Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ceza Tarlaları İçin İzin

2 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Ceza Tarlaları İçin İzin Empty
MesajKonu: Ceza Tarlaları İçin İzin   Ceza Tarlaları İçin İzin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 8:48 pm

Ceza tarlalarına inerek kötü ölülerle karşılaşmak istiyordum.Bunun için tabi ki Hades'ten izin almalıydım.Bunun için onun yanına gitmem lazımdı.Hades'in Sarayı'na bir Hades çocuğunun yardımıyla gitmeliydim.Bunun için Stella'dan yardım istedim.Beraber gidecektik.Onu bekledim ve Hades Sarayı'na gitmek için sabırsızlandım.
http://www.platis.forummum.net
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Ceza Tarlaları İçin İzin   Ceza Tarlaları İçin İzin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 9:31 pm

Çok uykum vardı ama Sat'a söz verdiğim için erkenden kalkıp Sat ile buluşacağımız yere gittim. Kamptan ayrılmama bir gün kalmıştı.

"Günaydın Sat, maceraya hazır mısın?" diye sordum gülümseyerek. Başını sallayarak gülümsedi. Biraz gergin olduğu gözlerinden anlaşılıyordu.

"Biraz mide bulantısı ve baş dönmesi çekebilirsin" dedim ve gölge yolculuğu ile onu yeraltna, babamın sarayına getirdim. Sat'ın yüzü yeşilimsi bir renk almıştı. Babam bizi görünce tahtından inip yanıma geldi.

"Yine mi melezler" dedi gözlerini devirerek.

"Çok kabasın baba" dedim. Babam gülümsedi.

"Yeraltında olunca diğer tanrılar kadar melezlerle uğraşmayacağını sanırsın değil mi? Ama nerdee!"

"Baba!!!"

"Tamam, tamam. Söyleyin bakalım neden geldiniz?" dedi Sat'a dönerek. Sat kendini birazcık toplayınca babama cevap verdi.

(Sat Smile )
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Ceza Tarlaları İçin İzin   Ceza Tarlaları İçin İzin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 9:47 pm

Çok heyecanlıydım.Aynı zamanda korkuyordum.Hele bir de yalnız başıma gelmeye kalksaydım...

İyi ki Stell teklifimi kabul etmişti.Hades'e dönerek:
"Efendim..Ben Ceza Tarlaları'na gitmek istiyorum.İzninizi rica ediyorum." diyerek korkak bir tavır sergiledim.

Ardından Stell'e baktım.Korkuyordum açıkçası.Ardından Hades'in sesi duyuldu:
"İzin veriyorum avcı.Gidebilirsin."

Stell'in kulağına:
"Nasıl gideceğim bir fikrin var mı?" dedim.Belki bana bu konuda da yardım edebilirdi.

Saraydan çıkmak ya da kalmak için onu bekliyordum.Stell bana yardımcı olabilirdi.

(Stell Smile )
http://www.platis.forummum.net
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Ceza Tarlaları İçin İzin   Ceza Tarlaları İçin İzin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 9:57 pm

"Ceza tarlalarının yerini biliyorum. Hadi gel" dedim ve çekiştirerek onu saraydan çıkarttım. Babama çok kızmıştım.

"Stella, arkadaşını bırakıp geri dönecek misin?" diye sordu babam. Öfkeyle ona döndüm.

"Neden soruyorsun?"

"Bir sorunumuz var. Ve senden yeni üvey kardeşini de alıp gelmeni istiyorum" dedi.

"Yeni üvey kardeş mi??" diye sordum.

"Persephone'nin bir kızı var" dedi. Sinirlerine zor hakim olduğu anlaşılıyordu. Birazdan patlayacaktı. Ve o çok sinirlyken Sat'ın burada olması hiç iyi olmazdı.

"Tamam baba, tekrar geleceğim" dedim ve Sat ile birlikte ceza tarlalarına yöneldik.

(Sen cez tarlalarında başlığı aç istersen Sat Wink )

Ceza Tarlaları İçin İzin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşimle Ceza Tarlaları!
» Benim için müjde..! Sizin için bilemem :)
» Çalınan Kolye (Asphodel Tarlaları'nın devamı)
» Keyfim yerinde değil hadi o zaman tarlaları biçiyim!
» Ceza Uyarısı