Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jasmin'i Ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Aria
Oread
Oread
Aria

Jasmin'i Ziyaret Empty
MesajKonu: Jasmin'i Ziyaret   Jasmin'i Ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 6:28 am

Jasmin'i ziyaret edeceğimi hatırladığımda yatağımda yatmış Avril Lavigne'nin My Happy Ending'i dinliyordum.Jasmin'in Hypnos kızı olduğunu bildiğimden yavaş yavaş hazırlandım.Hypnos kulübesine varıp kapıyı çaldığımda bir çocuk açtı kapıyı.'Selam.Ben Ryzell.Sen Jasmin'in arkadaşı olmalısın.Dün akşam Jasmin senin geleceğini söylemişti.'.Sesi Jasmin'inki gibi uykuluydu.'Jasmin orada mı?' 'Sanırım.İçeri girip bekleyelim.' 'Ben çok sabırsızımdır.En iyisi ben direkt odasına gideyim.Odası nerede?' 'Koridorun sonunda.' 'Tamam.' deyip fırladım.Odasının kapısını açtığımda gülme krizine girdim.Bir yorgan yumağının bir tarafından Jasmin'in kafası, diğer bir tarafından ayağı çıkıyordu.Alexandra'nın bana sabahları bana yaptığı gibi 'HİYAAAAAAAAA!' diye bağırıp Jasmin'in üzerine atladım.'AAAH!NE YAPIYORSUN?' diye ciyakladı.'Hadi kalk tembel teneke!' diye bağırdım.O anda kapının oradan Ryzell'in kahkahasını duyduk.'Tembel teneke ha?Doğrusunu söylemek gerekirse bu lakap sana yakıştı Jasminciğim.' dedi ve daha fazla konuşmadı çünkü Jasmin ile ben onu yastık yağmuruna tutmuştuk.'HEY!Bu yasıkların içinde ne var, kaya mı?' 'Evet Ryzell.Senin kafanı kırmak için!' diye bağırıp kapıyı suratına çarptım.'Eee?Kalk bakalım.Bütün gün burada olacağım.' deyip tekrar üzerine atladım ve 'YASTIK SAVAŞI!' diye bağırıp suratına yastığı indirdim.
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com
Jasmin Devin
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Jasmin Devin

Jasmin'i Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Jasmin'i Ziyaret   Jasmin'i Ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 7:54 am

Aria yatağımın üzerine çıkıp elindeki yastıkla bana vurmaya başladı. Bende dayanamayıp ilk bulduğum yastığı elime aldım ve Aria ya karşılık verdim. İkimizde birbirimize yastıklar atıyor ve odanın başka yerlerine saklanıp duruyorduk. Hemen komodinin yanına çömelip yatağın arkasında bana yastık fırlatan Aria ya seslendim. "Pes et Aria. Sonra bak uyarmadı deme."dedim. Aria kendine öz kahkahasıyla "Nihahaha, ben asla pes etmem tembel teneke."dedi. Şaşırmış gibi yapıp "Tembel teneke ha? Ben şimdi sana gösteririm."dedim ve elime ilk bulduğum yastığı alarak Arianın üstüne atıldım. Aria bir anda şoka uğrar gibi oldu ama çok geçmeden oda elindeki yastıkla bana saldırmaya başladı. Yorulana kadar yastık savaşı yaptık. En sonunda kahvaltı yapmadığımı hatırladım. Elimdeki yastığı yatağa koyarak "Tamam, artık yastık savaşını keselim. Olur mu? Ben acıktım da."dedim. Aria hayal kırıklığına uğramış gibi bana baktı "Ne yani, hemen pes mi ediyorsun?"dedi. Bende sırıtarak "Pes ettiğimi kim söylemiş. Ama şimdi kahvaltı yapmalıyım."dedim. Aria iki eliyle midesini tutarak "Sanırım ben de bir şeyler yesem hiç fena olmaz."dedi.
Aria
Oread
Oread
Aria

Jasmin'i Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Jasmin'i Ziyaret   Jasmin'i Ziyaret Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 5:54 pm

Mutfağa girdiğimizde kimi görsek beğenirsiniz?Ryzell orada oturup uyuz derecede yavaş bir biçimde mısır gevreğini kaşıklıyordu.Jasminle bakıştık.Ryzell bilmiyordu ama bu bakışmanın anlamını biz biliyorduk.Ben sinsice Ryzell'ın arkasına geçtim.Jasmin'de bizim planladığımız gibi Ryzell'ın önünde durup onula sohbet ediyordu.İşaret geldiği zaman Ryzell'ı gıdıklamaya başladım.Ryzell gerçek anlamda yere yuvarlandı.Jasmin'de bana katıldı ve Ryzell çatlayana kadar onu gıdıkladık.
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com

Jasmin'i Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ziyaret! :)
» İlk ziyaret
» İlk kez ziyaret...
» Ziyaret^^
» Rea'ya Ziyaret!