Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Keyfim yerinde değil hadi o zaman tarlaları biçiyim!

YazarMesaj
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Keyfim yerinde değil hadi o zaman tarlaları biçiyim! Empty
MesajKonu: Keyfim yerinde değil hadi o zaman tarlaları biçiyim!   Keyfim yerinde değil hadi o zaman tarlaları biçiyim! Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 5:26 am

Antrenmanım yeni bitmiş ve etrafta geziniyordum. Aslında kulubeye gitmem gerekirdi ama buralarda fazla arkadaşım olmadığı için etrafta biraz geziniyim dedim ve yürümeye devam ettim. Belki birileriyle arkadaş olabilirim. Yürümeye devam ederken bir şey hatırladım ben içine kapanık biriyimdim ve insanlarla konuşma başlatmayı pek beceremem,diğer melezlerinde benle konuşma başlatmayacağını bildiğimden yine yalnız kalacağımdan emindim. Tam kulubeme geri dönecekken. ''Amaaan neyse!'' dedim ve yürümeye devam ettim. Neredeyse kampın heryerini gezdikten sonra sinirlerim ve moralim altüst olmuştu. Tamam herkezin koşup benle arkadaş olmak için yalvarmayacağını biliyordum ama hiçkimsemi arkadaş olmak istemez be! Sinirli bir şekilde yürümeye devam ettim. Nereye gittiğimi bilmiyordum sadece yürüyordum tek bildiğim şey bir şeyler kesmem gerektiğiydi. Sonra tarla gibi bir yere vardım. Tarlanın içinde gezerken sinirlerime hakim olamayıp. Katanamı çıkardım ve bir asma dalını kestim. Tam bunu birkez daha yapacakken bir parlama oluştu. Parlamanın içindeki tanrıça Athena idi. Bana sinirli gözlerle bakıyordu. O gri ve korkutucu gözleri gördükten sonra ağzımdan tek bir laf çıkmıştı ''Eee. Merhaba?''

Keyfim yerinde değil hadi o zaman tarlaları biçiyim!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kendini yerinde hissetmek..
» Alışverişin En Güzel Yerinde Canavarların İşi Ne?
» Kardeşimle Ceza Tarlaları!
» Ceza Tarlaları İçin İzin
» Çalınan Kolye (Asphodel Tarlaları'nın devamı)