Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben ve Güzel(!)Medusa

YazarMesaj
Drew Anderson
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu

Ben ve Güzel(!)Medusa Empty
MesajKonu: Ben ve Güzel(!)Medusa   Ben ve Güzel(!)Medusa Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 5:08 am

Tamam.Ben ve Andrew tarlaları mahvettikten sonra Kherion bize Andrew'e söylediğim gibi"Güzel(!) bir görev"verdi.Andrew tahmin ettiğim gibi yolda kaçıp New York'a gizlendi.Kısacası sıvıştı.Ha bu arada görevin ne olduğunu söylemeyi unuttum.Medusa'yı ziyarete(!)gidecektik.Daha doğrusu gidecektim.Ah şu Andrew.Her görevde zorlandığı an sıvışıyordu.
Her melezin en az bir kere ziyaret ettiği Dünya Güzeli(!)Medusa'nın inine vardığımda etraf heykel kaynıyordu."Ben de bunlara katılmasam iyi olur."diye düşünürken elim bilekliğimdeydi.Etrafımdaki heykellere bakınca kamptan birkaç melez bulabiliyordum.Kherion niye bu cezayı vermişti ki bana.Bu cezaya "Kolay Ölüm" bile denilebilirdi.Ben bunları düşünürken masada ki drahmileri gördüm.Biraz drahmi alsam iyi olurdu.Drahmileri cebe indirince bir şey bana tısladı ama etrafıma bakınca hiçbir şey göremiyordum.Ta ki Medusa :
-Drew Anderson.Bu drahmileri almak seni iyi bir yere götürmüyor,diyene kadar.Drahmilere ne olmuş ki diye düşündüm.Onlara ihtiyacım vardı.Neyse;bunları düşünmektense gözlerimi sıkı sıkıya kapatmayı tercih ettim.Medusa:
-Olmaz böyle.Hadi bak bana.Zaten eninde sonunda canavarlar seni öldürecek.Bari küçük bir melez heykeli ol,dedi.Küçük mü?Tamam kampa yeni geldim ama çok ta küçük sayılmam.Ben bağırıyordum:
-Asla,asla sana bakmam.Lanetlisin sen.Hem birazdan öleceksin,deyip Yıkımı çalıştırdım.Ona bakmadan koşuyordum ama bilmiyordum ki Medusa ne tarafta.Tıslamaları takip ediyordum.Her yönden gelen tıslamaları takip etmekte bi sonuç vermiyordu.Andrew burada olsaydı onu yenebilirdik.Ben Medusa'nın dikkatini dağıtırdım o da arkadan saldırıp onu öldürürdü.O sırada bir ses duydum.Bu Andrew'di.Kılıcını çekmiş aynı benim gibi yalnızca koşuyor aklınca Medusa'yı öldürmeye çalışıyordu.Aklıma o an bir şey geldi.Güneş gözlüğü getirmiştim.E n'apayım Medusa'dan korunmalıydım.Gözlükleri taktım ve Medusa'ya saldırdım.Az sonra önümüzde bir Medusa kafası vardı.Bu kafayı alıp Andrew'e gösteresim geldi.Ona kızarak:
-Neden kaçtın?!Beni her görevde yalnız bırakmak zorunda mısın?.Dostum sen tam bir ÖDLEKSİN!dedim ve oradan direk Kherion'a bir İris mesajı atıp Kral'ı çağırdım.Andrew'i orada bıraktım ve ardından :
-Yürüyerek gelirsin Bay Ödlek!deyip kampa döndüm

Ben ve Güzel(!)Medusa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba Medusa
» Eyvah! Medusa!
» Medusa ile karşılaşma...
» Medusa'ya Ziyaret
» Medusa!! (Macera)