Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cornelia Scarlett

+24
Ryan Legolas Lawliet
Jason Parker
Leonard L. Carter
Hector Sentius
Stella Fabiano
Robert Harris
Eduard Ryan Longrange
Amy Kleppy
Clara Thompson
Isabelle Coco Franke
Lucianna Fackrell
Dryope Glauce Charon
Edward Kevin Hawke
Aleda Beth Hwang
Lara Adams
Rose Denise Harris
A. Anna Bianca Sentius
Cassandra Masen
Satellite Morgan
Serena Su Hanzadeoğlu
Arthur Dragomir
Ange Morgan Lamartine
Alexandra Bethany Daniels
Cornelia Fackrell
28 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:41 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ad Soyad: Cornelia Scarlett
Uyruk: Melez/ Poseidon kızı
Doğum Yeri: New York
Doğum Tarihi: 03.01.1994

Bildiği Diller: Türkçe, İngilizce, İtalyanca, Fransızca, Almanca..
Tarafınız: Tanrılar
Silah: Gümüş renginde, tutulduğu kısım gümüş parlak taşlarla süsenmiş, ince, uzun ve keskin bir kılıç..
Pegasusunuz: Adı Alice. Kuyruğu, toynakları beyaz ve parlak bir renkte. Kanatları da beyaz ama kenarları gri çizgi şeklinde. Gözleri mavi ve yeşil arasında değişmekte olup pegasuslar arasında dikkat çeker. Genelde asi olmasına rağmen sadece Lia'nın sözünü dinler. Eğlenmeye bayılır, onunla uçmak harika bir duygudur. Şekerlemeleri de çok sever.

Kişisel özellikler: Cana yakın, iyi kalpli ve sevecen biri. Duygusal olmama rağmen güçlü bir yapısı var. Kendine özgüveni çok. Dostlarına karşı korumacı ve düşmanları az olsada onlara ceza vermesini iyi bilen biri.
Fiziksel özellikler: Sarı uzun ve düz saçlı, 1.72 boyunda, yeşil ve ela arasında değişen göz renginde, güzel bi kız.

Kampa gelmeden önce: Okul ve ev arasında gidip gelen bir kızdım. Arkadaşlarımla takılırdım sürekli. Eğlenceli ve komik bir hayatım vardı. Annem iş seyahatlerine çıktığı için yalnız büyüdüm de denebilir. En çok yanımda kardeşim gibi olan Lena vardı. Bu yüzden biraz asi bir yapım var. Kimsenin lafları altında kalmaz, emir almazdım. Duygusal ve içine kapanık bir yapım olsada cesaretliydim ve kolay kolay hiçbir şeyden korkmazdım.

Kampa geldikten sonra: Hayatım tümüyle değişti. Yeni arkadaşlar edindim. Burada da çok eğlenceli geçiyor zamanım. Maceralı yeni bir hayat bu olsa gerek. Bu hayatımı çok sevmeme rağmen eski hayatımdan sadece annemi ve Lena'yı özlüyorum. Şimdi de karakterim hiç değişmedi. Asi ve duygusal bir yapım vardı ve yine hala öyle. Arkadaşlarım, kardeşlerim her şeyden değerli benim için..

Sevdiklerim:
Kardeşlerim, dostlarım
Macera'ya atılmak
Jason I love you
Su
Mavi renk
Pegasuslar
Melez kampı

Sevmediklerim:
Kendini beğenmişler
Yalanlar
Böcekler
Medusa

^İlişkiler^

I love you Kardeşlerim & Kuzenlerim I love you

Rosamarie Sea
Rose bitanecik kardeşim benim. Kampa geldiğimde buraya alışmama çok yardımcı oldu. Onu çok seviyorum ve iyiki onunla kardeşiz. Onunla gezmek, sohbet etmek çok güzel. İyiki varsın kardeşim..

Robert Harris
Hades'in oğlu, yani kuzenim, ayrıca da eniştem.. Kardeşimle sevgililer ve benim kamptaki en sevdiğim çiftler.. Kuzenimle baya iyi anlaşıyorum, buradaki dostlarım arasında. Ayrıca ona güvenim sonsuz ve sevdiğim melezlerden. Bir de onunla uğraşmayı da çok seviyorum, sinir etmek çok eğlenceli oluyo Razz Ama şunu da unutmamalısın ki enişte kardeşimi üzersen bende seni üzerim, elimden çekeceğin olur Razz

Stella Fabiano
Bitanecik kuzenim benim.. Onunla çok iyi anlaşıyorum. Hades'in kızı olmasına rağmen çok canayakın ve çok eğlenceli. Onun yanında istediğim herşeyi rahatlıkla yapabiliyorum.. Onunla birlikte zaman geçirmeyi çok seviyorum. Bu kamptaki sevdiğim ve güvenebildiğim dostlarım arasında. Seni seviyorum kuzen..

Hector Sentius
Hades'in diğer bir oğlu yani kuzenim Hec.. Onunla da diğer kuzenlerimle olduğum gibi çok iyi anlaşıyorum. Onunla uğraşmak benim hobilerim arasında.. Bana bazen sinir ettiğim için kızsa da kampta en iyi anlaştığım dostlarım arasında..

Leonard Luke Carter
Zeus'un oğlu yani kuzenim.. Onunla da çok iyi anlaşıyorum. Birlikte gezdiğimiz zaman sürekli gülüyoruz. Onunla çok macera yaşamasamda her maceraya atılışımızda illa başımızı belaya sokuyoruz.. Enlerim arasındasın kuzen ve iyi bir dostsun..

I love you Dostlarım & Arkadaşlarım I love you

Serena Melanie Holls
En yakın dosttan öte kardeşim gibisin. Çok farklısın benim için. Bütün hayatımı, sırlarımı, düşüncelerimi biliyorsun. Seni fazlasıyla çok seviyorum. Umarım bu kardeşliğimiz hiç bozulmaz ve biz hep böyle yakın oluruz..

Lucianna Fackrell
Lucy'm kampta en sevdiğim dostlarım arasında.. Onunla neler yapmadık ki. Bir sürü maceraya birlikte atıldık ve her durumda benim yanımda oldu. En yakın dostlarımdan.. Seni çok seviyorum bitanem..

Satellite Morgan
Kampa geldiğimde ilk tanıştığım melezsin. Bana çok yardımın dokundu ve hala da her konuda yardım ediyorsun. Seninle canavarlarla savaşmakta harika oluyor. Ayrıca kamptaki en yakın dostlarımdan birisin. Seninle tanıştığım için çok şanslıyım ve seviyorum seni cadım umarım hep böyle dost kalırız..

Amanda Sylise
Ares'in güzel kızı. Neredeyse kampta en çok takıldığım arkadaşımsın. Seninle olan dedikodularımızı ve maceralarımıza bayılıyorum. Kardeşim olmasan da kardeşlerim kadar yakınsın bana ve seni çok seviyorum..

Annalynne Johnsson
Bi Afrodit kızı daha. Bunlar neden bu kadar canayakın olmak zorundalar ki. Anna'yı da diğerleri gibi çok seviyorum. İyi kalpli ve güler yüzlü. Onunla gezmek çok zevkli. Buradaki dostlarımdan biri. Pembe şekerim o benim çok seviyorum ben onu. Kamptaki en yakın dostlarımdan..

Jessica Adams
Jess kampa ilk geldiğim gün kulübeme gelmenle çok cana yakın biri olduğunu anladım. O zamandan beri en yakın dostlarımdansın ve seviliyorsun. Beni kampta iyi karşılaması çok hoşuma gitmiştiti. Bir de onunla macera yaşamak harika oluyor. Umarım bu hep böyle sürer ve aramız hiç bozulmaz..

Anna Maria Perrez
Hekate'nin kızı. Onunla ilk gördüğümde dost olacağımı anlamıştım. Benimle neredeyse aynı düşüyor ve bu da ikimizi çok eğlenceli yapıyor. İlk denizdeki maceramı onunla yaşadım denebilir. O zamandan beri çok iyi anlaşıyoruz ve onu çok seviyorum. En sevdiğim dostlarım arasında..

Amy Kleppy
Hermes'in kızı.. Onunla tanışmamız tam bir teasdüftü. Ama bana iyiki buraya gelmişim dedirten melezler arasında. Onu çok seviyorum. Aramız çok iyi. Kardeşim olmasa da bana kardeşim kadar yakın ve destek olan kişiler arasında. Hep yanında olacağım melezlerden biri. Umarım bu dostluğumuz hep böyle kalır ve hiç bozulmaz.. (:

Eduard R. Longrange
Hephaistos'un oğlu.. Onunla yeni tanışmamıza rağmen buradaki en sevdiğim dostlarımdan biri.. Onun sayesinde bir sürü macera yaşamaya başladım ve bunların hepsi çok eğlenceli geçiyor.. Onunla dolaşmayı seviyorum ve sürekli yapıcak birşeyler buluyorum onunla..

Dryope Glauce Charon
Yeni gelen Persephone'nin kızı. Onunla ilk karşılaşmamız plajda oldu ve o zamandan çok iyi anlaşacağımızı biliyordum. Şimdi o benim dostum, sırdaşım, herşeyim.. En önemlisi de öz olmasa da kardeşim. Onunlayken de sürekli başımıza olmucak şeyler geliyor. Yine de onunla dolaşmayı, vakit geçirmeyi seviyorum. Seni de çok seviyorum Dry. Her zaman yanındayım ve seni hiç bırakmıyacağım.

Adrian Black
Ares'in oğlu.. Adrianla aram çok iyi. Ares çocuklarının hepsinde olduğu gibi o da çok eğlenceli. Sevdiğim ve iyi anlaştığım arkadaşlarım arasında (:

Alexandra Regina Daniels
All kampta çok sevdiğim arkadaşlarım arasında. Çok canayakın ve tatlı bir kız. Afrodit çocuklareına karşı olan sevgimde onun sayesinde başladı denebilir. Onunla sohbet etmekte çok güzel ve zevkli Very Happy Seviyorum kız seni umarım bu arkadaşlığımız hiç bitmez..

Ange Spike Russo
Ange çatlağım benim. Onu çok seviyorum ve onunla olduğum zaman gülmemek imkansız. Beni en kötü durumda bile güldürmeyi başarıyor. Genellikle beraber geçirdiğimiz her zaman bir olay başımıza geliyor. Yine de onunla vakit geçirmek çok eğlenceli Very Happy

Isabelle Coco Franke
Hermes'in kızı.. İyi kalpli, deli dolu ve sevecen.. Onunla çok iyi anlaşıyoruz ve çok sıkı bir dostluğumuz var. Umarım bu hep böyle devam eder.. (:

Maya Marie Collins
Tanışmak için kulübesine gitmiştim. Oradan da beraber kaçmıştık. Macerayı seviyor ve tam benim aklımdan. Onunla çok iyi arkadaşız.. Umarım bu arkadaşlığımız daha da ilerler ve dost oluruz.. (:

Arthur Dragomir
Afroditin tek oğlu. Kampta iyi anlaştığım melezlerden. Onunla kampa aynı anda geldik denebilir. İyi biri olduğu çok belli. Dost olunabilecek biri. Umarım yakında diğer afrodit kızları gibi onunlada çok iyi anlaşır ve dost oluruz..

Selly Emily Greene
Afrodit'in kızlarından biri. Onu çok seviyorum. Bu kamptaki en canayakın ve sevimli kızlardan birisi. Tam benim aklımdan ve düşüncelerimiz çok uygun. Onunla vakit geçirirken de çok eğleniyorum. İyiki bu kampa geldim dedirten dostlarımdan. İyiki onu tanımışım. Umarım bu arkadaşlığımız hiç bozulmaz ve hep böyle dost kalırız..

Aleda Beth Hwang
Bu kampa geldiğimde tek bana uzak davranan melezdi. Nedenini o zamanlar anlamasamda sonradan öğrendim ki Poseidon'un diğer kızı olmamı kabullenememiş. Aslında bunu öğrendikten sonra Aleda ile arkadaş olma düşüncelerimi kafamdan atmıştım. Beni kabullenememesini anlamamıştım ama sonradan karşılaşıp konuştuğumuzda iyi biri olduğunu anladım. Umarım bundan sonra da uzak kalmayız ve iki iyi arkadaşlar oluruz.

Edward Kevin Knıght
Apollon'un oğlu olmasına rağmen aslında benim abim gibi benim için. Bana abimmiş gibi davranıyor ve beni koruyor. Bu çok hoşuma gidiyor. Ayrıca onu sinir etmeye de bayılıyorum. Onunla zaman geçirmek bir harika. Onunla kolay kolay tartışmasakta arada -genelde benim yüzümden veya nazımdan oluyor- tartışabiliyoruz. Yine de o bana abimmiş gibi davranmayı hiç bırakmadı. Onu bu yüzden dostum, abim gibi görüyorum.. Wink

Eklemek için:
icon ve
benim hakkımdaki düşünceleriniz -yada aklınızdaki kurgu-

En son Cornelia Scarlett tarafından Paz Ara. 12, 2010 4:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 22 kere değiştirildi
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:44 am

Wahhhayt be! Süper lejant kuzuşçum Very Happy
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:48 am

Teşekkürler hayatımm Very Happy
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:51 am

Ama harbi süper olmuş yaa Very Happy
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:53 am

Ehehehe Very Happy Çok saol ama sizin yaptıklarınızdan hiç bir faarkı yok Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 6:28 am

Selam Lia ziyaret ediyim dedim Very Happy

Aklım şu anda suyla bulanıklaştı.(Havuzdan geliyorum da Razz ) O yüzden kurgu gelmiyo aklıma sen bişiler bulsan olmaz mı?? Shocked
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 7:36 am

Selam Lia lejant güzel olmuş, iconu diğer lejantlarda bulabilirsin (biliyorum çok üşengecim) kurguyu da benim lejanttan bakarsın artık Smile
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 8:05 am

En yakın dosttan öte gerçek kardeşim gibisin. Farklısın benim için. Sırlarımın hepsini neredeyse biliyorsun. Çok yakınız. Bu olmazsa normal arkadaş olalım. Very Happy
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 9:11 am

İlk tanıştığın melez ben miydim ne?Melez danışmanlığım bir harika dost daha edinmemi sağladı.Üç büyüklerdensin,seni seviyorum Lia.Canavarlar haklamak eğlenceli doğrusu. Very Happy
Bu benim ağzımdan sen kendi ağzına göre ayarlarsın kuzuşçum Very Happy
Bu da ikonum (Geç geldiğim için üzgünüm,dersane ^^)
http://www.platis.forummum.net
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 10:34 am

selm Lia lejantın güzel olmuş

beni de eklersen sevinirim, kurgu da biliyorsun, kampın ilk gününde tanıştık ve çok iyi anlaştık benzeri bir şey olabilir

http://camelot.hareketforum.org/
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 11:17 am

Lejantımı beğenenlere çok teşekkür ederim, hepinizi ekledim (:

Not 1: Ange ben kurguyu böyle yazdım hayatım istrersen değiştiririz.

Not 2: Arthur üşengeç olsanda birşey olmaz ben aldım ve yazdım kurgumu. Bir de seninle bi rp yapalım bi ara sende istersen (:

Not 3: Sere kurguyu çok beğendim ve ekledim. böyle kalsın^^

Not 4: Sat geç kalmadın kuzumm ekledim seni umarım beğenirsin (:
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 6:22 pm

Lia beni de ekler misin? Smile
Misafir
Misafir

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 7:59 pm

hiii! beni de beni de Very Happy
kurguyu sen belirle cnm Very Happy
bu arada,canavarlar denizi ve siren körfezinde sen olmasan işimiz bitmişti,seni seviyorum //
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 9:07 pm

Kardeşimmm beni de ekle lütfen Smile Seni çok seviyorum!
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 10:16 pm

Hepinizi ekledim kızlar umarım beğenirsiniz ve bende sizi seviyorum (:
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 10:39 pm

Çok güzel olmuş Lia saol Very Happy
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 10:45 pm

Bişey deil Ange beğenmene sevindim Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 10:52 pm

Senin elinden çıkıyo beğenmemek zor mu bea Very Happy
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 2:36 am

Merhaba!

Bende damlıyım dedim Very Happy

Lejantını çok beğendim.Ayrıca ünlünede güzelce bakma fırsatı buldum.Çok güzel bir ünlü seçmişsin Wink
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 6:34 am

Lia çok güzel olmuş Smile
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 7:28 am

Buyrunuz icon. Very Happy
Hmm şöyle birşey olsun kurgu. Ben kampa ilk geldiğinde Poseidon'ın bir kızı daha olmasını kabullenememiştim Rose'dan sonra. Very Happy Ama daha sonra gördüm ki içinde hiç kötülük yok çok tatlı bir kızsın, ön yargımı yendiim ve tanıştııık. *-*
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 7:51 am

Sell damla hayatım dal burayada Razz Ekledim seni Sell umarım beğenirsin canım Smile

Anna beğenmene çok sevindim, teşekkürler Smile

Aleda ekledim seni de Smile
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 8:05 am

Kurgumuzu beğendim Lia'm Very Happy
http://www.platis.forummum.net
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 8:05 am

ben de ^^
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 8:11 am

Beğenmenize çok sevindim^^
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 1:38 am

Önemli değil Lia Smile
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 8:57 am

bensiz lejan olurmuymuşşş !!! benide eklersen sevinirim Cornelia Smile
Dryope Glauce Charon
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 9:06 am

*Cornelia Scarlett
Lia bir Posedion kızı ve o benim kampta ilk tanıştığım melez. Gerçekten çok sıcak kanlı biri. İlk karşılaşmamızda onunla iyi anlaşacağımı biliyordum. Şimdi o benim dostum, sırdaşım, herşeyim... O benim öz olmasa da kardeşim. Onunlayken başımıza her türlü şey geliyor. Ama ben yine de onunla olmaktan fazlasıyla mutluyum. Seni seviyorum Lia. Her zaman yanımda ol.

# [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

# Ruhum bu benim sana yazdığım ekle bakalım beni de. Smile
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 7:27 am

Ekledim Kev ve ruhum.. Umarım beğenirsiniz Smile
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Cornelia Scarlett Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Scarlett   Cornelia Scarlett Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 5:31 pm

Lia benim iconumu değiştirir misin ünlümü değiştirdim Smile

Cornelia Scarlett
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Cornelia Scarlett
» Cornelia Scarlett
» Amy Kleppy ve Cornelia Scarlett
» Cornelia Scarlett - Görevler
» Cornelia Scarlett - görevler