Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Scarlett A. Rodriguez

2 posters
YazarMesaj
Scarlett A. Fackrell

Scarlett A. Fackrell

Scarlett A. Rodriguez Empty
MesajKonu: Scarlett A. Rodriguez   Scarlett A. Rodriguez Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 3:00 am

Heyecandan yerimde duramıyordum.Çünkü bugün hangi yeteneğime sahip olduğum belli olacaktı.Açıkçası kişiye istediğim duyguyu hissettirebiliyordum.Yani acı çekmesini istersem güçlü bir acı çeker,üzgün olmasını istersem üzülürdü.Bugün öğrenecektim işte bu yeteneğe ner kadar oranlasahip oluduğumu veya olmadığımı.Ders hocam Hektor Ease veya tanrıça Athena olacaktı.Açıkçası ikisi de iyi öğretmendi.Arkadaşım Thalia, Hektor Ease'den ders almıştı ve açıkçası gayet de iyi ve kolay bir şekilde öğrendiğini söylemişti.Ayak sesleri duymuştum.Ders hocam geliyordu
Hektor Carter
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Hektor Carter

Scarlett A. Rodriguez Empty
MesajKonu: Geri: Scarlett A. Rodriguez   Scarlett A. Rodriguez Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 7:52 am

Sınıfta Scarlett adında bir kız duruyordu. Ah, artık insanların zihinlerini okuyarak isimlerini öğrenme alışkanlığımdan vazgeçmeliydim. "Acaba bunun için özel bir derslik var mıdır?" diye düşünerek kendim ile dalga geçtim. Kıza yaklaştığımda konuşmaya başladık.
"Merhaba, ben Hektor. Psişik güçler tanrısıyım ve aynı zamanda bu sınıfın öğretmeniyim. Sana nasıl yardımcı olabilirim?"
"Merhaba, ben Scarlett. Buraya yeteneğim olup olmadığını öğrenmek ve eğer var ise geliştirmek için geldim"
"Dersliğe gelmene sevindim Scarlett. Tabii ki sana yardımcı olurum. Öncelikle yeteneğini bulmalıyız. Nasıl bir yeteneğe sahip olduğunu düşünüyorsun? Daha doğrusu başına nasıl bir olay geldi de bir yeteneğin olduğunu düşünmeye başladın. Son olarakta, bu güç ile ne yapmak istiyorsun?" Sorularımı art arda dizdikten sonra, kızın cevap vermesi için bekledim...

Scarlett A. Rodriguez
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Scarlett A. Rodriguez
» Cornelia Scarlett
» Cornelia Scarlett
» Scarlett Star
» Scarlett Star xxx (2. rp)