Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Serena Su Hanzadeoğlu

3 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Serena Su Hanzadeoğlu Empty
MesajKonu: Serena Su Hanzadeoğlu   Serena Su Hanzadeoğlu Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 8:25 am

‘‘Ben yeteneksiz değilim tamam mı?’’ Kıza sinirle bağırdım. Tanrım, lanet olsun! Bir Afrodit kızı ile kavga ediyordum. Annemin beni görmemesini de umut ediyordum tabi ki. Athena kızının, bir Afrodit kızı ile kavga etmesi ne kadar büyük bir rezillikti bunun farkında mıydınız? Oldum olması 3-4 kişi hariç Afrodit kızlarından nefret etmiştim zaten. Kıza gözlerimi kıstım ve öfkeyle baktım. Kız umursamazca tırnaklarına baktı ve cevap verdi. ‘‘İyi, siz Athena çocuklarından ölesiye nefret ediyorum zaten. Düello da görüşürüz tatlım.’’ Düello mu? O lanet kız benimle düello mu yapacaktı? Üzgünüm ama bu cesareti nasıl buluyordu? Hangi yüzle? Ben ki kampta çaylakların yıllarca en korktuğu melezlerden biriydim. Lanet olsun! Sinirle ayağımı yere vururken kız uzaklaşmaya başlamıştı. Sesimin yüksek ve güçlü çıkması için bağırdım. ‘‘Görüşürüz seni lanet süslü kız!’’ Derslikte olduğumu unutmuştum aslında. Herkes bana bakıyordu. Gözlerimle etrafı süzdüm ve tekrar bağırdım. ‘‘Çocuk oynamıyor burada işinize dönün!’’ Herkes işine döndükten sonra derin bir nefes aldım. Burası neresi miydi? Silah ve zırh yapımı dersliğiydi. Summ ve Lucy’nin ısrarları ile buraya gelip eğitmenimi beklemeye başlamıştım. Kızı düşünmemeye çalıştım ve cebimdeki mp3’ü çıkardım. Gözlerimi kapatarak dinlediğim şarkıyı mırıldanmaya başladım. Yanıma gelen kişi omzuma dokunduktan sonra çığlık attım. Galiba bu bir hataydı.
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Serena Su Hanzadeoğlu   Serena Su Hanzadeoğlu Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 10:27 pm

Serena... En nefret ettiği kızlardan biriydi. Nefret etmesinin asıl sebebi Stephan'ın sevgilisi olmalıydı. Stephan'ı sevmemesi de başka bir sebepti. Ama her neyse. Boş gözlerle Serena'yı izliyordu. Kız hala onun farkına varmamıştı. Arkadan ne kadar güzel göründüğünü düşünüyordu bir yandan da. Gerçekten! Stephan şanslı olmalıydı. Omzunda bir el hisseden kızların çığlıklarına alışmıştı artık. Bu da yirmi dört saat odasına kapanmış içinde Selene adlı karakterlerin geçtiği korku filmlerini izleyerek olmuştu. Aslında onun burada ne işi olabilirdi ki diye düşünmüyor değildi. Üzerinde fazla durmamaya çalıştı. "Hoş geldin Athena kızı. Seni buraya getiren nedir? Yolunu mu şaşırdın?" Sesinde alay vardı. Kız sonunda ona dönmüştü. Gri gözlerini öfkeyle kızmıştı. Büyük ihtimalle Athena kızlarının korkuyla çığlık atması sık karşılaşacağı bir şey değildi. Gözlerini kızın bedeninden ayırdı. Yapması gereken daha önemli işler vardı. Serena'yı çekemezdi daha fazla. Silah yapımını öğrenmek için gelmiş olamazdı ya? Büyük bir ihtimalle Alex'in olmadığını ve onun bu dersin eğitmeni olduğunu biliyordu. Onu buraya getirecek nedeni düşünmeye başlamıştı. Ama sonunda Serena'nın cevabı da aklında ki tuhaf soruları yok etmeye yardımcı olmuştu. Hızla arkasını dönerek dikkatini Serena'ya verdi.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Serena Su Hanzadeoğlu   Serena Su Hanzadeoğlu Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 3:49 am

Ed mi? Alex neredeydi? Lanet olsun! Tabi ki… O gelmeyecekti ve tek eğitmen Eduard’tı. Bu çocuğun aptalca davranışları beni çileden çıkartıyordu. Bir zamanlar öğrencimdi kendisi, şimdi ise düşmanım mıydı? Büyük ihtimalle. Zaten o Selene ile takıldığından beri oldukça değişmişti. Maya ile ne kadar uyumlu çifttiler halbuki. Sıkıntımı gizlemeye çalışırken konuşmaya başlamıştı bile. ‘‘Hoş geldin Athena kızı. Seni buraya getiren nedir? Yolunu mu şaşırdın?’’ Ne kadar saçma bir soruydu böyle. Lanet olası kendini beğenmiş çocuklar. Hepsi aynıydı zaten. Sesindeki alaycılığın farkında değildim sanki. Gözlerimi kıstım ve konuşmaya başladım. ‘‘Hoş bulduk Eduard. Beni buraya getiren sence ne olabilir? Mantıklı davranmak gerekirse eğitim için buraya geldim. Zırh ve silah yapımı için. Rahatsız olduğunun farkındayım ama kusura bakma. Bir eğitmensen eğer iyi kötü beni öğrencin olarak kabul etmek zorundasın.’’ En sinsi yüz ifadem ve sesimi kullanmıştım. Tabi ki de o bir eğitmendi. Düşmanım bile olsa bana burada bir şeyler öğretmek zorundaydı. İstese de istemese de… Annem boşuna kamp müdürü değildi. Küçücük bir hatasında onu görevinden alıkoyabilirdim. Bazen kötü olabiliyordum. Doğamda vardı bu. Eh bu yüzden de bana iyi davranmak zorundaydı. Sinsi yüz ifade değiştirdim ve küçük bir kahkaha attım. ‘‘Eh hadi o zaman başlayalım.’’ Sevimli görünmek için kendimi zorlamama gerek yoktu. Eduard çoktan buna sinir olmuştu bile.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

MesajKonu: Geri: Serena Su Hanzadeoğlu   Serena Su Hanzadeoğlu Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 4:29 am

Yeni eğitmen olmuştum ve öğrencilerimi fazla bekletmeden dersliklerin yolunu tuttum. Oraya varmam fazla uzun sürmedi. Hemen Silah ve Zırh Yapımı Sınıfı'na gittim. İçeri girdiğimde Sere'yi ve Ed'i gördüm. "Selam!" dedim. ve yanlarına gittim. Ed "Hayrola?" diye sordu. Güldüm ve "Bende artık yardımcı eğitmenim." dedim. Ed ilk önce inanmadı ama sonra inanıp bana sarıldı ve tebrik etti. Sere de beni tebrik ettikten sonra Ed "Sere'yi sen al istersen." dedi. Sonra da ona kötü bir bakış attı. Sere'yle Ed'in iyi anlaşamadığını biliyordum. Onun için hiç yadırgamadım. Sere "Evet Elena, buna çok sevinirim." dedi ve o da Ed'e kötü bir bakış attı. Ortalık daha fazla karışmadan "Tamam Sere'ye ben ders vereyim." dedim. İkisi de buna çok sevindi ve Ed Sere'ye kötü kötü bakarak yanımızdan ayrıldı.

Serena Su Hanzadeoğlu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serena Su Hanzadeoğlu
» Serena Su Hanzadeoğlu
» Serena Su Hanzadeoğlu
» Serena Su Hanzadeoğlu
» Cansel Emilie Hanzadeoğlu.