Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşler buraya!

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kardeşler buraya! Empty
MesajKonu: Kardeşler buraya!   Kardeşler buraya! Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:28 am

Pekala...
Artık eskisi gibi olmayacağız. Çok çok daha iyi olacağız. Abimin desteğiyle bu kulübe yükseldi. Şimdi o ara verdiğine göre bu görev bize düşüyor. Herkes adam gibi yapacak görevlerini. Abimin uğraşlarıyla bu duruma gelen kulübeyi hep zirvede tutmamız gerekiyor. O yüzden herkes iş başına!
Shylâ Fackrell
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Shylâ Fackrell

Kardeşler buraya! Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşler buraya!   Kardeşler buraya! Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:52 am

Kesinlikle haklısın canım. Aras kulübesinin görevi Adrian Black ( abim) ara vermiş bile olsa en iyisini yapabilmek... Sırf bu yüzden çalışacağız...
L.Misuzu Flandre

L.Misuzu Flandre

Kardeşler buraya! Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşler buraya!   Kardeşler buraya! Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 4:29 am

Offf hala "gitmesiiiiiiiin" şeklinde bağırtılarda bulunsamda bende olabildiğince yardım etmeye çalışacağım...
Arthur Murray

Arthur Murray

Kardeşler buraya! Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşler buraya!   Kardeşler buraya! Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 6:49 am

Adrian'la daha tanışmamış olsamda gitmesine üzüldüm...Bu hafta beni yok sayabilirsiniz, sınavlarım var bunun için ancak 15-30 dakika girebiliyorum bu hafta için rp yazamayacağım. Sad
Misafir
Misafir

Kardeşler buraya! Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşler buraya!   Kardeşler buraya! Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 7:05 am

Bu hafta diye bir koşul yok zaten. Genel olarak boş vakit bulduğunuzda görevleri yapsanız yeterince katkıda bulunursunuz.

Kardeşler buraya!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kardeşler gelin buraya
» Yeni kardeşler
» Kardeşler-Tanışma :)
» Kardeşler ve Arkadaşlar ~
» Kardeşler - Sohbet