Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kız Kıza Macera (Görev 56 / 1)

3 posters
YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Kız Kıza Macera (Görev 56 / 1) Empty
MesajKonu: Kız Kıza Macera (Görev 56 / 1)   Kız Kıza Macera (Görev 56 / 1) Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 6:08 am

Bugün Claire ile ormanda koşmayı planlamıştık. Çünkü; Claire kilo almak istemiyordu, ben ise kondisyondan düşmek istemiyordum. Hemen eşofmanımı ve spor ayakkabımı giydim. Aynanın karşısına geçip saçımı at kuyruğu yaptıktan sonra dışarı çıktım. Afrodit kulübesine gidip Claire'i de aldıktan sonra beraberce ormanın yolunu tuttuk. Yolda giderken birkaç melezle karşılaşıp sohbet ettik. Uzunca bir süre sonra ormana vardık ve hafif bir tempoda koşmaya başladık. Gittikçe tempomuzu artırıyorduk. Koşarken aynı zamanda da Claire ile sohbet ediyordum. Çok fazla koşmuştuk. Bu kadarı yeterdi.

"Claire, bugünlük bu kadar koşu yeter."

"Bence de çok yoruldum. Biraz dinlenelim."

Claire beni onayladıktan sonra ikimizde koşmayı bitirdik ve dinlenmek için uygun yer aradık. En uygun yer ilerideki ağacın altıydı. Orada dinlenmeye karar verdik. Ağacın yanına gittik ve oturduk...
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Kız Kıza Macera (Görev 56 / 1)   Kız Kıza Macera (Görev 56 / 1) Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:09 am

Ağacın altı serindi. Yani şuan da bizim için en ideal yerdi. Biraz soluklandıktan sonra Tiff ile tekrar sohbet etmeye başladım.

"Ee, şimdi ne yapalım?"

"Benim için fark etmez."

"Tamam o zaman, önce duş alıp üzeimizi değiştirelim."

Tiff beni başıyla onayladı. Yeterince dinlendikten sonra ayağa kalktık ve kulübelere doğru ilerlemeye başladık. Gerçektende çok yorulmuştum. Tiff'e baktım ve gülümsedim. O da bana gülümsedi. Yürürken ormanın içinde Elena'yı gördük. Yalnız başına dolaşıyordu. Anlaşılan canı sıkılmıştı ve biraz eğlenmeye ihtiyacı vardı. Hemen Tiff'e baktım. Yüzünden onunda benim gibi düşündüğünü anladım ve Elena'ya doğru yürüdük.

"Selam Elena, burada tek başına ne yapıyorsun?"
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

MesajKonu: Geri: Kız Kıza Macera (Görev 56 / 1)   Kız Kıza Macera (Görev 56 / 1) Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 9:12 am

El işleri alanından çıktım. Ne yapacağımı bilmiyordum. Canım değişik bir şeyler yapmak istiyordu. En iyisi kampta gezinmek diye düşündüm ve yürümeye başladım. Nereye gittiğimi hiç bilmiyordum. Bir süre sonra ormanın önünde olduğumu gördüm. Birazda ormanda, yeşilliklerin arasında gezsem hiç fena olmaz diye düşündüm. Ormanda düşüncelerim arasında yürürken bir kızın sesini duydum.

"Selam Elena, burada tek başına ne yapıyorsun?"

Bu ses Claire'indi ve yanında da Tiff vardı. İkisininde üzerinde eşofmanları vardı ve terlemişlerdi. Anlaşılan uzun bir süre boyunca koşmuşlardı. Gülümseyerek cevap verdim.

"Hiç öylesine dolaşıyorum."

"Hmm, anlaşılan canın çok sıkılıyor."

"Evet, eğlenceli bir planınız daha var mı?"

"Biz de planlar tükenmez. Hazırlandıktan sonra Thalia'nın ağacında buluşalım."

Claire'i ve Tiff ile anlaştıktan sonra hep beraber kulübelere doğru yürümeye başladık.

Görevin Ormandaki Bölümü Bitmiştir!

Kız Kıza Macera (Görev 56 / 1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kız Kıza Macera (Görev 56 / 3)
» Kız Kıza Macera (Görev 56 / 2)
» Beklenmeyen Macera(Görev)
» Melezlerin Macera Arayışı [Görev 74-1]
» Hermes'den Görev [Görev 56]