televizyon izliyordu.Bu bilmediğim bir kanaldı.Hangi kanal diye baktım ve Olimpos Tv yazıyordu.Merakla izlemeye başladım ama bunlar sıkıcıydı.Tanrıların neler yaptıkları filan vardı.En sonunda altan bir altyazı geçti.Burada bizim ismimiz yazıyordu.Tekrar okuyunca kampa hoşgeldiniz yazısıydı.Derin bir oh çektim.Sonra mutfağa gittim ve buzdolabını açtım.Çok iğrençti ama bir kola alabildim.Hava çok sıcak olduğu için içinede bir buz attım.Tekrar televizyona bakmaya gittiğimde Zack kanalı değiştirmişti.Bir dizi vardı ama hiç izlememiştim.Merakla izlemeye başladım.Bu film savaşı anlatıyordu.İkinci dünya savaşını.Bende dizi sanmıştım salak gibi.En sonunda film bitti ve Zack "Hadi çocuklar herkes dışarı" dedi.Herkes dışarı çıktı Rea ve ben kalmıştık.Zack bize "Sizler uyuyabilirsiniz.Karanlığın çocuğu olduğumuz için biz geceleri uyumayız.Yarın bizim gibi gezersiniz." dedi.Hemen yatağıma gittim ve ilk günümü düşündüm.Yeni kardeşlerim vardı ve geceleri gezmemiz gerekiyordu.Bir an kendimi rüyada sandım ama gerçekti.Bunların hepsi gerçekti.En sonunda çok uykum geldi.Günlüğüme hepsini yazdım.Işığı kapatım yattım.
http://blgsyrs.sozlukspot.com/

Yeni kardeşler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Gelen Kardeşler İçin Tanışma Bölümü...
» Kardeşler İş Başında
» Kardeşler-Tanışma :)
» Kardeşler ve Arkadaşlar ~
» Kardeşler - Sohbet