Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beklenmeyen Macera(Görev)

2 posters
YazarMesaj
Jimmy Turner
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jimmy Turner

Beklenmeyen Macera(Görev) Empty
MesajKonu: Beklenmeyen Macera(Görev)   Beklenmeyen Macera(Görev) Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 9:06 am

Kampa gelişimin birinci haftasıydı.Daha pek arkadaşım yoktu.Thaila zorlukla edindiğim arkadaşlarımdan biriydi.O hep macera arayışında görünüyordu.Diğer afrodit kızlarına bakınca onlara hiç benzemiyordu.Kardeş olduklarına inanmak güçtü.Bir sabah kampta kulübeden çıktım.Thaila`da dışarıdaydı.Yanına gittim ve selam verdim.Oda karşılık verdi.Macera arayışında olduğunu biliyordum ve belki ormanda ufak çapta bir canavar gibi bir şey olurda onu avlarsa tatmin olabileceğini düşündüm.Aslında belli etmesemde bende bir macera bir heyecan arayışındaydım ve kampta geçen ilk haftamda sıkılmıştım.Ona ormana gitmeyi teklif ettim oda kabul etti.Böylece kampın dışına ormana çıktık.Orman sık ağaçlar ile kaplıydı,bir süre sonra orman perileri ve satirleri görmemeye başladık.Fakat korkmuyordum,başıma gelenlerden sonra beni ne korkutabilirdi ki.Thaila`nında korkmadığını tahmin ediyordum.Böylece sessiz bir biçimde ilerlemeye devam ettik.Bir kaç dakika sonra hala yürürken geçtiğim toprak alanı çatladı ve dağıldı.Aşağı yuvarlanmaya başladım.Sonunda bir merdiven olduğunu anlamıştım.Kenara tutundum ve durmaya başardım ve ayağa kalktım.Yukarı baktım,Thaila koşa koşa arkamdan gelmiş ve gülümsüyordu.Ne demek istediği yüzünden okunuyordu,sormama bile gerek yoktu.Omuz silktim ve merdivenlerden inmeye başladık.Merdiven çok karanlık değildi,yukarıdan toprak çatlaklarının arasından gün ışığı giriyordu.Sonunda merdivenlerin sonu geldi.Gördüklerime inanamıyordum.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Macera(Görev)   Beklenmeyen Macera(Görev) Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 9:57 am

Burası bir otel gibiydi! Ama bir fark vardı ; kimse yaşamıyordu.Şey yani teknik olarak.Bunlar hareket eden ölülerdi.Asansör sırasında bekleyenler hem de! "Aaa sanırım devam etmeliyiz" dedim bir çarpma sesinden sonra."Neden ki?Burada bulunmak yanlış" dedi Jimmy."Çünkü geldiğimiz kapı yok" dedim imalı bir biçimde.Heme arkasını döndü ve gördüğü manzaraya baktı : Şu lüks otellerde olan (!) Ateş manzarası.Mecburen asansöre doğru yöneldik.O arada bize bir adam yaklaştı ve usulca "Siz ölmüşüydünüz acaba,renginiz çok canlı.Eğer ölmediyseniz öldürmek zorunda kalacağım da" dedi tuhaf bir biçimde.Eh bunun normali de olamazdı yani adam ölüydü.Jimmy hemen lafa atladı "Hayır biz öldük" dedi.Adam kafasını yavaşca Jimmy'e çevirdi ve "Ah...Peki nasıl?" dedi ukala bir biçimde.Ben "Uçurumdan atladım" dedim Tyler ise "Köpek ısırdı" dedi.Anlaşılan bahane stoğu doluydu.Neyse ki adam saftı."Buyrunuz 12. kat" dedi asansörü işaret ederek.Asansör açıldı ve içine ölüler doluştu.Jimmy beni çekiştirdi ve kaynak yaptık ön sıraya ve içine girdik.2 saniye olmadan asansör gideceği yere vardı.İndik ve inmemizle inlememiz bir oldu desem doğru olur.Karşımızda 3 kapı,1 terazi,1 kuş tüyü ve inlememize neden olan Cerberus duruyordu!Arkadan bir ölü "İlerlemeyi düşünüyor musunuz" dedi umursamaz bir şekilde.İlerlemeye , Cerberus'a yaklaşmaya , başladık.Fakat Cerberus melez kokusu almışçasına dolanmaya ve her yeri koklamaya başladı.Açıkçası tatlı bir görünümü vardı bence ama anlatılanlara göre onla tanışmasak daha iyiydi bence."Evet Jimmy plan nedir?" dedim hemen ona dönüp.Jimmy bana baktı herhalde zor işi ona bıraktığımı anlamıştı.Ama erkek olan oydu,bense narindim(yani hemen hemen)..

En son Thalia Adelynn Rose tarafından Cuma Şub. 25, 2011 10:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jimmy Turner
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jimmy Turner

MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Macera(Görev)   Beklenmeyen Macera(Görev) Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 10:43 am

Cerberusa gittikçe yaklaşıyorduk.Onunla savaşa girişme fikri muhtemelen çılgınlık olurdu.
Fakat arkamızdan ittiriliyorduk,arkamızdan sesinde ifade olmayan kişiler itiraz edip duruyordu.Cerberusa gittikçe yaklaşmıştık.Terazilere gelince durduk.Thaila korkmuş görünüyordu.Bu nedenle onun önüne geçtim.Terazi sallanmaya başladı ve arada tüy ağır basıyordu.Terazi sallandı ve sallandı.Sonunda yine ortada durdu.Hey bu çocuklar canlı diye bağırdı arkadan bir ölü ifadesiz bir şekilde.Canlı ve canlı diye bağırmaya başladı diğer ölüler.Arkaya kaçmamız olanaksızdı ve önümüzde kapılar vardı fakat önünde dev Cerberus duruyordu.Saatimin sağ düğmesine bastım.Düğme yana fırladı ve elime düştü.Sonra aşırı bir şekilde parladı ve büyümeye başladı.Parlama kesildiğinde arbaletim Φωτιά γροθιά ortaya çıkmıştı.Arbaletin üstüne hiç tükenmeyecek ok duruyordu.Arkadakiler bizi öne doğru itiyorlardı.Cerberusda bizi farketmişti ve dişlerini gıcırdatıyordu.Thaila`da kılıcı ''Azap Getiren''ì çekmişti.Cerberus sonunda bize dev ön ayakları ile saldırdı.Onunla savaşmanın ölüme atlamaktan farksız olacağını biliyordum fakat sanırım çoktan savaş başlamıştı.Ben sağa Thaila ise sola doğru yuvarlandı ve saldırıdan kurtulduk.Arbaletimin dürbünün Cerberusun ortadaki kafasına hedef aldım ve tetiği çektim.Cerberus kafasından vuruldu ve derin bir yara oluştu.Sendeliyordu fakat yara kapanıyordu da.Yavaş yavaş sendelemesi yavaşlıyordu.Thaila bunu fırsat bilmiş ve kılıcına davranıp Cerberusun sağ ön ayağına saldırmıştı.Bende Cerberusun kafalarına arbaletim ile İlahi Bronz oklar atıyordum.Sonunda yakın dövüşün daha yararlı olacağını düşündüm ve arbaletin üstündeki düğmeye bastım.Bir ok yavaşça arbaletten dışarı fırladı fakat arbalete bağlı kaldı.Pratik olarak elimde İlahi Bronz bir kılıç tutuyordum.Cerberusa koştum ve sol ön ayağına arbalet-kılıcımı sapladım ve Thaila`ya kaçması için bağırdım.Thaila hemen kapılardan birine koştu.Bende Cerberusun bir saldırısını atlatıp yanına koştum ve kapıdan geçtik.Arkadan kapıyı kapattım.Burası muhteşem görünüyordu.Burası eğer yanılmıyorsam Elsiyum`du!
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Macera(Görev)   Beklenmeyen Macera(Görev) Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 10:15 am

Kapı tam yok olacakken Cerberus içeri atlamayı başardı.O girince kapı tekrar belirdi.Aman Tanrım.Ne kadar da aptalım büyükonuş yeteneğimi neden kullanmadım ki?!Hemen Cerberus'a geri dönmesini söyledim.O da kapı kapanmadan geri döndü.Fazla uzatmadım kısacası.İçeri girdiğim andan beri etrafa bakmamıştım ve bakmak da istemiyordum çünkü ölü olmayan biri "Cennet'in Kapıları"na kanar,yemek yerse geri dönme şansı olmazdı.Jimmy tam ağzına güzel gözüken bir kek atacakken "Hey Jimmy kendine gelmelisin.Geri dönmeliyiz.Burada fazla takılmamak gerek." dedim."Ama neden zaten burası müthiş geri dönmesek de olur bence" dedi lokmayı ağzına atmaya çalışırken fakat bu olay yarıda kesildi çünkü arkadan biri "Thay!Aman tanrım , ne ara öldün de geldin,bu arada bu erkekte ne böyle?!" dedi.Ne kelimesini öyle bir vurguladı ki,neyse.Arkamı döndüm ve güler yüzlü arkadaşım Logan'ı gördüm.O henüz melez olduğumu bilmediğim zamanlar sevdiğim kişiydi.Jimmy az biraz sinirlenerek "Hey "ne" de ne demek oluyor!" diyerek Logan'a kızdı.Ama haklıydı yani vurgu vurgu olalı böyle vurgu görülmemişti.İçimden kıkırdadım ve "Çocuklar sakin olun, ayrıca Logan biz ölmedik ve buradan kurtulmanın bir yolunu bulmakla meşgulüz.Bildiğin bir çıkış yolu var mı,lütfen yardım et." dedim ona yaklaşarak ve utanmamaya çalışarak.Çünkü eskiden ondan hoşlanırdım dediğim gibi ve o da bunu bilirdi.Oysa şimdi kalbim Zack'e aitti."Belli,bu çocuk Elsiyum'a gelemez zaten" dedi.İnledi,herhalde iğneleyici konuşmak yasaktı."Bu arada siz nasıl geldiniz ki buraya" dedi kolunu ovuştururken."Bu önemli değil,sen sadece çıkışı söyle" dedi Jimmy.Logan ise hiç beklemeden "20 adım atıp sağa dönün,fakat dikkatli ol Thalia,Cerberus'un nöbeti onun önünde."dedi.Teşekkür edip(ettim) söylediği yere gitmeye başladık.O sırada aklıma onun nasıl öldüğü geldi ; yani ona nasıl öldüğünü sormadığım.Neyse bu hiç de önemli değildi.Kapıyı açtık ve kendimizi Cerberus'un karşısında bulduk : yine bulduk desek daha mantıklı olur.Ama artık korkmuyordum.Ama yine de içimde bir kıpırtı oluştu onu gördüğüm anda.
Jimmy Turner
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jimmy Turner

MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Macera(Görev)   Beklenmeyen Macera(Görev) Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 10:57 am

Elsiyuma gelmiştik Cerberusdan son anda Thaila`nın büyükonuş yeteneği sayesinde kurtulmuştuk.Bu yetenek beni çok korkutuyordu,birinin bana isteğimin dışında bir şey yaptırması kulağa çok kötü geliyordu.Elsiyuma girmiştik.Burası çok güzeldi,burda kalmak konusunda içimde müthiş bir istek duydum.Thaila burada çok kalmanın çok zararlı olacağını söylemişti fakat sözleri o an hiç umrumda değildi,tek isteğim sonsuza dek orada kalmaktı.Birden arkadan bir erkek sesi duyuldu.Bir oğlan yanımıza yaklaştı,kim olduğunu bilmiyordum fakat görünüşe göre Thaila onu tanıyordu.Nedenini bilmediğim bir şekilde bu çocuğa sinir olmuştum,görünüşe göre oda bana karşı sinir oluyordu.Thaila ile kısa bir süre konuştu.Thaila ona ölmediğimizi söyledi.Oğlan bana zaten Elsiyuma gelemeyeceğimi söyleyince artık oğlana sinir oluşum derin bir öfkeye dönüştü.Fakat içinde bulunduğum durumda her hangi bir kavgaya girişmek pek akıllıca olmazdı.Oğlan bir anda canı acımış gibi inledi ve kolunu ovuşturmaya başladı.Fark ettirmeden gülümsedim.Oğlan nasıl buraya geldiğimizi sorunca kısa kesip hemen buradan nasıl çıkacağımızı sordum.Oğlan tarif etti,Thaila ile tarif ettiği yere doğru koşmaya başladık.Thaila`ya baktım,yüzünde hafif utanmış bir ifade vardı.Soracaktım fakat bir an önce kampa dönmemiz gerekiyordu bu nedenle sustum.Tarif ettiği kapıdan geçtik,dev Cerberus tekrar karşımızdaydı.Fakat asansörün önünde o kadar fazla kişi yoktu.Thaila`ya işaret verdiğimde asansöre koşmasını söyledim.Cerberusun bir hamlesinden kaçarak tekrar arbaletimi çıkarıp kılıç haline soktum.Cerberusun bir hamlesini savurdum ve yine sağ ön ayağına sapladım.Thailaya asansöre koşması için bağırdım.Bende kılıcımı çektim ve bana savurduğu ön ayağından kaçıp asansöre atladım.Thaila hemen 0 yazan düğmeye bastı.Rahatlamıştım.Tekrar o lobideydik.Etrafta tekrar ölüler vardı.Görevli tekrar karşımızdaydı.Ah,demek canlısınız,o zaman sizi öldürmek zorundayım dedi ve birden büyümeye başladı,kolları devleşti.Gözleri kırmızı bir ışık saçmaya başlamıştı.Arbaletimi caanvara doğrulttum ve kafasına ateş ettim.Duvarı parçalayacağım diye bağırdım ve geldiğimiz merdivenin olduğu duvara patlatıcı oklarımdan biri ateşledim.Çatlamış fakat parçalanmamıştı.Tekrar ok fırlattım bu sefer parçalanmıştı.Thaila kılıcı ile canavarla savaşıyordu.Kolunda bir yara izi gördüm.Koş diye bağırdım.İkimizde merdivenlere koştuk ve merdivenleri tırmanmaya başladık.Canavarın arkadan geldiğini duymuyordum.Sanırım merdivenlere çıkamamıştı.İki dakika sonra merdivenlerin sonuna geldik.Fakat merdivenin üstü tekrar tek parça haline gelmişti.Ateş oklarımdan iki tane attım,taban parçalandı ve melez kampının ormanına vardık.Çok rahatlamıştım.Bir anda parçalar tekrar tek parça haline geldi ve boşluğa yerleşti.Gülümsedim,kurtulmuştuk...
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Macera(Görev)   Beklenmeyen Macera(Görev) Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 11:11 am

Bu macerayı unutabileceğimi sanmıyordum hem eski -hoşlandığım - arkadaşım Logan'ı görmüş,hem de eğlenmiştim tabii yaralanma kısmını saymazsak.Kamptan içeri girdik.Hiçbir şey değişmemişti.Ama ben revire gitsem iyi olacaktı.

-RP BİTMİŞTİR-

Beklenmeyen Macera(Görev)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nedensiz sorunlar ve beklenmeyen macera
» Kız Kıza Macera (Görev 56 / 1)
» Kız Kıza Macera (Görev 56 / 2)
» Kız Kıza Macera (Görev 56 / 3)
» Melezlerin Macera Arayışı [Görev 74-1]