Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Serena Su Hanzadeoğlu

3 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Serena Su Hanzadeoğlu Empty
MesajKonu: Serena Su Hanzadeoğlu   Serena Su Hanzadeoğlu Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 8:38 am

Kulübemde bulduğum ve bir anda gözümün önünde beliren yeşil ok ve yay beni şaşırtmaya yetmişti. Kim tarafından gönderildiğini bilmiyordum ama bu bir işaret olabilirdi. Okun üzerindeki Baykuş şekline tıklayınca birden bileziğe dönüştü. Üstünde baykuş objesi duruyordu. Mini minnacıktı. Gülümsedim ve koşarak kulübeden çıktım. Annemin gönderdiğini düşünüyordum. Bugünlerde gösterdiğim başarılardan dolayı olabilirdi. Ok atma dersliğine vardığımda yüzümü üzüntüyle buruşturdum. Buraya büyük ihtimalle Apollon çocukları bakıyordu ve biz genelde hepsiyle iyi anlaşmıştık. Yüzümü buruşturmayı kestim ve eğitmenimi beklemeye başladım. Bir yandan da ok ve yayımı inceliyordum. Gerçekten mükemmel bir uyuma sahipti. Adeta benim için yaratılmıştı. Arkamdan gelen neşeli sesi durunca ok ve yayı tekrar bileziğe dönüştürdüm. Eğitmenimin kim olduğunu görmek için sabırsızlanıyordum.
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Serena Su Hanzadeoğlu   Serena Su Hanzadeoğlu Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 1:57 am

"Selam Sere, Athena çocukları bu günlerde buralara çok uğruyor" dedim. Sere okçuluk sınıfına gelmişti. Sanırım dersliklerin getirdiği artistlik akımına oda kapılmış artist bir sınıf olan okçuluk dersliğine katılmaya karar vermişti ya da bana haber falan da getirmiş olabilirdi.

"Hımm Yon, bir kaç şey öğrenmek için geldim" dedi. Öğretmeninin ben olmasından memnun değil gibiydi. Öğrenmek iyidir diye geçirdim içimden ama bunu söylemedim ardından konuştum.

"Yay ve ok takımın varsa hemen başlayalım. Ve birde bir sorum var bu derslikten neler bekliyorsun ?" dedim.

Gecikme için kusuruma bakma. Öyle unutuyorum arada Very Happy
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Serena Su Hanzadeoğlu   Serena Su Hanzadeoğlu Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 7:53 am

Yay ve ok takımım vardı. Kenarlarından baykuşlar, yeşil-beyaz ve pembe taşların sarktığı bileziğe dokundum. Yon şaşırmış gibiydi. Bileziğimdeki en büyük baykuşun gözlerine dokundum ve hemen yay-ok’a dönüştü. Gülümsemem yüzüme yayılmıştı. Yon’un meraklı bakışları bile beni sevindirmeye yetmişti. Sorusu aklıma gelince kendimi beğenmişliği bıraktım ve düşündüm. Bu dersten beklentilerim ne olabilirdi? Yanıtı basit ve kolaydı. ‘‘Tabi ki de yay ve ok kullanımında harika olmak istiyorum! Elime ne geçerse kullanabilmek benim için önemli. Bunu yapamayan biri gerçek anlamda asla kahraman olamaz.’’ Kesinlikle böyleydi. Yon’un bakışları üzerimde gezdi. Büyük ihtimalle düşünüyordu. Ne düşündüğünü merak etmeden de edemiyordum. Düşüncelerime ara verdim ve sordum. ‘‘Ee haydi başlayalım. Bir an önce eğitime başlamak istiyorum!’’ Sabırsız bir çocuk gibiydim adeta. Hemen halledip bitirmek istiyorum. Yon’un tepkisini merakla beklemeye başladım.
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Serena Su Hanzadeoğlu   Serena Su Hanzadeoğlu Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 5:21 am

Olimpos'taki işleri ve ormanda düzenlediği avlar yüzünden uzun zamandır okçuluk dersliğine uğramıyordu. Apollon'un ve onun yokluğunda, derslik ile ilgilendikleri için iki yeğenine de minnettardı ama bu bir şeyi değiştirmezdi. Onun da bazen gidip ders vermesi gerekti. Derin bir nefes aldıktan sonra saklandığı yerden, hedef aldığı avına atışını yaptı. Son zamanlarda, avcılarını ve onu rahatsız eden bir cehennem tazısıydı bu. Kolay hedef. Yüzünde son zamanlarda kullandığı soğuk bir gülümseme oluşurken, az önce öldürdüğü tazıya yaklaştı. Cehennem tazısı acı çekmesin diye, onu vurduğu damara bir an için rahatsız bir şekilde baksa da okunu çekip, eski parlaklığına getirdikten sonra kılıfına koydu. Son bir kez çevresine bakındıktan sonra, gözlerini kapattı ve melez kampının ormanında dururken, bir anda ok atma teknikleri sınıfında buldu kendini. Bakışlarını, ders almaya gelmiş öğrencilerin üzerinde gezdirirken, sevdiği ve zamanında avcılarına katılmasını istediği Sere ile ona ders veren, avcısının şu vazgeçemediği sevgilisini gördü. Onlara doğru yaklaşırken Yon'a yüzünde soğuk bakışları ve tıpkı bakışları gibi soğuk bir gülümseme ile baktı. İki melez de duraksamış, bir anda yanlarına gelmiş Tanrıça'ya şaşkınlıkla bakıyorlardı. "Serena'ya ben ders vereceğim. Sen diğerleri ile ilgilen." Onun bir şey söylemesine fırsat vermeden arkasını döndü ve Sere'ye baktı. Ama kıza döndüğünde bakışları bir anne edasıyla sıcak ve gülümsemesi içtendi. "Daha derse başlamadınız sanırım. Güzel. O zaman hemen başlayalım. Beni izle." Hedef tahtasının yüz adım ilerisine geldiklerinde durdu ve Sere'ye atış yapması gereken yeri işaret etti. "İlk olarak bu konuda ne kadar yetenekli olduğuna bakacağım. Ona göre de sana neler öğreteceğimi belirleyeceğim." Dedi ve kenara çekilip, onun atışını yapmasını bekledi.

Serena Su Hanzadeoğlu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serena Su Hanzadeoğlu
» Serena Su Hanzadeoğlu
» Serena Su Hanzadeoğlu
» Serena Su Hanzadeoğlu
» Cansel Emilie Hanzadeoğlu.