Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aria İle Küçük Bir Macera: Leo Bell

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Aria İle Küçük Bir Macera: Leo Bell Empty
MesajKonu: Aria İle Küçük Bir Macera: Leo Bell   Aria İle Küçük Bir Macera: Leo Bell Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 8:13 am

Birgün Aria benle dalga geçiyordu.Tırmanma duvarına gitmeye karar verdik.Benle dalga geçmeye başladı:
____ Yina kızartma olacakmısın yoksa parkuru tamamlayabilirmiyiz.
___Artık sus Aria.Seni mahvedeceğim.
____Hıhı.İstersen gitmeyelim.
____Athena burada olmasaydı şu anda seni Yeraltı Dünyasında Tartarus'a sarkıtıyordum.
O anda tırmanma duvarında deneyimli olan Rocco geldi ve
____Nasılsınız.Nereye.
Şu anda Aria' Tartarus'a atmanın hayallerinde olduğumdan ne dediğini tam olarak anlamamıştım.
____Hı ha anlamadım.He tamam.Tırmanma duvarına gidiyoruz.Gelmek istermisin.
____Gerek yok.Benim işim var.Başka zamam.
Aria hala ağzını açmamıştı.Bu onun rekoruydu.Tam 1 dakika boyunca bana laf sokmamıştı.Tırmanmaya başladıpımızda ilk adımda aklıma ayağımın yandığı anı hatırladım.Sonra yürümeye devam ettik.Kayalar yuvarlanmaya başladı.Aria sağlam olmayan bir taşa bastı ve ayağı kaydı.Elinden tuttum.Bildiğiniz sarkıyordu.Birtek elime tutunuyordu.Biraz diyet yapsaydın be Aria.Tamam şaka yaptım.Ona çıkması için şaret ettim.Oda o anki yapılabilecek en gıcık şeyi yaptı.Kafama basıp yukarı çıktı.Umursamaz bir ifadeyle:
___Ne bakıyorsun yürüsene,şapşal
Sinirden beynim zonkluyordu.Ama bunun nedeni onun lafı değildi herhalde kafama taşlar duşüyorudu.Birden aşağı düşmeye başladım.Sonra birşey beni tuttu.Aria beni ayağıyla kaldırıyordu.İçimden bu kız bu kadar güçlümüydü dedim.
___Teşekkür ederim.
___Bunu beni tuttuğun için yaptım.
En sonunda zirveye 5 adım kalmıştı.Aria yukarıdaydı.Bende tam adımımı atacaktım ki göğsüme alev geldi.Aşağı atlarsam bir hafta Arianın dalga geçmesinden kurtulamayacaktım.Alevlere rağmen çıkmaya devam ettim.e zirvedeydim.Aria gine gıcıklık yaparak kafamdan aşağa buzlu su döktü.Artık emindim.Yatağına yunan ateşi koyacaktım
Aria
Oread
Oread
Aria

Aria İle Küçük Bir Macera: Leo Bell Empty
MesajKonu: Geri: Aria İle Küçük Bir Macera: Leo Bell   Aria İle Küçük Bir Macera: Leo Bell Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 6:05 am

gerizzekalı ben sayfayı açtıydım
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com

Aria İle Küçük Bir Macera: Leo Bell
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük bir macera
» Yeraltında Küçük Bir Macera
» Aria
» Aria (2)
» Aria Mcgowen