Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine

3 posters
YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine Empty
MesajKonu: Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine   Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 2:19 am

Tribünlerdeki ıslık çalan kalabalığa gözlerimi devirip,bir süre sonra karşımda duran Claire'a baktım.Oda en az benim kadar kalabalıktan tırsmış görünüyordu ama ikimizde bedenimizle duygularımızı saklamak konusunda ustaydık.Ordan bakıldığında halimden oldukça emin ve hırslı görünüyordum.Yani umarım öyle görünüyorumdur.Claire,annesi Afrodit olsa bile,süsünden çok uzak ve tehlikeli görünüyordu. "Sadece eğlenmek için geldik,değil mi?" diye sordum.Claire,başını salladı ve gülümseyerek cevap verdi. "Elbette," İlk başlardaki korkum sanırım hiç düello yapmadığımdan kaynaklanıyordu.Ama biliyordum ki,düello başladıktan sonra içimdeki korkunun yerini hırs alacaktı.Her zaman öyle değilmidir zaten?Canavarlarda uzaktan korkutucu görünür ama onlarla savaşırız,elimizden başka birşey gelmez.
Birden ufak bir eğlence için yapılan düelloyu büyütüp canavar saldırısına çevirince başımı sallayarak düşüncelerimden uzaklaştım.Aslında çoğu zaman ok kullanırdım.Ok kullanmak konusunda kkılıçtan daha iyi olsam da,düello kurallarına göre ok kullanmak yasaktı.Kılıçta kullanmıştım ve umarım şimdi de canavarlarla dövüşürken ki gibi ustaca kılıcımı sallayabilirdim.Sağ elimde duran kılıcı elimde çevirdim ve içimde yükselen adrenalini bastırmaya çalışarak seslendim. "Ben hazırım.Başlayabiliriz." Yanımızda bulanan Lucy bize bir adım daha yaklaştı ve cevap ister gibi Claire'a baktı.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine   Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 10:43 pm

Seyirciler, heyecanla düellonun başlamasını istiyorlardı. Çok sabırsızlardı. Ben ise biraz korkuyordum. Fakat bunu belli etmemek için elimden gelen her şeyi yapıyordum. En azından yapmaya çalışıyordum. Herzaman kılıç kullanırdım. Bu yüzden kılıcımın iyi olması gerekitken benim kılıcım o kadarda iyi değildi. Hiç dersliğe gitmemiştim ama bu düello sayesinde karar verdim. Bu düellonun sonucu ne olursa olsun hemen kılıç dersliği almaya gidecektim. Seyirxcilere birkez daha baktım. Hepsi o kadar heyecanlıydılar ki. Hepsi bağırarak bize cesaret vermeye çalışıyordu. Bana ise sanki ordan çıkıp üzerime atlayacaklar gibi geliyordu.

Gözlerimi karşımda duran düüello yapacağım Ange diktim. Ange yay-ok takımını çok iyi kullanırdı. Onla daha önceden gittiğimiz macerada bunu bana kanıtlamıştı. Kılıca gelince. Kılıcı nasıldı bilemiyorum ama onunda iyi olduğuna emindim.

Bu düello sadece eğlenme amaçlı olacaktı. Yani bu kendimizi görmemiz için tatlı bir düello olacaktı. Snge kendini iyicene hazır hissedince
"Ben hazırım.Başlayabiliriz." dedi. Hakemimiz olan Lucy, aynı cevabı bendende duymak istiyordu. Gözlerimi kapattım derin bir nefes aldım ve " Bende hazırım. Hadi başlayalım. " dedim. Sonra gözlerimi açtım. Seyirciler alkış tutuyorlardı. Düello salonunda müthiş bir hava vardı.

Lucy, düelloyu başlatacak sözleri söyledi.
" Her iki kişide hazır olduğuna göre DÜELLO BAŞLASIN. " Düello artık başlajmıştı. Kılıcımı bütün güzümle tutuyordum.
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine   Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 11:15 am

İlk tur puanları

Ange, 5. Kurgu ve yazım kuralları açısından değerlendirdiğimde, bu puanı almayı başardı rp.

Claire, 6. Yazım açısından daha iyiydi. Uzunluk farkı da etken tabii.

*Öneri yapmam gerekirse, tasvirlere biraz yer verin.

İkinci tura geçildi.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine   Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:37 pm

Bilmediğim bir nedenden yada ilk defa bir arkadaşıma saldıracağımdan kılıcımı oynatamıyordum.Sanırım ilk hamlenin Claire'dan gelmesi beni rahatlatacaktı.Aslında,buraya Claire'la gelmenin kötü bir fikir olduğunu düşünmeye başlamıştım.Sonuçta,Claire benim en yakın arkadaşlarımdan biriydi ve ona saldırmak düşüncesi hareketlerimi engelliyordu.Claire bakıp dudaklarımı büzdüm.Ona,buraya eğlence için geldiğimizi hatırlatmak istiyordum.Claire başını salladı,anladığını göstermek istercesine.Trübünlerden kulakları sağır edici ıslıklar ve bağırışlar yükseliyordu.Onlarda sabırsızlanıyorlardı.biliyorum,bir savaşa başlarken,kesinlikle bir plana ihtiyaç duyarsın ama ben herkesin gözleri benim üzerimdeyken ve Lucy,puan vermek için dikkatle bizi izlerken beynim tamamen boşalıyordu.

Derin bir nefes aldım ve kılıcımı öne doğru fırlattım.Claire,bir kaç adım geri çekilerek kılıcımı karşılayacak mesafeye geldiğinde kılıcı kaldırdı ve kılıçlarımız büyük bir gürültüyle buluştular,buluştukları yerde kırmızı kıvılcımlar çıktı.Kılıcımı geri çekip onunla birlikte bir kaç adıım arkaya ilerledim.İlk olarak aklımdaki düşünceleri tekrar hizaya soktum.Artık,vücudumda büyük bir dozda adrenalin dolaşıyordu.Ve bu durumda olmak planlamama yardımcı oluyordu.Birden Claire'ın kılıcının bana yaklaştığını gördüğüm anda yana çekildim ve omzumu dikleştirerek kılıcımı kılıcına savurdum.Claire hırslanarak geri çekildi.Onun boş anını bulmayı bekleyebilirdim ama bu uzun bir süre olabilirdi ve o süre için de yenilip yenilmeyeceğimi garenti edemezdim.Onun yerine aklıma şimşek hızıyla şuana kadar türettiğim en iyi fikir geldi.Saldıramıyorsam,şaşırtabilirdim.

Koşarak Claire'ın üzerine atladım.Kılıcımı büyük bir hızla karşılamak ister gibi kılıcımın hizasına kaldırdı ve o andan yararlanarak kılıcımı kolunun altına,savuramayacağını düşündüğüm bir yere gönderdim.Claire şaşkınlıkla bir kaç adım geri çekildi ve şaşkınlığın verdiği refleksle kılıcını aşağıya indirdi.Kılıcını düşürmek çin bileğimi döndürdüğüm anda Beklemediğim bir yerden Claire'nin kılıcı karşıladı beni.Planımın işe yaramadığını gördüğüm de söylenerek geri çekildim.Belki işe yaramamıştı ama kesinlikle çok yaklaşmıştım.Hem bu,başka bir planımın olmadığını göstermiyordu.yüzüme sinsi bir gülümseme yerleştirip Claire'a bakmaya başladım.

En son Ange Morgan Lamartine tarafından Perş. Mart 17, 2011 12:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine   Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 10:03 am

Ange, beni şaşırtarak yenmeyi denemişti. Refleksleri kuvvetli olmasa da yenecekti. Refsleklerimle Ange'in kılıcını karşılayınca Ange birkaç adım geri çekildi ve sinsi sinsi gülümsemeye başladı. Aklından bir plan geçtiğini anladım. Fakat şu an ne yapmam gerektiğim hakkında hiçbir fikrim yoktu. Kılıcımı sıkı sıkı tutuyordum. Benimde plan yapmam gerekiyordu. Yoksa kazanmam çok zor olacaktı ve ben kazanmak istiyordum. Ange bakışlarıyla bir yandan bunun sadece bir eğlence olduğunu hatırlatıyor bir yandan da beni yenmek istiyordu. Bende bakışlarımla bu düellonun sadece eğlenceden ibaret olduğunu onayladım.

Ange'nin yüzünde sinsi bir gülümseme vardı. Aklında ki planlar beni korkutmuştu açıkçası. Fakat korkumu belli etmemeye çalışıyordum. Arkadaki trübünden gelen tezahurat sesleri beni rahatsız ediyor, dikkatimi bozuyordu. Bu kadar küçük bir salona bu kadar insan nasıl sığabilmişti ki? Açıkçası çok şaşırmıştım yada az kişi vardı ama o kadar çok bağırmalarından bana çok kişi gibi geliyordu. Tribünde ki sesler o kadar fazlaydı ki sanki herkes buraya toplanmış ve bağırıyorlardı. Arkamı dönüp baktığımda bir tane bile bağırmayan biri yoktu. Buda benim dikkatimi fena halde dağıtıyordu. Ne kadar Ange'in hareketlerine odaklanmak istesemde bir türlü yapamıyordum. Tam olarak oraya odaklanamıyor bir kulağım hep tribünde oluyordu. Birden tribündeki tezahurat sesleri Ange'in kafasından geçenler kadar sinsi bir fikir getirdi aklıma. Buda benim yüzümde kocaman bir gülümsemeye sebep oldu. Ange bana ne düşündüğümü anlamaya çalışır gibi bakıyordu. Ben ise sadece gülümsüyordum. Bu fikir açıkçası içimi rahatlatmıştı.

Fikrimi bir kez daha aklımdan geçirdim. Tezahurat sesleri benim dikkatimi dağıtıyorsa çok büyük ihtimalle Ange'in de dikkatini dağıtıyor olmalıydı. Bende bu dikkatsizlikten yararlanıp kılıcımı sallayabilirdim. Doğru anı bekledim ve en uygun zamanı bulunca, Ange yüzünü birkaç saniyeliğine çevirince kılıcımı bütün gücümle salladım. Fakat Ange kolay yenilebilecek bir rakip değildi. Çok dikkatliydi ve benim o kadar dikkatim dağılırken Ange'in hiç dikkati dağılmamıştı. Bütün dikkatini benim hareketlerime odaklamıştı. Bu yüzden de kolayca havadaki kılıcıma gürültülü bir şekilde karşılık verdi. Kılıçlarımız havada buluşunca tribündeki seyirciler coştu. Islık sesleri daha da arttı. Herkes bizi heyecanla nefesini tutarak izliyordu. Salonda müthiş bir hava vardı. Bu Ange'le benim motivasyonumu oldukça yükseltiyordu.

Claire Angel Deeply&Ange Morgan Lamartine
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Claire Angel Deeply
»  Claire Angel Deeply
»  Claire Angel Deeply
»  Claire Angel Deeply
»  Claire Angel Deeply