Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

William Maxwell

3 posters
YazarMesaj
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

William Maxwell Empty
MesajKonu: William Maxwell   William Maxwell Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 10:43 am

Kendime bir silah yapmak istiyordum. Kampa geldiğimden beri özel bir silahım olmamıştı. Antreman silahıyla canavar öldürmek hiç de kolay olmuyordu. Sonunda silah ve zırh yapımı sınıfına girdiğimde içeride bir Hephaistos çocuğu çekiçle metali dövüyordu. İçerisi çok sıcaktı. Yanan fırın nedeniyle diye düşündüm. Melez meşgul gibi görünmesine ramen şansımı denemeye karar verdim. Yüksek sesle boğazımı temizledim. Ancak fırının ve çekicin çıkardığı ses yüzünden duyulmadı. Konuşmaya başladım. "Merhaba ben silah yapımını öğrenmek istiyorum." dediğim tam olarak anlaşılmasa da sesimi duyan çocuk bana döndü. Ben de daha yüksek bir sesle tekrar ettim. "Merhaba ben silah yapımını öğrenmek istiyorum."
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

William Maxwell Empty
MesajKonu: Geri: William Maxwell   William Maxwell Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 9:34 pm

"Merhaba ben silah yapımını öğrenmek istiyorum." Çocuğa boş gözlerle baktı. Bu sıralar, dersliğe uğrayanlar çok oluyordu. Sanki birden herkes silah yapımını öğrenmek istemişti. Çocuğu tanımıyordu fakat Athena'nın oğlu olduğu belliydi. Bunu gözlerinde ışıltıdan anlayabilirdiniz. Hoş geldin Athena Oğlu. Demek silah yapımını seçiyorsun. Güzel... Peki, ne yapmak istiyorsun? Sesinde alay vardı. Daha çok küçümseme. Çocuğun yanıtını beklerken bir yandan da malzemeleri hazır ediyordu. Çocuğun demircilik hakkında hiçbir bilgisi olmadığı belliydi. Melezlerle uğraşmayı pek sevdiği söylenemezdi. Ama ne yapsın? Göreviydi işte. İlahi bronzu masanın üstüne koydu. Bir yandan da ocağı yakıyordu. Evet, bunların her ikisini aynı anda yapmak bir yetenek sayılabilirdi. En sonunda çocuğa döndü ve cevabını beklemeye başladı.
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

William Maxwell Empty
MesajKonu: Geri: William Maxwell   William Maxwell Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 2:36 pm

Soru karşısında biraz şaşırmıştım ancak ne istediğimi biliyordum. Bana dönüp cevabımı bekleyen çocuğa bakarak kendimden emin bir şekilde cevap verdim. "Kendime güçlü bir yay yapmak istiyorum." Okçuluk konusunda kendimi geliştiriyordum. Doğal olarak bir silaha ihtiyacım olacaktı. Ben de kendi silahımı kendim yapmak istemiştim. Daha sonra hatırlayarak ekledim. "Ve tabiki ok yapmayıda öğrenmeliyim." İlahi bronz oklar olmazsa canavarlarla savaşamazdım. Heyecandan içim kıpır kıpırdı. Hephaistos çocuğunun bu heyecanı paylaştığı söylenemezdi. Bu onun için sıradan bir görev olmalıydı. Kimbilir daha kaç çocuk silah yapımı için buraya gelmişti. Eğitmene bakarak onaylamasını ve nereden başlayacağımı anlatmasını bekledim.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

William Maxwell Empty
MesajKonu: Geri: William Maxwell   William Maxwell Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 11:20 pm

Öğleye doğru silah ve zırh yapımı sınıfına gittim. Bugünde en az iki üç öğrenciye ders verecektim. Neredeyse tüm günüm bunlarla geçiyordu ama ben çok eğleniyordum. Sınıfa girdiğimde Ed'in Athena çocuğu Will'e ders veridğini gördüm. Ancak Ed bayağı yorgun görünüyordu. Anlaşılan hiç güzel bir gün geçirmemişti ve uyuyamamıştı. Yanlarına gittim ve "Ed iyi misin?" diye sordum. Ed bana baktı ve "İdare ediyoruz işte." dedi. Pek idare ediyor gibi görünmüyordu. Bunu Will'de fark etmişti. Will "Ed istersen sen dinlen." dedi. "Evet, ben dersi alırım." diyerek Will'in sözüne ilave ettim. Ed bundan pek hoşlanmışa benzemiyordu. Ancak kısa bir süre yüzümüze baktıktan sonra kabul etti.
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

William Maxwell Empty
MesajKonu: Geri: William Maxwell   William Maxwell Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 8:44 am

Sınıfı devralan Elena benim yanıma geldi ve konuşmaya başladı. "Selam anladığım kadarıyla ok ve yay yapmak istiyorsun." Kafamı evet anlamında salladım. Elena bir parça ilahi bronz ile yanıma geldiğinde kalbim küt küt atıyordu. İlehi bronzdan silah yapacaktım. Bu dersliğe daha önce neden gelmediğimi düşünüp kendime kızdım. Elena diğer malzemeleri hazırlarken. Ham metal halinde bulunan ilahi bronza dokundum. Yaydığı enerjiyi hissedebiliyordum. Bir süre sonra tekrar yanıma geldikten sonra konuşmaya başladı. "Hazırsan başlayabiliriz." Hevele cevap verdim. "Hazırım." Derin bir nefes aldıktan sonra kollarını sıvayan Elena konuşmaya başladı..
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

William Maxwell Empty
MesajKonu: Geri: William Maxwell   William Maxwell Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 3:06 am

Will yay-ok takımı yapmak istiyordu. Şimdiye kadar öğrencilerimden yay-ok takımı yapmak isteyen tek kişiydi. Bu da beni heyecanlandırmıştı. Takımı yapmak için malzemeleri çıkardım ve anlatmaya başladım. "İlk önce yay yapacağız. Ben yay yapımında akça ağacı tercih ediyorum." dedim. Will "İlahi bronzu kullanmayacak mıyız?" diye sordu. "Onu ok yapımında kullanacağız. Yayda ilahi bronza gerek yok." dedim. Will başını salladığında ona Akça ağacından olan bir tahtayı gösterdim. Buna şekil vererek yay yapacaktık. Will2in eline aleti verdim ve ona yardım ederek işe başladık.

William Maxwell
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» William Maxwell
» William Maxwell
» William Maxwell - 2
» William Maxwell
» William Maxwell (2)