Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşimle Ceza Tarlaları!

YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Kardeşimle Ceza Tarlaları! Empty
MesajKonu: Kardeşimle Ceza Tarlaları!   Kardeşimle Ceza Tarlaları! Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:51 am

Kulübemizde kardeşim Artur'la oturmuş sohbet ediyorduk. Diğer kardeşlerim yoklardı her zaman ki gibi. Canımız sıkılmaya başladı. Tamam sohbet güzeldi ama macera daha da güzel olabilirdi. Nasılsa sohbeti her zaman edebilirdik. Birlikte macera yaşamayı seçtik. Şimdiki sorun ise nerde yaşayacağımızdı. Artur birden ceza tarlaları dedi. Güzel bir fikirdi. Benimde hoşuma gitmişti. Orda kötü ruhlar varmış ama sonuçta yanımda kardeşim vardı. Artur beni nasılsa korur diye kabul ettim. Aslında biraz korkuyordum. Daha önce oraya hiç gitmemiştim. Artur'da aslında biraz korkuodu ama korkmuomuş gibi gözükmeye çalışıodu. Nasılsa erkekti cesur olmalıydı. Kardeşimle birlikte ceza tarlalarına yürümeye başladık. Yürürken orda ne yapacağımızı düşünüyorduk.

- Başımıza kötü bir şey gelmez dimi Artur?

Kardeşimle Ceza Tarlaları!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza Tarlaları İçin İzin
» Çalınan Kolye (Asphodel Tarlaları'nın devamı)
» Keyfim yerinde değil hadi o zaman tarlaları biçiyim!
» Kardeşimle Tanışıyoruz
» Kardeşimle Okçuluk