Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aria Mcgowen

2 posters
YazarMesaj
Aria
Oread
Oread
Aria

Aria Mcgowen Empty
MesajKonu: Aria Mcgowen   Aria Mcgowen Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 10:50 am

Heyecan yüzünden tırsarak yavaş yavaş dersliklere yürüyordum.Ben genelde çok resim çizdiğim için ve başkalarının malzemelerini kullanmayı sevmediğimden kendi resim malzemelerimi yanıma almıştım.İçeri girdiğimde kulübeme ilk girdiğimdeki gibi ağzım bir karış açık kaldı.Zaten benim sevdiğim iki çeşit dekorasyon vardır.Biri benim kulübeninki gibi, diğeride burası gibi.Ama malzemeleri görünce kendimi ezik gibi hissettim.Her türlü malzeme vardı, oysaki benim yanımda yarım şişe çini mürekep, bir defter ve bir kalem vardı.Malzemelerin ihtişamından kurtuluncada öğretmen gelene kadar resim çizeyim dedim.Camlardan dışarı baktım ve bakakaldığım bir manzara buldum.Anlatamayacağım kadar güzeldi ve iki saat manzarayı izledikten sonra kalemimi çıkarıp çizmeye başladım.O andan sonra kendimi o kadar kaptırdım ki artık zaman mekan kavramını tam anlamıyla yitirmek üzereydim.
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Aria Mcgowen Empty
MesajKonu: Geri: Aria Mcgowen   Aria Mcgowen Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:17 am

Bugün geç kalmıştım.Afrodit kızları arasında geç saatlere kadar parti yapmanın kötü bir düşünce olduğunu tahmin etmeliydim.Bir kaç melez uyuyamadıkları için bize kızmış,biz ise onları herzaman ki gibi takmamıştık.Bunun kötü bir düşünce olduğunu sabah kalktığımda farketmiştim.Gözlerimin altı hala mor tonlarındaydı.Onları makyaj ile kapatmaya çalışmıştım.Gözlerimin altına dikkatlice bakıldığında belli oluyordu ama kimsenin bakmayacağını umuyordum.İçeriye girdiğimde Nyks çocuğu Aria'nın pencereden gözüken manzarayı dikkatlice bakarak,manzarayı kağıda dökmeye çalışıyordu.Tabii resim yapmak güzel birşeydi.Kendini kaptırdığı her halinden belli oluyordu.Gülümseyerek yanına gittim.Beni farketmemişti bile. "Selam." dediğimde birden irkildi.Aslında sanat resimi de kapsıyordu ama biz Ange ile genellikle heykelcik yaptırıyorduk.Bunun daha zor olduğunu bildiğimiz için,heykelcik yapmayı öğretmek daha uygun görünüyordu bize.Resimi de bitmiş gibi gözüküyordu.Yani heykelciğe başlayabilirdik.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Aria
Oread
Oread
Aria

Aria Mcgowen Empty
MesajKonu: Geri: Aria Mcgowen   Aria Mcgowen Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 4:01 pm

Önüme beton parçasını ve bir gümüş uçlu kalem getirdiğinde ne yapacağımı az çok anlamıştım.Gümüş uçlu kalemi göstererek 'Bununla betonu şekillendireceksin.Ne yapmak istiyorsun?' dediğinde biraz düşündüm.Cidden ne yapmak istiyordum?Tek bildiğim yapabileceğimin en iyisini yapmak istediğimdi, başkasının değil kendimin yapabileceğimin en iyisini istiyordum.Konu sanat olunca başkaları ile değil kendimle yarışırım.Birden aklıma geldi.Doğaçlama yapacaktım.Gümüş uçlu kalemi elime alıp beton parçasını şekillendirmeye başladım.Güzel bir şeye benzemeye başlamıştı.Ara ara Lara'nında yardımı ile heykelim oluşmaya başladı.Yarısında fark ettim ki bir pegasus heykelciği yapıyordum.Ama sanki bu pegasusta tanıdık birşey vardı.Görüntüsü, verdiği his, sonra fark ettim.Yaptığım benim pegasusum Gecenin Kanatları'nın bir heykelciğiydi ve bir acemiye göre bayağı güzel yapmıştım.
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com
Lara Adams
Lara Adams

Aria Mcgowen Empty
MesajKonu: Geri: Aria Mcgowen   Aria Mcgowen Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 2:09 am

Aria pegasus heykelciği yapıyordu.Herkez pegasus heykelciği yapıyor diye düşünmeden edememiştim.Arasıra pegasusun ince ayrıntılarını ben yapıyordum.O daha bir acemiydi,yardım etmem tabiki de bu normaldi.Derin bir nefes aldım,pegasus heykelciğinin tozlarını aldım.Pegasus olmuştu ama ince ayrıntılarını yaparsak daha güzel olacağından emindim.Tabii örneklere bakarsak daha fazla bilgi alabilir,pegasus heykelciğini daha bilerek güzel yapabilirdi.Özellikle ince ayrıntılarını yaparken örnekleri incelemek yararlı gelebilirdi.Aria'nın bileğinden kavradım ve dolabın,örneklerin olduğu yere doğru çektim. "Örneklere baksak iyi olabilir değil mi?" diye sordum,Aria'ya bakarak.Aria beni onaylarcasına kafasını salladı ve ilk örneği göstererek konuşmaya başladım. "Bu bir,gördüğün gibi bir pegasus.Senin yaptığın gibi.İnce ayrıntılarını görüyormusun? Dikkatle incele daha sonra sende yapacaksın." Aria kafasını salladı ve pegasusa bakmaya başladı.Belki diğer örnekleri de gösterebilirdim.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

Aria Mcgowen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aria Mcgowen-Görevler
» Aria (2)
» Aria
» Aria, Jasmin,Tiffany ve 3 Pegasus
» Aria İle Küçük Bir Macera: Leo Bell